Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idziemy zaraz na urodziny sąsiada, dwa domy dalej...:d posiedzimy tam godzinkę i zurük nah Hause bo babcia musi zmierzyć cukier i szpryce zaszprycować....:szydera: no ale zawsze to jakaś rozrywka popatrzeć na inne człowieki....:haha:a jutro żeby skały srały jadę do miasta. Trzeba trochę geldów przepuścić. :trele:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nugatka napisał:

W nocy po nie przyjdą i ukradna jak będzie spało :szydera:

Wiesz u mnie do późna kos śpiewa i pilnuje ,potem mój pies stróżujący:szydera::szydera::szydera: działa.Wprawdzie boi się nocy ale co tam przypilnuje, a rano od 4 >:( znów q.......wa ten kos wespół z innymi dzioba drze:szydera: tzn pilnuje

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie dzisiaj , niczym kosa tego na śpiewanie wzięło ...i drę tą japę od rańca . Jak przystało na wesołą wdówkę jadę operetką równo ....

Usta milczą , dusza śpiewa ...kocham cię ....tralalalala :szydera:

Powiem Ci że wdówki mają branie tego sezonu:szydera: tak słyszałam.A kos rano śpiewa bo on zalotnik wielki jest:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Pocieszasz tylko , ale dzięki :cmok::szydera:

No nie no....no co Ty ja nie mogę Cię pocieszać:szydera::szydera::haha:ja wiem że tolerancja i tęcza i ten tego też :szydera: ale ja tylko słyszałam od znajomego co go wdówka w Lidlu zapoznała tzn tak go koszykiem trącała i tak za nim chodziła a jak już za nim w kolejce do kasy stanęła i kluczykami do samochodu o posadzkę rzuciła tak tylko....podobno:szydera:...niechcąco...że biedak co miał zrobić :haha:no co?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Idziemy zaraz na urodziny sąsiada, dwa domy dalej...:d posiedzimy tam godzinkę i zurük nah Hause bo babcia musi zmierzyć cukier i szpryce zaszprycować....:szydera: no ale zawsze to jakaś rozrywka popatrzeć na inne człowieki....:haha:a jutro żeby skały srały jadę do miasta. Trzeba trochę geldów przepuścić. :trele:

Nie mów nic o geldach :szydera: bo mnie się oczka świeca:haha:do nich

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialoby sie powiedziec zajefajna pogoda ale to niepawda wiec tylko pozostaje zyczyc milo okropnej jesiennej sloty milego dnia....pogoda lozkowa bo barowo to pewnie skonczyloby sie zapewne jakims poteznym kociokwikiem nastepnego dnia 

melduje ze juz w gronie pracujacych jestem , ogarniam sie poki co w szafach....reszta przyjdzie potem,...

pozytwnego na reszte dnia zycze 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtajam po wczorajszym szalonym dniu.Drzwi się od rana nie zamykały,wszystkie sąsiady z życzeniami a popołudniu zaczął się rodzinny zjazd-najazd:)W porywach ok 40 ludzisków w  chacie.Impreza się skończyła ok 23ej....Na szczęście Kulka dziś do przedszkola  z tortem i szampanem pojechała a opiekunka ma wolne:)Ufff.Zaznaczę,że nic nie robiłam.Wsio córki.Tyle co ze zmywarki powyjmowałam klamoty.

Z jedną PDP przyjechała opiekunka-Bułgarka,b.fajna kobietka.Siedziałyśmy sobie i rajdałyśmy cały wieczór:)Po niemiecku naturalnie,oraz po bułgarsku z pomocą translatora:)

Jedna familija nocowała,ale śladu po nich niet:)Bardzo zorganizowana rodzinka i zdyscyplinowana:)Nie dokładają opiekunce obowiązków:)

Słoneczko późno,ale wstało wreszcie ,tylko pizga wiatrzyskiem niemożebnie:(Kiedy w końcu będzie ciepło na poważnie?Bo póki co to takie podrygi temperaturowe.Niby 13 gradusków a zimno:(

Fajnego popołudnia:)

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...