Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@violka Jesteś pewna? Nie wiemy kto to jest LACH. Może to jest były forumowicz Hiltona, ktory doskonale wie o co kamman? Może to jest człowiek z kręgosłupem moralnym w normie, ba powyzej normy i nazywa rzeczy po imieniu? Smród Hiltona ciągnie się tutaj od początku. Hiltonowo-hollyłodzkie gwiazdy chciały tutaj przenieść tamto szambo. Nie udaje się dzięki bogu, a Ty jesli nie wiesz o co chodzi, to może nie powinnaś jednak tak kategorycznie się wypowiadać. Dopóty, dopóki Hilton nie zostanie w niesławnej li tylko pamięci, zawsze będzie tutaj hiltonowy smród. Niektorym trudno jest wrócic do normalnosci, co widać słychać i czuć. Większosc byłego desantu nie pisze prawie wcale, bo przecież ręce opadają. Ja się przyglądam i zrozumieć nie mogę, jak można być tak durnym, żeby dalej trąbić w idiotyczną trabkę, ktora tak naprawdę nic nie wnosi ani do zycia nas opiekunek w sensie naszej pracy, ani tym bardziej w nasze zycie prywatne. Chyba, że tu chodzi o to, co juz wczesniej pisałam, dowartosciowanie się, bo w realu to marniutko, oj marniutko......

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem skąd się wziął pomysł i @LACH taki tekst napisał ale to prawda. Nie wiem czy i kiedy ktoś został wyśmiany czy skrytykowany ale tak też bywa. Mam nadzieję że i tak zarówno ci tylko czytający jak u ci którzy odważą się coś napisać, znajdą coś dla siebie. Niekoniecznie w tym wątku. :haha:

:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

image.png.0b03bdfa18ff73e72ffbd445fb42f0c4.pngDodam tylko , że to jest ironia . Musiałam sprostować , ponieważ lubię pisać w zrozumiały sposób . Twoje posty często odbieram jako  ironiczne . Nigdy nie potrafię rozszyfrować , czy w danym momencie nabijasz się z osoby cytowanej i obawiam się , że nie tylko ja mam z tym problem . 

Ps . Nie chcę nikogo bronić i nie stoję po niczyjej stronie , ale ta ilość postów ku chwale odpadnięcia forumowicza zaczyna mnie męczyć . „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”/ potrafisz rzucić pierwszy kamieniem ? Mam nadzieję , że potrafisz obiektywnie stwierdzić , że nie masz do tego moralnego prawa .

:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie długim czasie logowanie się lub po prostu rozmowa na forum będzie....passe... 

Czy ktoś został wyśmiany.. odpowiadam" tak" , czy ktoś został skrytykowany... odpowiadam"tak".i  nie o moją osobę tu chodzi, bo ja nie boje się krytyki bo jak powiedziała @Dodzisławamam swoje życie w realnym świecie, i oczywiście swoje zainteresowania.  A najbardziej mnie męczy gdy ktoś " wpada" na chwilę i mówi ..."piszcie ja poczytam"...,no tak najlepiej krytykować, nie odzywać się , nie odpowiadać na post.Po co się męczyć.Czy ktoś rzucił tu kamieniem odpowiadam....tak.

Powtarzam się ale bywanie tu w niedługim czasy będzie..passe..a dla niektórych  już jest.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tematu

 

1.Źle sie czuję:(Puls mis skoczył i czuję się jakbym po lewej stronie zamiast serca miała kamień:(Może dlatego ,że się narobiłam dziś ,może dlatego że nie spałam po południu bo mi jakoś tak za szybko dzień zleciał.Meliski nie mam:(Mam acard, ale go wieczorem wezmę, jak mi nie przejdzie.RR mam ok ,tylko ten puls francowaty:(Wrrrr Konsultowałam się z @geronimo,ale nic odkrywczego nie wymysliliśmy:(Mus przeczekać chyba.Np bo co?:(

2.Za tydzień  w czwartek święto,przynajmniej w Hesji-pozamykane wsio,nawet  Kulczyne przedszkole:(W kalendarzu jako wolne mam.Zakupów nie zapomnijcie zrobić:)

3.Pogoda letnia wreszcie,ciepło:)Hurrrrrra:)

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i....czytam...pojac nie moge ale...pomine milczeniem ( bede sie bardzo starac przynajmniej ) bo jakis czas temu - bedzie pol roku dobre , komentarz wstawiajac oberwalam rykoszeta...owszem czytam forum  od czasu do czasu bo zlecenie nie pozwala ma na regularne odwiedzanie tej strony-brak czasu...forum zmienilo sie radyklanie okolo roku temu...sorki takie moje wrazenia mam....czegos brak a moze za duzo....jak to ladnie okreslenie tu przeczytalam...dobrze ze to nie jedyna forma bytu bo moje osobiste i realne bycie jest zdecydowanie ciekawsze...200% racji - wirtulanie nigdy nie wiem kto zas z drugiej strony wiec ostroznosc wskazana...jak to willi powiedzial a ja sobie pozwolilam sobie go zacytowac z sentencjach..kto chce to mnie znajdzie....i kontakt ze mna bedzie mial...forum to erzac , odparowanie, oderwanie., komunikowanie sie ...przynajmniej dla mnie tak bylo.. do czasu....

szkoda ze dziwnie sie porobilo...jakis czas temu

a hilton to inna innszosc.....tego watki jednak ciagnac nie bede,,

spadam do pamperslandii

milego wieczoru 

wiecie ze jutro weekendowe sie zaczyna???10-2dc801eb7ede63c6c0b5e33a02637.jpg.640cd1571fc80c0caa474b39c8eb70db.jpgbeda tance?

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

W nie długim czasie logowanie się lub po prostu rozmowa na forum będzie....passe... 

Czy ktoś został wyśmiany.. odpowiadam" tak" , czy ktoś został skrytykowany... odpowiadam"tak".i  nie o moją osobę tu chodzi, bo ja nie boje się krytyki bo jak powiedziała @Dodzisławamam swoje życie w realnym świecie, i oczywiście swoje zainteresowania.  A najbardziej mnie męczy gdy ktoś " wpada" na chwilę i mówi ..."piszcie ja poczytam"...,no tak najlepiej krytykować, nie odzywać się , nie odpowiadać na post.Po co się męczyć.Czy ktoś rzucił tu kamieniem odpowiadam....tak.

Powtarzam się ale bywanie tu w niedługim czasy będzie..passe..a dla niektórych  już jest.

;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

forum zmienilo sie radyklanie okolo roku temu.

Rok temu doszedł"desant" ,jakoś w marcu chyba i wciąż są forumowicze,którym się wydaje ,że to Hilton:(Dobrze Dodzia napisała,że smród się ciągnie.Wiele osób znam/poznałam osobiście/ponad 30/ i bywa ,że oczy ze zdziwienia szeroko otwieram niemile zaskoczona, czytając:( Ale......zawsze byłam naiwna i taka już zostanę,he he 

Miejmy nadzieję,że jednak będzie ku lepszemu szło:)

Piękna fotka tancerzy:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata No chwilunia. To desant jest tutaj nowy. Dlaczego zatem nikt ze starych i stałych bywalców nie zwrócił uwagi na rzeczy, ktore się nie podobają? Bo? Bo jakaś podła bździągwa uwiodła stalych bywalców pieprzeniem głupot wnosząc niby świezy wozduch? Bo byłyscie ciekawe co i kto? No o co to chodzi do uja? Macie jakies morale czy nie macie?

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dodzisława napisał:

Kamieni to tu rzucono bardzo dużo. Kuriozalnie nie w te osoby, ktore tym kamieniem powinny dostać w swój durny i podły łeb. Ja wiem, że w kuluarach na wa i takie tam to się pierdolety pisze i łzy roni, ale dla mnie fakty są faktami. Skoro obsmiewa i deprecjonuje się osoby szczere, z sercem na dłoni, a wynosi się na piedestał podłe i złe osoby, to dla mnie jest to jeden wielki fałsz. Teraz zwróce się do absolwetek Hiltona. Naprawdę uważacie , że wszystko jest w porządku? Tez byłam swego czasu w zakonie, ale prędko klapki z oczu mi spadły i opusciłam bez żalu to kółko rózancowe. Slepe dalej jesteście? Chyba jednak idzie ku lepszemu, bo w zakonie obecnie jest jeden Kardynał podejrzanej konduity i moze ze 4 karmelitki bose . Puknijcie wy się w te głupie łby!!!!!!

Pamiętam czasy nie takie odległe gdy tu pierwszy raz " przybyłam", gadaliśmy ,smualysmy się z byle czego nie robiąc przy tym nikomu krzywdy.Ot..zabawa, z tego czasu zostało tylko wspomnienie a szkoda." Hiltonowski smród" hmmm..o tym wiedzą tylko jego byli mieszkańcy co to tak naprawdę jest. Mnie to nie interesuje, chociaż nie powiem że forumowicz " plci" damsko- męskiej  który został zdeklasowany ,  działał mi wybitnie na nerwy a poznałam go po pierwszych postach, że wrócił.Ale chciałam dać mu szansę, niestety nie potrafił się wyzbyć swoich aroganckich zachowań. Nie znam go ani nikogo z Was osobiście, i rozmawiam z każdym i zwracam się do każdego bez uprzedzen 

 

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję 
Państwu za uwage i zycze miłego wieczoru , oraz nocy. Ja wkurwiona jestem na maksa, nie tylko rzeczywistoscią forumową. Zamówiłam sobie przepięknej urody komplet wypoczynkowy na taras i dostałam póki co tylko stolik. Fotele w wirtualnej rzeczywistosci zamiast w realnej. No nic. Pożywiom uwidim. Wsiewo haroszewo żełaju. :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dodzisława napisał:

@violka Jesteś pewna? Nie wiemy kto to jest LACH. Może to jest były forumowicz Hiltona, ktory doskonale wie o co kamman? Może to jest człowiek z kręgosłupem moralnym w normie, ba powyzej normy i nazywa rzeczy po imieniu? Smród Hiltona ciągnie się tutaj od początku. Hiltonowo-hollyłodzkie gwiazdy chciały tutaj przenieść tamto szambo. Nie udaje się dzięki bogu, a Ty jesli nie wiesz o co chodzi, to może nie powinnaś jednak tak kategorycznie się wypowiadać. Dopóty, dopóki Hilton nie zostanie w niesławnej li tylko pamięci, zawsze będzie tutaj hiltonowy smród. Niektorym trudno jest wrócic do normalnosci, co widać słychać i czuć. Większosc byłego desantu nie pisze prawie wcale, bo przecież ręce opadają. Ja się przyglądam i zrozumieć nie mogę, jak można być tak durnym, żeby dalej trąbić w idiotyczną trabkę, ktora tak naprawdę nic nie wnosi ani do zycia nas opiekunek w sensie naszej pracy, ani tym bardziej w nasze zycie prywatne. Chyba, że tu chodzi o to, co juz wczesniej pisałam, dowartosciowanie się, bo w realu to marniutko, oj marniutko......

Nie wiem czy @LACH był w Hiltonie , jeżeli był i do dzisiaj się nie ujawnił , to pozostawię to bez komentarz . 

Nie wiem co działo się w Hiltonie i już niejednokrotnie prosiłam o nie przenoszenie tutaj " niesmacznych " spraw . 

Nie wiem o co zaszło między Wami i odniosłam się w poście do ostatnich wydarzeń niemających związku z Hiltonem , więc uważam , że mam do tego prawo . 

Widzę od dawna , że są tutaj 2 obozy z Hiltona i nie wnikam o co chodzi . Odzywam się tylko wtedy , kiedy poruszane są dawne brudy przeniesione z innego forum , bo to niczemu dobremu nie służy . 

Każdy post naruszający czyjeś dobro , można zgłaszać do Moderatora . Wiem , że jest dużo osób niezwiązanych z obozem Paola , więc jestem zaskoczona , że ten fakt przez kilka dni nie był zgłaszany . 

Forum nie jest prywatnym folwarkiem i każdy ma prawo tutaj pisać . Starzy forumowicze piszą raz częściej , innym razem prawie wcale , ale nie sądzę by miało to związek z tym kto pojawia się na forum . Odbieram Ciebie jako odważną , bezpośrednią osobę , ale zauważyłam , że również nie bawi Cię regularne pisanie , no chyba , że zaczyna sie jakaś nagonka na Baśkę , to wtedy masz dużo do powiedzenia . Szkoda tylko , że wałkujesz ciągle ten sam temat . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Dodzisława napisał:

@lucyna.beata No chwilunia. To desant jest tutaj nowy. Dlaczego zatem nikt ze starych i stałych bywalców nie zwrócił uwagi na rzeczy, ktore się nie podobają? Bo? Bo jakaś podła bździągwa uwiodła stalych bywalców pieprzeniem głupot wnosząc niby świezy wozduch? Bo byłyscie ciekawe co i kto? No o co to chodzi do uja? Macie jakies morale czy nie macie?

A niby dlaczego mamy komuś zwracać uwagę ? Na jakiej podstawie ? Ani mi się śni wchodzić czy zastanawiać się o co chodziło w Hiltonie. Nie obchodzi mnie to. Natomiast razi mnie gdy co jakiś czas ktoś wraca do tych zaszłości. 

Ostatniego zdania nie skomentuję bo nie chcę być wredna. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@violka To nie jest żadna nagonka na Baskę. To jest po prostu stwierdzeniu oczywistego faktu. Możesz sobie Baskę kochac, ja nie musze i nie będę, bo takie osoby omijam z daleka. Wszystko na ten temat.

Dość!!!!  bez takich tu personalnych wycieczek. Nikogo nie wynoszę  osobiście na piedestał ani  do nikogo  nie pałam specjalna miłością, ale nie mam zamiaru nie odzywac się do niej tylko dla tego że coś do niej masz.Nic złego mi nie zrobila, a jeśli Tobie to sobie to załatwiaj z nią. Forum jest publiczne i dla każdego, i każdemu należy się szacunek i basta.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Dość!!!!  bez takich tu personalnych wycieczek. Nikogo nie wynoszę  osobiście na piedestał ani  do nikogo  nie pałam specjalna miłością, ale nie mam zamiaru nie odzywac się do niej tylko dla tego że coś do niej masz.Nic złego mi nie zrobila, a jeśli Tobie to sobie to załatwiaj z nią. Forum jest publiczne i dla każdego, i każdemu należy się szacunek i basta.

Chcesz buziaka ? 

Aaaa i tak ci dam :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka Z calym szacunkiem, to nie ja wywołałam tę osobę na forum. Jesli komuś odpowiada podwójna moralność to proszę bardzo. Mnie nic do tego i pozwól, że pozostanę z moim sympatiami oraz antypatiami. Zapewniam Cię, że i jedne i drugie są mocno umocowane i udokumentowane  w moich postanowieniach. Miłego wieczoru! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...