Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Barbara48 napisał:

Napisałam długi post. 

Wcięło go. 

Teraz tylko,,podziękuję życzliwym "za zajebiste informacje na möj temat :płacz:.Bez odbioru. 

 

To może dobrze , że go wcięło , bo człowiek w nerwach pisze rzeczy , które pózniej najchętniej by wymazał z pamięci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Bożka...Tobie dziwnie,czujesz niesmak, bo w innym świecie żyjesz, dla nich to pewnie naturalne

moze ale co inwgo wiedzieć ze tam ktoś z kimś a co innego widzieć tym bardziej ze oni nie są z miłości tylko ...chodzi o sex.I z tym sie nie kryją.Na początku myślałam ze zakochańcy ale okazało sie ze nie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

po prostu pomyślałam sobie ze zona nicnie wie a on sobie...i dlatego mi dziwnie

Ja tam zawsze Foce mojemu mówię,dopóki nie wiem to....ale jak się dowiem,to.....ha ha ha 

A na poważnie to znałam osobiście-ona ,moja kumpela ,rozwiedziona ,ale on żonaty i dzieciaty w nieletnie dzieci....Brzydkie to było,bardzo ,bo ona też miałą nieletnie dzieci...Moze ja jestem konserwatywna w tym temacie,ale żonatego chłopa zawsze omijałam z daleka .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Ja tam zawsze Foce mojemu mówię,dopóki nie wiem to....ale jak się dowiem,to.....ha ha ha 

A na poważnie to znałam osobiście-ona ,moja kumpela ,rozwiedziona ,ale on żonaty i dzieciaty w nieletnie dzieci....Brzydkie to było,bardzo ,bo ona też miałą nieletnie dzieci...Moze ja jestem konserwatywna w tym temacie,ale żonatego chłopa zawsze omijałam z daleka .

a ja mojemu mowid ze ja mu zrobie to samo jak tylko sie dowiem....hahaha

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

moze ale co inwgo wiedzieć ze tam ktoś z kimś a co innego widzieć tym bardziej ze oni nie są z miłości tylko ...chodzi o sex.I z tym sie nie kryją.Na początku myślałam ze zakochańcy ale okazało sie ze nie

Przynajmniej większa szansa że nie przywlecze do domu żadnego choróbska. Lepiej tak niż w "domach prywatnych". :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Miałam tu już podobną sytuację.Nie znosze tego!Dorosłe baby a zachowują się jak dzieci,telefonu nie odbiera,na meile nie odpowiada.Napisz kuźwa jak normalny człowiek ,nie wracam bo mam lepszą robote ,ale nieunikaj i nie ściemniaj.Przynajmniej zmienniczce!I nie na ostatnią chwilę tylko odpowiednio wcześniej żeby w nerwach przed zjazdem nie siedzieć.Za cycki bym takie wieszała wredne egoistki!I zawsze im życze takiej samej sytuacji!!!

wiesz..ja tak mysle ze ja troche przeroslo bycie na tzw czuwaniu w okreslonych godzinach wstawanie rano a ona oj lubila pospac ...okazalo sie ze tu do poludnia jest co robic...babka sniadanie dla dziadka, obiad na 12sta w tzw miedzyczasie znow mycie ale nie samemu a przy okazji zywienie woda lista zakupow czasami ogarnac chate...czyli w sumie nic specjalnego..ale byc moze jej wczesniejsze 8letnie doswiadczenie to byly osoby ktorym podala zupe z puszki albo marchewke z ziemniakami i git..czasami maznela mopem...tu z pozytywnej strony sa dwie zajefajne sprawy: mozliwosc nauki niemieckiego bo dziadek jest kontaktowy a dwa...obsluga np pompy zywieniowej...rzeczy ktore mozna wykorzystac przy kolejnym zleceniu ...ale widocznie dla niej to nie ten klimat...ale fakt...mogla dac znac ...chociaz smsem do mnie ze daje sobie na luz...

szkoda, bo to zlecenie jest dopiete tak, zeby pauza byla punktualnie i nie ma oszczedzania na czymkolwiek...

bylo minelo..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Na takim przykładzie widać brak uczciwości.

Z tym że zmienniczka @lucyna.beata uprzedziła miesiąc wcześniej a to jej się ceni.

zrobila to tylko dlatego ze dziadek zapytal czy ma kase na przyjazd bo jezeli to problem to on jest w stanie doplacic jej do 1szej klasy pociagu ...agencji nie uprzedzila bo o tym dowiedzieli sie dzisiaj ode mnie i bylo mocno zaskoczeni..ale masz racje dobrze ze tak wyszlo...maja czas poszukac kogos

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Cieszę się, że ten poniedziałek się kończy...:oklaski: Mówią, że jaki poniedziałek, taki cały tydzień....oby nie...>:( Łeb mi się kiwał, buzia darła, praca biurowa wykańcza dodatkowo, więc postanowiłam...idę spać...:szydera:  Zatem melduję, że....image.png.f9b6795070b812ca413c6d03b81b341a.png Do jutra kochani...:cześć:

ty od tego niemieckiego na urlopie to odpocznij i jakies zyczenia w ojczystym jezyku dawaj:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...