Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, LACH napisał:

Jeszcze w życiu tego nie piłem ale mniemam, że na zäbka, w takim dniu i do tego napoju, najlepszy będzie niezwykłej delikatności i smaku tatar bukacki.

20190518_164704.jpg.272aeabf976a7e63498be2e6b93c9403.jpg

Miłego popołudnia .

A cóż to za dzień ? Gadaj szybko , bo nie wiem czego gratulować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy 

A Tobie, to coś jestem winien.
"Siostro, siostro, siostro, siostro!
No! I tak to jest".
Każdy, wcześniej czy później, tak kończy. Nawet Kuchta(MCH OPIEKI).
Jestem i nawet mam reklamówkè pełną wiktualiów(takie kaukaskie poczucie humoru).
Może banana?
Odpowiedziałem tu lecz taka mnie myśl muska, że byłoby lepiej na inszym kramie.

Na dobry, pogodny wieczór :hura:!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Darekr napisał:

 

@Jessica1979 już cię prosiłem parę razy kolego - nie komentuj moich i Marty postów,

Ja twoich nie komentuje !

Generalnie to mało lub wcale mnie obchodzi co Ty komentujesz a co nie. Poza tym - główną zasadą udziału w forach internetowych jest komentowanie wpisów ich uczestników. Jeśli ktoś tego nie ogarnia to albo skończył zawodówkę w trybie 6 letnim albo niech wysyła SMS-y do tych, którzy mają wyłączność na komentarze.  A kolegów to szukaj sobie u siebie w sklepie między kablami i żarówkami. Ty nie komentujesz niczego  bo żeby to robić to jeszcze trzeba mieć coś do powiedzenia oprócz wiecznych lamentów i bawienia się wiosłem w wannie. 

Napisz ksionszke " Cierpienia młodego gimnazjalisty" i tam snuj swe smuty i teorie, których na tym forum i poprzednim nikt już nie chciał czytać bo nawet litość ma swe granice. 

A hoj przygodo. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jessica1979 napisał:

Generalnie to mało lub wcale mnie obchodzi co Ty komentujesz a co nie. Poza tym - główną zasadą udziału w forach internetowych jest komentowanie wpisów ich uczestników. Jeśli ktoś tego nie ogarnia to albo skończył zawodówkę w trybie 6 letnim albo niech wysyła SMS-y do tych, którzy mają wyłączność na komentarze.  A kolegów to szukaj sobie u siebie w sklepie między kablami i żarówkami. Ty nie komentujesz niczego  bo żeby to robić to jeszcze trzeba mieć coś do powiedzenia oprócz wiecznych lamentów i bawienia się wiosłem w wannie. 

Napisz ksionszke " Cierpienia młodego gimnazjalisty" i tam snuj swe smuty i teorie, których na tym forum i poprzednim nikt już nie chciał czytać bo nawet litość ma swe granice. 

A hoj przygodo. 

Ty nigdy nie będziesz miał "A hoj przygodo"

Dlatego chyba taki zawiedziony jesteś.

Pozdrawiam ozięble

i nie do zobaczenia. 

(nie będę wiecej komentował twoich prostackich zaczepek)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...