Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Normalnie . Wpisujesz swoje imię i nazwisko ...imiona rodziców i nazwisko rodowe matki . Klikasz w " zdjęcie ślij " ....sruuu...i już masz na swoim koncie na fb .

A ...nawet na odwrocie możesz dedykację napisać " na wieczną pamiątkę " , czy coś w tym stylu :szydera:

Teraz nie mam czasu, wieczorem będę ćwiczyć :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Chusta jest po prostu boska :oklaski:

Z jakiej włóczki robiłaś ? 

Robiłam z bawełny, ale lepsza jest bawełna z jakimś dodatkiem. Ta wyszła trochę sztywna, ale pierwsze koty za płoty.

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@aniao Ale, że tak sama? Własnymi rękoma? No powiem Ci, że cudna ta chusta. Przecudna. Ja popełniłam w ostatnim czasie takie mini pledzik :d , co to ma być do zdobycznego fotela bujanego, na mój taras. Przeznaczony jest dla mojej mamusi:serce: Dopiero skonczony, więc jeszcze nie wyprany i nie wyprasowany :d .

pled.jpg

Takich rzeczy się nie prasuje tylko blokuje. Ale to chyba sama wiesz. Pledzik piękny, ja takich rzeczy nie umiem.

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

@aniao mam pytanie:mam taki duży,okrągły obrus zrobiony przez moją Mamcię i jak go nakrochmalić i rozciągnąć.Na dobitkę jest okrągły i sflaczały.Nawet nie wiem czy są jakieś preparaty do krochmalenia.Podpowiedz coś:)

Ługa, albo krochmal z mąki kartoflanej, ale to dużo zachodu. Jak duży to będzie trudno, ale da się. Trzeba mokry upiąć np. na styropianie, albo na materacu od dużego łóżka tylko ostrożnie żeby nie pobrudzić ani materaca ani obrusa (u?) :szydera:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@aniao Ale, że tak sama? Własnymi rękoma? No powiem Ci, że cudna ta chusta. Przecudna. Ja popełniłam w ostatnim czasie takie mini pledzik :d , co to ma być do zdobycznego fotela bujanego, na mój taras. Przeznaczony jest dla mojej mamusi:serce: Dopiero skonczony, więc jeszcze nie wyprany i nie wyprasowany :d .

pled.jpg

Jak tylko zobaczyłam ten pled to od razu skojarzyłam go z fotelem bujanym. Ja chcę i taki pled i fotel bujany :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59popatrz sobie , poczytaj , czy to fajnie być PDP i co po tytułach ....chyba , że w ramach atrakcji pan naukowiec może coś skonstruować ...np. bombkę jakąś :szydera:

No no, demencja plus Alzheimer (czyli Alzheimer do potęgi drugiej) z pewnością może coś skonstruować... ale nie bombkę - chyba, że taką, co to się robi w pampersa :oklaski:giphy.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foczka63 napisał:

@ewamarchewa Baterię wyciągnij!

Foczka, bateria rano sama padochła. Robocop przysypiał w ciągu dnia, ale widzę, że już się rozkręca. Będzie zaraz ogród podlewać. Synowa mówi, że Robocop energię wysysa z otaczających ludzi - to pewnie ze mnie wyssał i się podładował, bo ja już zmęczona, a Robocop maszeruje do ogrodu. I qrde kawy na noc się domaga :grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,  :oklaski:  ja się trochę rowerkuję, wyszukałam Flomarkt i pomyślałam o nim, więc Słodziak mówi ,że to nie daleko a to się okazało 15 km od domu, a pogoda skwar afrykański, nawet na rowerze skwar nie przeszkadzał, ale na Flomarku piekło jak durne,spalone mam plecy bo bluzeczka z odkrytymi pleckami, ale nischt zu tragisch, przeżyję , nie mogę się nawąchać zapachów kwiatów i drzew i wody i w ogóle ,wiatr roznosi przecudne  pachnące powietrze, a na flomarku jak na flomarku ,wszystko i nic, nic nie wpadło mi w oko, ale pooglądać pooglądałam,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodzisława napisał:

@aniao Ale, że tak sama? Własnymi rękoma? No powiem Ci, że cudna ta chusta. Przecudna. Ja popełniłam w ostatnim czasie takie mini pledzik :d , co to ma być do zdobycznego fotela bujanego, na mój taras. Przeznaczony jest dla mojej mamusi:serce: Dopiero skonczony, więc jeszcze nie wyprany i nie wyprasowany :d .

pled.jpg

Dodzia Twój pledzik też jest śliczny, :zwyciezca: bardzo delikatna włóczka i musiałaś się trochę nadziergać,ale warto było ,bo efekt piękny,,:dobrze::tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dzisiaj dzień otwarty na policji w Kronach, pojechałam z moim ciekawskim jajem tam, zobaczyć, bo przeciez pół policji to koledzy ,,a tam fest na całego, full atrakcji dla dzieciaków, budynek nowy mają, ale jak na policji , co tam oglądać :szok: pokoje zwierzeń?:szok: czy w piwnicach pokoje sypialniane dla bezdomnych,,smutne i nie ciekawe miejsce, ale z drugiej strony budynku żarcie, ciasta ,kawa, kielbaski piwo, impreza na całego, a ile ludzi było:szok: full, full 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Był dzisiaj dzień otwarty na policji w Kronach, pojechałam z moim ciekawskim jajem tam, zobaczyć, bo przeciez pół policji to koledzy ,,a tam fest na całego, full atrakcji dla dzieciaków, budynek nowy mają, ale jak na policji , co tam oglądać :szok: pokoje zwierzeń?:szok: czy w piwnicach pokoje sypialniane dla bezdomnych,,smutne i nie ciekawe miejsce, ale z drugiej strony budynku żarcie, ciasta ,kawa, kielbaski piwo, impreza na całego, a ile ludzi było:szok: full, full 

Z drugiej strony zawsze jest fajniej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę ,że mam piwnicę tutaj ładną i zimną, nie potrzebuję wersalu, wystarczy w takie upały -zimna piwniczna izba i ja w niej z pędzlem albo wałkiem, a jaki fartuch mam do pracy , jak kucharz ,długi i ecri:szydera: jakbym w labolatorium pracowała, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jak ja się cieszę ,że mam piwnicę tutaj ładną i zimną, nie potrzebuję wersalu, wystarczy w takie upały -zimna piwniczna izba i ja w niej z pędzlem albo wałkiem, a jaki fartuch mam do pracy , jak kucharz ,długi i ecri:szydera: jakbym w labolatorium pracowała, 

Pędzel , wałek ....jak zwał tak zwał . Ważne , że wiemy o co biega ...co w dłoniach  dzierżyłaś . W tej piwnicznej izbie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...