Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, geronimo napisał:

Witam dopiero teraz:cześć2:

Zawsze lepiej późno niż wcale

Cały czas śledzę co się dzieje w Sandomingo

tak to wyglądało 2 godziny temu

w czerwonym punkcie stoi mój domek , paskudne miejsce

pow.jpg

Współczuję Ci i mam nadzieję,że się wszystko dobrze skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anielica podczas obiadu , tak mnie zszokowała , że przez minutę zostałam bez słowa .                                               Pałaszujemy sobie spokojnie , a ona nagle patrząc mi w oczy , zwróciła się słowem " wredna " i do tego w języku polskim . Kiedy odzyskałam mowę i chciałam dowiedzieć się o co jej chodzi , to ona zapytała się mnie czy wredna to moje nazwisko :o W tym momencie zamurowało mnie na całego , ale nagle wskazała palcem na moją koszulkę , a mnie ogarnął taki śmiech , że nie potrafiłam już dokończyć obiadu :szydera:

1524464595_WhatsAppImage2019-05-25at16_53_16.thumb.jpeg.01a5bff8698f268828f78049517132c1.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, violka napisał:

Anielica podczas obiadu , tak mnie zszokowała , że przez minutę zostałam bez słowa .                                               Pałaszujemy sobie spokojnie , a ona nagle patrząc mi w oczy , zwróciła się słowem " wredna " i do tego w języku polskim . Kiedy odzyskałam mowę i chciałam dowiedzieć się o co jej chodzi , to ona zapytała się mnie czy wredna to moje nazwisko :o W tym momencie zamurowało mnie na całego , ale nagle wskazała palcem na moją koszulkę , a mnie ogarnął taki śmiech , że nie potrafiłam już dokończyć obiadu :szydera:

1524464595_WhatsAppImage2019-05-25at16_53_16.thumb.jpeg.01a5bff8698f268828f78049517132c1.jpeg

 

Jak to trzeba uważać co się na siebie zakłada ;)mojej koleżance dziadek chciał spodnie kupić bo miała na sobie podobne jak Ty na fotce tylko z większymi dziurami :dżal mu się zrobiło ,że taka biedna :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rozamunda napisał:

Jak to trzeba uważać co się na siebie zakłada ;)mojej koleżance dziadek chciał spodnie kupić bo miała na sobie podobne jak Ty na fotce tylko z większymi dziurami :dżal mu się zrobiło ,że taka biedna :d

Szkoda , że moja babcia nie wpadła na ten pomysł :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. Uffff....do jutra spokój :haha: Dobrze, że nie codziennie są takie rajzy, bo nóg by mi niedługo zabrakło :haha: Pełno ludzi w mieście...dzisiaj grają o puchar czegoś tam w piłkę nożną i pełno kibiców, kiboli i szalikowców. Głośno, gwarno, pijano, policji full, a mecz jeszcze się nie zaczął :haha: Teraz stópki oparłam na stoliku i widzę jak odparowują :haha:Mogę pogenisować sobotnie popołudnie...kto ze mną? :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam. Uffff....do jutra spokój :haha: Dobrze, że nie :haha:codziennie są takie rajzy, bo nóg by mi niedługo zabrakło :haha: Pełno ludzi w mieście...dzisiaj grają o puchar czegoś tam w piłkę nożną i pełno kibiców, kiboli i szalikowców. Głośno, gwarno, pijano, policji full, a mecz jeszcze się nie zaczął :haha: Teraz stópki oparłam na stoliku i widzę jak odparowują :haha:Mogę pogenisować sobotnie popołudnie...kto ze mną? :oklaski:

Ja , bo też złaziłam się okropnie . Wolne dzisiaj  miałam . Hela powiozła mnie do centrum . Połaziłam po starych kątach ( czyt. sklepach ) , pooglądałam , wymacałam ...mało co a bym sobie kupiła sukienkę w H&M , ale dziwnie znajoma mi się wydawała ...gdzieś już taką widziałam i to niedawno . Ano widziałam jak pakowałam walizkę jadąc na roboty ....u mnie w szafie . Dobrze , że nie kupiłam , bo kupiłam identyczną w ubiegłym roku :szydera: ...Kupiłam tylko klapki w Deichmenn i kilka kg różności w Dm-ie . Mogłam zaszaleć wagowo , bo byłam umówiona z Helą , że dryndnę i po mnie przyjedzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są wszyscy? A! Oglądają Vive Kielce ręcznych jak Mistrzem zostali? ;)

Dziadkowi piwa się zakcialo i musiałam z sąsiadem jechać do Rewe...

Się cieszył pianką jak dziecko..dziadek,  nie sąsiad. Znaczy sąsiad też dziadek,   tylko parę wiosen młodszy..;)

Poszłabym i ja se pianki zrobić jeno we wannie,  ale dziadek jeszcze tv ogląda. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja , bo też złaziłam się okropnie . Wolne dzisiaj  miałam . Hela powiozła mnie do centrum . Połaziłam po starych kątach ( czyt. sklepach ) , pooglądałam , wymacałam ...mało co a bym sobie kupiła sukienkę w H&M , ale dziwnie znajoma mi się wydawała ...gdzieś już taką widziałam i to niedawno . Ano widziałam jak pakowałam walizkę jadąc na roboty ....u mnie w szafie . Dobrze , że nie kupiłam , bo kupiłam identyczną w ubiegłym roku :szydera: ...Kupiłam tylko klapki w Deichmenn i kilka kg różności w Dm-ie . Mogłam zaszaleć wagowo , bo byłam umówiona z Helą , że dryndnę i po mnie przyjedzie :d

A ja dzisiaj przespałam pauzę i zaoszczędziłam:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...