Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

co robi doopa, no może siedzieć, może boleć, może s...ać, może popitalać jakby Baśka powtarzająca się powiedziała:szydera:

coś jeszcze dodać?:d

Łe....to takie prozaiczne....myślałam, że nas zagniesz....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Cały czas, Kasiu  :szydera: świat się kręci wokół doopy i pieniądza

Człowiek się rodzi ...z doopy wychodzi

człowiek się żeni ...na doopę wchodzi

człowiek umiera ...na doopie leży

wszystko na tym świecie od doopy zależy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Człowiek się rodzi ...z doopy wychodzi

człowiek się żeni ...na doopę wchodzi

człowiek umiera ...na doopie leży

wszystko na tym świecie od doopy zależy :haha:

Lecimy dalej....jest Eurowizja a my w czarnej doopie jak zwykle :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To zapodaj Kasiunia jakiś mądry , poważny temat i już lecimy z tym koksem :d

Baśka ogarnij się, jest sobota wieczór, a Tobie chce się na wyżyny wznosić? Ja już w łóżku, to tylko taki temat. Może się co przyśni mi? :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Baśka ogarnij się, jest sobota wieczór, a Tobie chce się na wyżyny wznosić? Ja już w łóżku, to tylko taki temat. Może się co przyśni mi? :szydera:

Nic mi się nie chce ...ręce opadają ...cycki też , że można nimi podłogę froterować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To zapodaj Kasiunia jakiś mądry , poważny temat i już lecimy z tym koksem :d

Ale po co?I tak wszystko co się napisze jest albo obśmiane albo sprowadzone do dyskusji o doopie.Niektórzy mają bardzo wąską  specjalizację ,ha ha ha .

No ,ale w sumie - forum branżowe jakby nie było,to o doopie musi być.Jednak od rana do wieczora to nawet o doopie się znudzi:(

Więc nie zamierzam się bezpotrzebnie produkować.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Ale po co?I tak wszystko co się napisze jest albo obśmiane albo sprowadzone do dyskusji o doopie.Niektórzy mają bardzo wąską  specjalizację ,ha ha ha .

No ,ale w sumie - forum branżowe jakby nie było,to o doopie musi być.Jednak od rana do wieczora to nawet o doopie się znudzi:(

Więc nie zamierzam się bezpotrzebnie produkować.

Przykro mi , ale trudno ...skoro tak :(

A mnie cholewcia im starszasię robię ...tym bardziej doopa mnie pociąga . Sie wie , że gadanie o niej , nie ona jako taka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Przykro mi , ale trudno ...skoro tak :(

A mnie cholewcia im starszasię robię ...tym bardziej doopa mnie pociąga . Sie wie , że gadanie o niej , nie ona jako taka :szydera:

Chłopa ci trza,ot co.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ale po co?I tak wszystko co się napisze jest albo obśmiane albo sprowadzone do dyskusji o doopie.Niektórzy mają bardzo wąską  specjalizację ,ha ha ha .

No ,ale w sumie - forum branżowe jakby nie było,to o doopie musi być.Jednak od rana do wieczora to nawet o doopie się znudzi:(

Więc nie zamierzam się bezpotrzebnie produkować.

Kasiu, pol dnia była cisza na forum, rozumiem nie zawsze jest czas i chęć, Ewka zapytała gdzie wszyscy, bo nikt nie pisał. Raptem trochę się ruszyło, to Ty piszesz, ile można o dupie. No widać można. Masz ciekawy wątek, napisz w odpowiednim miejscu. Zapewne znajdą się osoby, które chętnie podyskutuja,tu jest misz masz, to co chcieć więcej? 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...