Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, violka napisał:

Mam mały problem :haha: Aż głupio mi się pytać , no ale  jestem blondynką , to chyba wypada :haha:

Muszę oddać zakupione spodenki w Aldi i teraz zastanawiam się jak mam to zrobić . Niby proste ....biorę galoty i rachunek i idę do kasy , ale żeby dostać się do kasy , to muszę przejść przez sklep i równie dobrze mogę być posądzona , że wzięłam towar z regału . Mogłabym czekać przy wyjściu , aż ktoś będzie wychodził i wejść prosto do kasy , no ale jak to tak bez kolejki O.o . Czy ktoś już zaliczył tę skomplikowaną czynność ? Jeżeli tak , to bardzo proszę o klarowną poradę 

Zaliczyłam:_Weszłam głównym i prosto do kasy-przecież jak masz paragon to nikt Cię nie posądzi,ze wzięłaś towar z regału.Kilka razy zwrot robiłąm ,bez problemu przyjmują.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława przeczytałam i zrozumiałam. Może Twoją bezpośredniość odebrałam jako wywyższanie się? Jak dla mnie po tym co napisałaś jest ok :cmok:. Rozumiem o czym piszesz w dalszej części , ale nie chcę rozkminiać. Forum to forum, a życie jest gdzie indziej. Mnie się wydaje, że forum szkodzą kontakty poza forum. Ktoś komuś coś i potem powstają nieporozumienia, a taka szczera Kaśka jak ja czasami daje się wkręcić.

Ja mam poglądy mocno skrystalizowane, ale głoszę je raczej oszczędnie :haha:. Jestem spokojna z natury i nie umiem się przebić w ferworze głośnej dyskusji, a krzyku zwyczajnie boję się. Daję sobie radę w życiu, ale staram się unikać konfliktów. Wyjątek jest kiedy ktoś zaatakuje moją rodzinę, wtedy nie biorę jeńców. W De też dobrze mi idzie, bo nie rzucam słów na wiatr, jak powiem tak robię, a Niemcy z którymi się zetknęłam mają do takiej postawy szacunek (umiarkowany, ale zawsze). 

Myślę, że mogłybyśmy się polubić w realu, ale nie mieszam forum z życiem :szydera:. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kochani :)

Co tam u Was? 

Bo u mnie dzisiaj jest pięknie , jeszcze się smażę na balkonie bo jutro ma padać...

a wczoraj w Marburgu byłam i kawę piłam, ciastek się najadłam i fotki pstrykałam :ciacho::kawa2:

Hymm ciekawe co ten kaczorek chce od tej biednej kaczuszki :szok::szydera::haha:

 

IMG_3493.JPG

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wiola7658 napisał:

Hejka Kochani :)

Co tam u Was? 

Bo u mnie dzisiaj jest pięknie , jeszcze się smażę na balkonie bo jutro ma padać...

a wczoraj w Marburgu byłam i kawę piłam, ciastek się najadłam i fotki pstrykałam :ciacho::kawa2:

Hymm ciekawe co ten kaczorek chce od tej biednej kaczuszki :szok::szydera::haha:

 

IMG_3493.JPG

Przecież wiosna, to czego on może chcieć:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wiola7658 napisał:

Hejka Kochani :)

Co tam u Was? 

Bo u mnie dzisiaj jest pięknie , jeszcze się smażę na balkonie bo jutro ma padać...

a wczoraj w Marburgu byłam i kawę piłam, ciastek się najadłam i fotki pstrykałam :ciacho::kawa2:

Hymm ciekawe co ten kaczorek chce od tej biednej kaczuszki :szok::szydera::haha:

 

IMG_3493.JPG

Alimenty z głowy wybić ...chyba :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Alimenty z głowy wybić ...chyba :szydera:

:szydera: ahahahaa, nie nie one dopiero później o tym rozmawiały, tylko który to ojciec i przyszłych dzieci hmmm nie mam pojęcia, a może zazdrosny jakiś czy cuś :haha:

 

IMG_3497.JPG

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisejszej wycieczki taka ciekawostka bo chyba nie wszędzie tak jest.Otóż bilecik do celu kupiłam od razu w bisie w obie strony i tym samym odpadł mi stres zakupu w automacie,tym bardziej że drobnych null.Wspólny bilet na busa i Sbahn:)

Zmienniczki-miałam   z forum @Teresadd tu i nie narzekałam.Zupełnym przypadkiem moja osobista siostra została zmieniczką @Joy i z tego co wiem obie strony chyba zadowolone.Moja siostra mówi,że tak fantastycznie "ustawionej" szteli to jeszcze nie miała:)Jeśli musze szukać to zawsze zaczynam od forum.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@1bozka

Tiaaa...." Matka ...goście do nas idą , ciotka z wujkiem przyjechali !

- cholera jasna , już ich tu niesie ...chwili spokoju nie ma !

-Matka ...coś mi się widzi , że ciotka gęś pod pachą dźwiga !

- no popatrz synku ...jak miło jak to swój o swoim pamięta ! ":szydera:

A tak wogole to wszystko ok??:szydera: za dużo , stanowczo  za dużo pracujesz:szydera::szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

No, nie zdzierżę. Ktoś komuś coś na uszko powiedział i to JEST powód by pisać takie rzeczy i wywlekać swoje żale publicznie ? Bo piszesz o kimś z forum, prawda ?

Co innego poskarżyć się na coś, nawet na kogoś. Raz i wystarczy ale ciągnięcie tematu i to na temat osoby z forum to nic innego jak obrabianie komuś zadka. A to jest po prostu poniżej krytyki.

Nie wnikam czy masz rację czy nie. Nie wiem, po prostu tego nie wiem. Ale przestań czepiać się kogoś na publicznym forum. Upuść jadu gdzieś indziej albo zamilknij w tym temacie.

Nawet nie wiem czy jesteś z desantu czy przyszłaś normalnie ale to chyba jakaś "hiltonowska choroba".

Pyskówki i niesnaski proszę wylewać na PW z zainteresowaną osobą.

I jedno wiem. Nie chcę nigdy być zmienniczką kogoś z forum. Taka moja konkluzja...

 

No i jak Cię tu nie uściskać :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wiola7658 napisał:

Hejka Kochani :)

Co tam u Was? 

Bo u mnie dzisiaj jest pięknie , jeszcze się smażę na balkonie bo jutro ma padać...

a wczoraj w Marburgu byłam i kawę piłam, ciastek się najadłam i fotki pstrykałam :ciacho::kawa2:

Hymm ciekawe co ten kaczorek chce od tej biednej kaczuszki :szok::szydera::haha:

 

IMG_3493.JPG

Ta biedaczka ! :d Dziwaczka raczej ! Ucieka ale nie za szybko aby ja dogonił :trele: to chyba jakies uwarunkowanie genetyczne u płci żeńskiej :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego się dzieje. Od wczoraj czas mi się dziwnie wlecze. Normalnie to nie zauważam kiedy mija dzień czy tydzień. Chyba wszystko przez Dzień Matki, zatęskniło mi się bardzo za domem i rodzinką. Chyba muszę coś wymyślić żeby mnie zezłościło to mi przejdzie tęsknota. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...