Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, violka napisał:

Dziękuję ślicznie :cmok: ale ruszam dopiero w środę . Tak kocham te Niemcy , ze postanowiłam zostać jeszcze dobę i zachwycać się wolnością , po lewej stronie Odry :haha:

No to życzę Ci dodatkowo wspaniałego zachwycania :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Witam ,,co tu się dzieje, ,mnie już nic nie zaskoczy, baby to baby, zazdrosnice i tyle, Ogromnie się cieszę ,że nie interesują mnie ploty ,że nie mam czasu na takie pierdolety, moja dopa była miliony razy obrobiona ale ja mam to gdzieś, żyję cudownie i jestem szczęsliwa i to jest dla mnie najważniejsze, życzę wszystkim takiego spokojnego życia -uśmiechnąc się zazdrośnice:szydera: i przesyłam buziaki:cmok: 

Brawo Ty !!! Też mam takie podejście 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystkich ludzi lubię tutaj na forum, zauważam ,że niektórzy są trochę jakby nie z tej planety ,byle gowno i się obrażają, zabierają zabawki i znikają, inni lubią kłotliwe dyskusje, jeszcze innym coś siądzie na języku i piszą swoje złosci, ale dzięki temu nie ma tutaj nudy ,każdy z nas jest inny i dobrze, bo inaczej by bylo tutaj jak w cukierku, a slodyczy sama mam dośc, właśnie zjadlam pół paczki orzeszków w czekoladzie, uffff  pisać wszystko co na język przyniesie ,a czytający nie stresować pisarza posta, miałam nic nie pisać,ale co tam, ja akceptuję wszystkie posty, najgorsze dla mnie są nauczycielki,wszystko wiedzące i pouczające ,damy nad damami, znikam już ,,

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponuro jeszcze ale mam nadzieje ze sloneczko w koncu wezmie sie roboty i powie ladnie dzien dobry czego wam rowniez zycze ale zanim opieszale faktycznie pojawi sie w pelnej krasie i rozjasni ten szary porane ja zabieram sie do parzenia kawy i chetnych zapraszam i witam sie serdecznie z forumkowiczami DZIEN DOBRY :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....temu kto wymyślił budzik nie należy się Nobel :haha: Dzisiaj to mój wróg...dzwonił i dzwonił i dzwonił.....a mnie się tak nie chciało wstać :tak2: 437236865_dziedobrybudzikpobudka.gif.59d87f9ba949b95297cee6d72f11f954.gif Nic to...podniosłam moje cztery litery, zaparzyłam czarny nektar i czekam na reakcję, posiorbując z wolna :haha:Mamy zatem kolejny dzień świstaka i życzę każdemu, by upłynął nam tak, jak sobie tego życzy :oklaski: Zatem....witajcie we wtorkowy poranek :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...