Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Hehehehe ...nie muszę nic mówić , bo pani nazwała tego doktora " dupek " a to lekarz , który prowadzi całą rodzinę od ponad dwudziestu lat ...ufają mu bardzo . Zresztą nie moja broszka , ale też nie pozwolę sobie , żeby mną dyrygowała , bo z jakiej racji ?! :d

Będziesz teraz musiała cycki masować,  nie dotykaj się do masowania, nic nie robić już w tym wieku, może to gruczoł i łagodny ,nie ma co paprać się, najgorzej to ruszyć , także dajcie babcince spokojnie żyć z tymi cyckami:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Będziesz teraz musiała cycki masować,  nie dotykaj się do masowania, nic nie robić już w tym wieku, może to gruczoł i łagodny ,nie ma co paprać się, najgorzej to ruszyć , także dajcie babcince spokojnie żyć z tymi cyckami:szydera:

??????

Po pierwsze : nie dotykam się do masowania

po drugie : nie do mnie należy stawianie diagnozy , ale  zgłaszanie  wszelkich zmian już tak - należy do opiekunki a co z tym zrobią już nie moja brocha  :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz... Dość dawno takiej formy nie słyszałem.

Można w krótkich słowach dowiedzieć się o co tu chodzi? Jeśli to forum frustratów, to chyba nie chcę. Jeśli ludzi szukających kolorów na skali szarości - z przyjemnością dołączę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomas1965 napisał:

O żesz... Dość dawno takiej formy nie słyszałem.

Można w krótkich słowach dowiedzieć się o co tu chodzi? Jeśli to forum frustratów, to chyba nie chcę. Jeśli ludzi szukających kolorów na skali szarości - z przyjemnością dołączę.

A ta przyjemność to ile mniej więcej flaszek ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

O żesz... Dość dawno takiej formy nie słyszałem.

Można w krótkich słowach dowiedzieć się o co tu chodzi? Jeśli to forum frustratów, to chyba nie chcę. Jeśli ludzi szukających kolorów na skali szarości - z przyjemnością dołączę.

A co Ciebie tak poruszyło? moja piękna forma przywitania? nie jesteś Tomeczkiem to nischt zu tragisch ,tak sobie pomyślałam ,że Tomas to Tomasz i się przywitałam, może Ty masz jakiś problem , bo ja nie, wariatów tutaj nie brakuje , wszyscy nimi jesteśmy, :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ta przyjemność to ile mniej więcej flaszek ? :szydera:

 

Teraz, Blondi napisał:

A co Ciebie tak poruszyło? moja piękna forma przywitania? nie jesteś Tomeczkiem to nischt zu tragisch ,tak sobie pomyślałam ,że Tomas to Tomasz i się przywitałam, może Ty masz jakiś problem , bo ja nie, wariatów tutaj nie brakuje , wszyscy nimi jesteśmy, :szydera:

Po pierwsze: flaszek czego? Wtedy ustalimy ilość.

Po drugie: nie poruszyło, ale rozbawiło. Jeśli chodzi o wariatów, to jestem za! Najwięksi moi idole to Szwejk i Yossarian.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co ty tak z marszu z tym dziobem lecisz ? Chcesz , żeby pomyślał , że jakaś łatwa jesteś ? Najpierw trzeba pochodzić ...za rękę potrzymać a nie tak hop siup i z :cmok:lecisz :szydera:

Lecę z całusem, a masz zazdrośnico:cmok:ja nigdy nie byłam łatwa ,ale wymagająca jestem , a co do chodzenia i rączkowania to już minęło, teraz się rączkuję na spacerach:szydera: bo te niemca lubią swoją zdobycz trzymac za rączkę:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz , że od nadmiaru słodyczy może zemdlić ? Kota też z miłości można zagłaskać ...na śmierć :szydera:

no przecież nie leję tutaj słodyczy kg czy litrami, namiastka poleciała, od tego jeszcze nikt się nie zes,,,ł:szydera: do jasnej ciasnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...