Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aniao napisał:

A ja lubię wszystkich, jednych mniej, a  innych bardziej. Niektórzy mnie irytują od czasu do czasu tak jak @Baśka powtarzająca się, bo ma swoje lepsze i gorsze dni, ale wiele razy oplułam monitor po jakimś jej poście. @Magdzie też nie owija w bawełnę,ale często pisze do śmiechu,  @awe59 próbuje wszystkich godzić, @foczka63 poglądami jest mi chyba najbliższa. Lubię po kolei @scarlet, @Teresadd, @Dodzisława, @1bozka, @geronimo, @ORIM, @MeryKy, @fioletowa.mysz, @violka, @Mirelka1965, @lucyna Maria, @Maria Jolanta, @Darekrrazem z @Marta B, lubię @kika , @Michasia 1959i wiele,  wiele innych osób, które pominęłam. Ja wychodzę z założenia, że niepasujące mi posty ignoruję. Odzywam się nie za często, bo nie zawsze mam siłę czy ochotę. 
Do zakonu nie należałam, ale nie bronię należeć innym, każdy ma takich przyjaciół jakich sobie wybierze albo na jakich zasługuje. Zżyłam się z Wami i naprawdę mi przeszkadza jak co rusz jakaś kłótnia się tu tworzy.

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna. 

Wiadomo Rzeszowianka jesteś:szydera::cmok:dlatego wszystkich lubisz:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aniao napisał:

A ja lubię wszystkich, jednych mniej, a  innych bardziej. Niektórzy mnie irytują od czasu do czasu tak jak @Baśka powtarzająca się, bo ma swoje lepsze i gorsze dni, ale wiele razy oplułam monitor po jakimś jej poście. @Magdzie też nie owija w bawełnę,ale często pisze do śmiechu,  @awe59 próbuje wszystkich godzić, @foczka63 poglądami jest mi chyba najbliższa. Lubię po kolei @scarlet, @Teresadd, @Dodzisława, @1bozka, @geronimo, @ORIM, @MeryKy, @fioletowa.mysz, @violka, @Mirelka1965, @lucyna Maria, @Maria Jolanta, @Darekrrazem z @Marta B, lubię @kika , @Michasia 1959i @barbara48 i wiele,  wiele innych osób, które pominęłam. Ja wychodzę z założenia, że niepasujące mi posty ignoruję. Odzywam się nie za często, bo nie zawsze mam siłę czy ochotę. 
Do zakonu nie należałam, ale nie bronię należeć innym, każdy ma takich przyjaciół jakich sobie wybierze albo na jakich zasługuje. Zżyłam się z Wami i naprawdę mi przeszkadza jak co rusz jakaś kłótnia się tu tworzy.

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna. 

Trafiłaś w samo sedno :zwyciezca: Brawo ty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na Mazurach nuda...jeziora i jeziora....:haha: Takie Pojezierze Drawskie to jest coś :oklaski:

Ale oni i tak płynąć będą to nuda im nie grozi,byle rzeka nie była powodziowa.Bo Wisłą to raczej odpada:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nie przepadam za pracą latem. Zwłaszcza przy demencji. Jasno jest i moja obecna pdp podsypia w fotelu ale nie, nie pójdzie spać bo za wcześnie. Zaczynam tęsknić za deszczem i pochmurną pogodą. :haha:

Wiadomo żeby potarzać się w błocie...typowy prosiak:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie przepadam za pracą latem. Zwłaszcza przy demencji. Jasno jest i moja obecna pdp podsypia w fotelu ale nie, nie pójdzie spać bo za wcześnie. Zaczynam tęsknić za deszczem i pochmurną pogodą. :haha:

Moja grzecznie śtrykuje w fotelu , więc niech sobie siedzi ile chce :d Mam stresa , bo kończą się włóczki , może ktoś ma jakieś na pozbyciu ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Moja grzecznie śtrykuje w fotelu , więc niech sobie siedzi ile chce :d Mam stresa , bo kończą się włóczki , może ktoś ma jakieś na pozbyciu ? :haha:

A mnie jest egal jaka pora roku :haha: Teraz z babką siedzi synowa na zmianę z synem :tak2: I oni ją położą do koja, a ja mogę skupić się na rzeczach ważniejszych :szydera: A Anielicy spruj jakiś sweterek i materiału do wtorku starczy  :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Moja grzecznie śtrykuje w fotelu , więc niech sobie siedzi ile chce :d Mam stresa , bo kończą się włóczki , może ktoś ma jakieś na pozbyciu ? :haha:

Ja odkryłam ostatnio sklep Czerwonego Krzyża. Może jest jakiś w pobliżu, albo Diakonie? Można za grosze kupić, tylko trzeba uważać jak jeszcze za marki kupione to lepiej nie brać.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aniao napisał:

Ja odkryłam ostatnio sklep Czerwonego Krzyża. Może jest jakiś w pobliżu, albo Diakonie? Można za grosze kupić, tylko trzeba uważać jak jeszcze za marki kupione to lepiej nie brać.

Można kupić włóczkę z niespodzianką:855_interrobang: w postaci mola:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...