Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Darekr napisał:

Ja nigdy nie napisałem "menda" 

dziękuję tylko temu "koledze" i proszę, żeby nigdy więcej nie zwracał się do mnie i do Marty,

Może myśleć sobie o mnie co chce - jego sprawa,

przekaż mu - niech nie wpierda a się do moich postów!!!!!!!!!!!!!!

 

Darek , proszę , po cholerę te nerwy ? Nie , " menda " napisała Jasiuchna :szydera: Darek , no kuźwa wszyscy kogoś cytowaliśmy , cytujemy , ogródkiem przysrywamy , czy podśmiewamy się z postów i nikt jeszcze od tego chyba sraczki nie dostał ? Możliwe , że nie czytałeś , ale ile , jakie jaja robimy sobie z "mhmmm " i jakoś on odszczeknie , przywali , ale nie obraża się na nas . Przekazywać nie muszę , bo pewnie czytać jeszcze umie a jak nie to niech narzeczona wieści przekazuje ....zmęczona trochę jestem ...Nerwy na bok ..wal po ślepiach ...jedź po bandzie i gitarra . Chyba bozia dała język do gadania  i  palce do pisania ? :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Magdzie napisał:

No domyślam się że w przyprawach, ale szynka chuda jest, tam nie ma tłuszczu, ja wolę np. karkowke. Wiem, że jem czasem tlusto, no ale co zrobię jak lubię. Dla mnie była by za sucha chyba, no nie wiem, nigdy nie próbowałam :(

Szynka jest chuda, zgadza się, jak poleży w oleju to przy pieczeniu nabiera chrupkości i oczywiście przechodzi smakiem przyprawami. Ponieważ mam do tego dostęp( brat ma 3 restauracje choć i tak muszę się prosić  miesiąc) 250 gram - 75zł (w Makro tego nie ma, tylko dla gastronomi na zamówienie przysyłają z Krakowa) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Malynka ...jak cię mdli a nie możesz se rzygnąć to może popatrz na mój awatar ...wypuść pawia i git :szydera:

No co Ty pleciesz na twój widok nie wyda,muszę sobie coś wyobrazić:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d**a żebraków i królów raduje
d**a w pałacu i w chacie króluje
d**a smakuje młodym i starym
d**a tchnie żądzą i upaja czarem

d**a pachnie, d**a śmierdzi
d**a tak wspaniale pierdzi
d**a wielkie kupy sra
d**a na klarnecie gra

d**a motorem zawsze i wszędzie
d**a jest hasłem i zawsze będzie
d**a cię krzepi i d**a rodzi
d**a nikomu nigdy nie zaszkodzi

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...