Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie żebym się cieszyła ...czy zazdraszczała tego rżnięcia , aleee:szydera:

jak tak sobie mysle ze nie o takie rzniecie jej chodzilo..a serio..to smutne ze nie mozna nikomu ufac...nie bez kozery house powiedzial

dr-house-167426.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, lucyna.beata napisał:

tu gdzie jestesm obecnie malzenstwo...babka nieruchoma calkowicie itd...smutny widok...zero zero rekacji..ale jej maz...absorbuje...rozmowa, dyskusje, jedzenie i tak dalej...na moje nascie godzin to ona naprawde pochalnia 3/4 czasu...

ale... ze tak sie wyraze...inna stawka...

blad sie wkrald byl..to on pochlania te 3/4 czasu nie babka...z nia problem niewielki...raptem 3-4 godziny dziennie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Chciało się być damą do towarzystwa to tak masz. Lepiej było się niemieckiego nie uczyć. :haha:

ale mi to nie robi..mariojolanto;)...cwicze deutsch z darmowymi lekcjami, ucze sie fantoma tzn tego czego jeszcze nie wiem lub nie wiedzialam...portfel wynagradza te..."male utrudnienia"...

to nie moj weg...dama do towarzystwa to nie ja...lubie byc czyms zajeta i  wole to niz pilnowanie takiej np kasienki albo innego "zapominalskiego"...napisalam ze ta przypadlosc rzutuje na moja i tak juz poje..na psychike...Dem albo Al to nie moje swiaty...oby nie trafily mi wiecej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chciało się być damą do towarzystwa to tak masz. Lepiej było się niemieckiego nie uczyć. :haha:

czasami tylko mam serdecznie dosyc bycia daleko od domu moich kotow, mojej plazy mojego weltu ..jak kazda z nas..dopada takie cos...znuzenie? i wtedy cudowny twor sie pojawia a mianowicie forum gdzie mozna das upsut zlosci wkur..wi i czasami chyba nawet lzom

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

@lucyna.beata-- święte słowa.

 

Zawsze powtarzam- kto nas lepiej zrozumie niż osoba, która to życie zna z autopsji.

Najbardziej kochany mąż, najlepsza przyjaciółka nie są w stanie wyobrazić sobie tego, jak to jest. Oni żyją w innym świecie.

Dokładnie tak !

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

@lucyna.beata-- święte słowa.

 

Zawsze powtarzam- kto nas lepiej zrozumie niż osoba, która to życie zna z autopsji.

Najbardziej kochany mąż, najlepsza przyjaciółka nie są w stanie wyobrazić sobie tego, jak to jest. Oni żyją w innym świecie.

I patrzą z wytrzeszczonymi gałami na nas....i z dziwnym wyrazem twarzy...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I patrzą z wytrzeszczonymi gałami na nas....i z dziwnym wyrazem twarzy...:haha:

Ja nieraz słyszę "Już nie przesadzaj, w domu tez musisz posprzątać i ugotować. A poza tym NIC nie robisz"

Taaaaa...ale oni po 8 godzinach pracy wychodzą, zamykają drzwi za sobą i mają wszystko w doopie.

My tak zrobić nie możemy.

Nie, nie narzekam- mój wybór, jak na razie (mimo wszystko) mi to pasuje, ale nie mogę strawić tego gadania.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Ja nieraz słyszę "Już nie przesadzaj, w domu tez musisz posprzątać i ugotować. A poza tym NIC nie robisz"

Taaaaa...ale oni po 8 godzinach pracy wychodzą, zamykają drzwi za sobą i mają wszystko w doopie.

My tak zrobić nie możemy.

Nie, nie narzekam- mój wybór, jak na razie (mimo wszystko) mi to pasuje, ale nie mogę strawić tego gadania.

Moi nie komentują....ale ten wyraz twarzy...:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Urlop mam...:oklaski: I tak sobie się urlopuję i roboty szukam...:haha: I nerwa dostałam jak niemiecka agenturka, na niemieckich warunkach, zaproponowała 1250 netto za dwie osoby....>:( Szaleju się nażarli, czy co? :szok: 

Agencję mają stawki do bani.Pozdzwoniłam ,język nawet ocenili na b.dobry no i stawka 1800 euro do dwóch osób, wstawanie w nocy no i ZUS.Jak od 50 euro ,to stawka zostaje.Ale jak już od średniej krajowej,to potrącają 450 euro.Czyli pięknie w ogłoszeniu to wygląda.I tak w kilku agencjach.Stawki stanęły w miejscu sprzed kilku lat.No i proszę bardzo co komu pasuje.Dla mnie masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Ja nieraz słyszę "Już nie przesadzaj, w domu tez musisz posprzątać i ugotować. A poza tym NIC nie robisz"

Taaaaa...ale oni po 8 godzinach pracy wychodzą, zamykają drzwi za sobą i mają wszystko w doopie.

My tak zrobić nie możemy.

Nie, nie narzekam- mój wybór, jak na razie (mimo wszystko) mi to pasuje, ale nie mogę strawić tego gadania.

Właśnie się ścięłam z moją rodzinką na odległość. Bo mnie denerwują. Wczasować się im zachciewa w moim mieszkaniu i jeszcze się kłócą kto pojedzie wrrrr.....a ja zapieprzam w Demenzlandii zamiast wypoczywać na mojej krwawicy :d 

Dawno mnie nic tak nie wyprowadziło z równowagi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Miałam zestawienie godzin, Stundenblatt. I nie mam o co kopii kruszyć. To, akurat, było zgodne z ichnim prawem pracy.

A czy po odpracowaniu tych godzin mogłaś opuścić Pdp i wyjść,czy musiałaś spać u niej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I patrzą z wytrzeszczonymi gałami na nas....i z dziwnym wyrazem twarzy...:haha:

nie kumaja jak ciezkie jest psychiczne obiazenie jak ciezkim szokiem jest znow znalesc swoje miejsce w rodzinie ktora czeka na nas ale i zyje swoim zycie.jak bardze wyalieonwane jestesmy od bliskich za ktorymy przeceiz tak tesknimy

moj syn byl po mnie na tym zleceniu..zobaczyl z jakim przpadkiem mam stycznosc...zobaczyl ile cierpliwosci i sztucznej pozy kosztuje te kilka godzin...i zamilkl

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

Ja nieraz słyszę "Już nie przesadzaj, w domu tez musisz posprzątać i ugotować. A poza tym NIC nie robisz"

Taaaaa...ale oni po 8 godzinach pracy wychodzą, zamykają drzwi za sobą i mają wszystko w doopie.

My tak zrobić nie możemy.

Nie, nie narzekam- mój wybór, jak na razie (mimo wszystko) mi to pasuje, ale nie mogę strawić tego gadania.

i wtedy zaczynamy czuc sie obco..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie kumaja jak ciezkie jest psychiczne obiazenie jak ciezkim szokiem jest znow znalesc swoje miejsce w rodzinie ktora czeka na nas ale i zyje swoim zycie.jak bardze wyalieonwane jestesmy od bliskich za ktorymy przeceiz tak tesknimy

moj syn byl po mnie na tym zleceniu..zobaczyl z jakim przpadkiem mam stycznosc...zobaczyl ile cierpliwosci i sztucznej pozy kosztuje te kilka godzin...i zamilkl

I to by było na tyle....Może to najlepsza metoda...pokazać na czym ta praca polega....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I to by było na tyle....Może to najlepsza metoda...pokazać na czym ta praca polega....

no powiem ci ze jak piotr zajechal siorbal kawe i patrzyl na babke to wyraz twarzy dzwinny mia a jeszcze trafil na zmiane pampa plus gadka z dunczykiem...mina mu zrzedla...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzywaja mnie pampy i podklady wiec na ten moment powiem do potem lub do jutra

pewnie poczytam was pozniej aczkowliek jestem dzisiaj jakas rozlazla...jak guma w gaciach po 200 praniach...

no to narka kochani

i nie smutasic sie...jestesmy w kupie i jest razniej...i zawsze damy rade

.

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...