Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mglisto po wczorajszej pompie.ptaki dra sie wnieboglosy....ale juz cieplo i chyba parno bedzie 

depositphotos_112057330-stock-video-fog-over-the-water-morning.jpg.5524e61c16d8c91b3aa87b68d80475d2.jpg

nieco pozniej niz zazwyczaj jestem na posterunku ale i zmian czasowych tu mam sporo ..troche sie zadzialo i nadal dzieje i bedzie sie dzialo 

odrobiny zadumy nad czasem ktory przez palce ucieka milego dnia smacznej porannej kawy zycze i spokojnosci wam i sobie na reszte dnia zycze

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobiłam i ja do towarzystwa przy kawie :oklaski: Udało mi się wyspać i pospać :haha: Na razie nic mi się nie chce, ciśnienie atmosferyczne skacze w tę i we w tę, a moje ślepka chcą zamknąć się i dalej spać :tak2:  Nic to...aby do pauzy :haha:Teraz posiorbię i poczytam, a potem wezmę się za bary z dzisiejszym dniem :haha: Zatem witam was we wtorkowy poranek... 2031981143_Dziedobrywtorek.jpg.5d6bb577d5e3556e3b58f3390d1ae7c6.jpg a skoro tak, to życzę, by ten dzionek był szyty na miarę waszych potrzeb i oczekiwań :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Wieje masakrycznie.Leje :(Kwiatki na tarasie powywracane,nawet największe donice:(

Moje dzisiejsze miastowe plany poszły się....W taką pogodę to się raczej nigdzie nie wybiorę:(Chyba ,że się uspokoi do 10ej.

Póki co Kulczynę trzeba do przedszkola wyrychtować:)

Szybkiego dnia:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Moje nowe tabsy na kręgosłup mają jakieś dodatkowe, usypiające działanie. Śpię jak dziecko czego nie doświadczałam od wielu lat. Fajne uczucie móc się powściekać na budzik :haha:. Jutro mam wolny dzień i przyjdzie siedzieć w domu, bo leje bez przerwy i tak ma być podobno do czwartku. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja  :d pogoda paskudna, nie dość, że pada to zimno. Mimo to jadę dziś do miasteczka żeby trochę się przewietrzyć i drobne osobiste zakupy poczynić...:d ja też mam przemyślenia i myslę, że wiele z nas tak ma....oby tylko nie za dużo bo można myśliwym zostac...:haha:

Milego i spokojnego dnia  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Deszcze leje jak z cebra ...paskudny maj . Dwa tygodnie minęły a ja tylko raz w tygodniu z Helą na zakupy  samochodem jeżdżę . Tej " strony " miasta jeszcze nie widziałam a co tu o zwiedzaniu mówić . Na miasto lukam przez okno...też pięknie  :haha:Nie ma co marudzić , jeszcze trzy i pół tygodnia przede mną to w końcu załapię w miarę możliwą pogodę na włóczęgę ....choćby jeden raz :haha:Poza tym ....Jadzia chrapie , kotu dałam do miski chrupki , pochrupał i spierniczył na dół , bo Hela wracała ze spaceru z psem to gadzina skorzystała z okazji , żeby sobie pójść w kawalerkę ....a niech mu doopa zmoknie ...rwiarzowi jednemu :szydera:

Miłego ...w końcu bezdeszczowego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, aniao napisał:

@lucyna.beata filozoficznie piszesz. Ja takie przemyślenia mam jak mnie jakieś doły łapią, ale nie umiem tak ładnie na papier tego przelać. Głowa do góry, jeszcze tak nie było żeby jakoś nie było.

nie mam dola to raczej przemyslenia dotyczacej naszej pracy i czasu ktorego nie mozna zatrzymac albo...pchnac do przodu...to raczej bezwolne wyczekiwanie i swiadomosc ze nie mamy na nic wplywu bo nasze plany i marzenia to zupelnie co innego niz realizm tego dane nam jest spotkac ...

wiesz cokolwiek ma przyjsc niech przyjdzie bo potem zawsze bedzie tylko lepiej ...szukanie pozytywow w sytuacjach beznadziejnych na peirwszy rzut oka to wyzwanie ktoremu nie kazdy jest w stanie sprostac..tobie rowniez zycze samych dobrych mysli ...

 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Moje nowe tabsy na kręgosłup mają jakieś dodatkowe, usypiające działanie. Śpię jak dziecko czego nie doświadczałam od wielu lat. Fajne uczucie móc się powściekać na budzik :haha:. Jutro mam wolny dzień i przyjdzie siedzieć w domu, bo leje bez przerwy i tak ma być podobno do czwartku. 

Miłego dnia.

sie nacpalas czy cos???:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Deszcze leje jak z cebra ...paskudny maj . Dwa tygodnie minęły a ja tylko raz w tygodniu z Helą na zakupy  samochodem jeżdżę . Tej " strony " miasta jeszcze nie widziałam a co tu o zwiedzaniu mówić . Na miasto lukam przez okno...też pięknie  :haha:Nie ma co marudzić , jeszcze trzy i pół tygodnia przede mną to w końcu załapię w miarę możliwą pogodę na włóczęgę ....choćby jeden raz :haha:Poza tym ....Jadzia chrapie , kotu dałam do miski chrupki , pochrupał i spierniczył na dół , bo Hela wracała ze spaceru z psem to gadzina skorzystała z okazji , żeby sobie pójść w kawalerkę ....a niech mu doopa zmoknie ...rwiarzowi jednemu :szydera:

Miłego ...w końcu bezdeszczowego dnia :cmok:

ale pomysl basiu jak cudnie koi newry taki majowych deszcz....:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witaski poranne.

Nie będę oryginalna bo u mnie też leje. Mam dzisiaj wolne popołudnie to może pojadę po sklepach pochodzić i pieniążki wydawać ? A może lepiej nie ? Ot, dylemat.

 

zostaw na angeboty ..beda jak znalazl:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

Witam się i ja  :d pogoda paskudna, nie dość, że pada to zimno. Mimo to jadę dziś do miasteczka żeby trochę się przewietrzyć i drobne osobiste zakupy poczynić...:d ja też mam przemyślenia i myslę, że wiele z nas tak ma....oby tylko nie za dużo bo można myśliwym zostac...:haha:

Milego i spokojnego dnia  :cmok:

ale w cenie jest takie...myslenie dlatego inteligencja do polityki sie nie pcha :haha:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Taaa...szczególnie jak pod parasolką cugasa się jara . Bardzo koi nerwy:papieros::szydera:

eeeetam....no dobra szkoda tabaki ale powietrze przyznac musisz ze pachnie wiosna...jak umoczylas to dawaj ..u mnie nie pada wiec na sucho pociagniemy :haha:, ja czestuje 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...