Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skoro takie fluidy między nami to ....pojedziesz ze mną na ślub i wesele , bo @awe59nie udzieliła mi konkretnej odpowiedzi a czas goni . Do 16 czerwca muszę dać odpowiedź ....albo wiesz cooo...lepiej zagadaj ze swoim manem , czy nie miałby ochoty powalcować ( tańczyć walce ...tudzież oberki wywijać ) z jedną taką , nieszkodliwą , starszą panią ? Nieszkodliwą dlatego , że tyle nie dałby rady wypić ...nie ma takiej opcji :szydera:

A już miałam nadzieję, że poprowadzę w tańcu :haha: A ty o faceta się upominasz :smutek::szydera: Cóż...to nie mydełko...się da i się zrobi jak trza :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A już miałam nadzieję, że poprowadzę w tańcu :haha: A ty o faceta się upominasz :smutek::szydera: Cóż...to nie mydełko...się da i się zrobi jak trza :szydera:

Wiedziałam , że mogę na ciebie liczyć :cmok:Powiem ci w sekrecie ...wolałabym z @awe59z tobą ...ale jak tu wolne bez przytulenia się tańczyć ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiedziałam , że mogę na ciebie liczyć :cmok:Powiem ci w sekrecie ...wolałabym z @awe59z tobą ...ale jak tu wolne bez przytulenia się tańczyć ? :szydera:

Baśka a pytałaś u źródła?, może młodzi maja jakiego wujka, czy stryjka, który nie kuleje :haha:i też będzie sam? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiedziałam , że mogę na ciebie liczyć :cmok:Powiem ci w sekrecie ...wolałabym z @awe59z tobą ...ale jak tu wolne bez przytulenia się tańczyć ? :szydera:

Nie wydziwiaj....LGBT jest legalne....zresztą mogę być facetem w tym związku :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz piatek kolejny...ostatni w domu...czas za szybko zdecydowanie za szybko mija.....urlopu w zasadzie nie odczulam a jeszcze troszku spraw mi sie ostalo co zrobienia...grunt sie nie dac

zamglona zatoka mowi do mnie sennie ....czuc deszcz w powietrzu a moze tylko nadmorskie siapanie?? czas pokaze....

torba smutno mi sie przyglada zupelnie bez checi dalszego pakowania..... obok sterta przydasiow grzecznie czeka na swoje miejsce wsrod ksiazek, butow i innych waznychniezmiernieosobistychrzeczy...

dobra..moje dziecko zaniebawem przyjedzie do matuli wesprzec ja w codziennosci bytowania w domowych pieleszach ..wiecie to i owo...

odmeldowuje sie wiec zyczac milego dalszego bycia tam gdzie kazde z nas ma byc w tej chwili 

siem trzymcie moi drodzy

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Dziewczyny i chłopaki, czy osoby posiadające telefon w sieci Orange mają jakiś problem z dostępem do sieci na terenie DE? Bo ja własnie mam problem. Ponadto nie łączy mi się z żadną z dostepnych niemieckich sieci. 

No i w ogole to dzien dobry :d 

Dzień dobry. Mam telefon w orange, nie pokazuje się nazwa sieci, ale sygnał idzie, dodzwonić się można.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dodzisława napisał:

Dziewczyny i chłopaki, czy osoby posiadające telefon w sieci Orange mają jakiś problem z dostępem do sieci na terenie DE? Bo ja własnie mam problem. Ponadto nie łączy mi się z żadną z dostepnych niemieckich sieci. 

No i w ogole to dzien dobry :d 

Nie mam w Orange, ale jakiś miesiąc temu miałam podobnie, myslałam, że coś z kontem, telefonem, albo kij wie z czym jeszcze, a okazało się, że niemiecka sieć (O2), która ma umowę z Play, miała awarię na terenie całych Niemiec. Może zacznij w tym kierunku szukać i wyjaśniać?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magdzie napisał:

Baśka a pytałaś u źródła?, może młodzi maja jakiego wujka, czy stryjka, który nie kuleje :haha:i też będzie sam? 

Ochu ...oczipiałaś do reszty ?! Pomyśl tylko , jeśli Pan Młody (:d) ma jeszcze jakiegoś wujka to ...ile kuźwa on lat będzie mógł mieć ??? Z PDP mam walce posuwać ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o awariach i uspakajaniu nerwów to dołoże swoją cegiełkę. O rany, co ja się namotalam, żeby sfinalizowac problem prądu na stelli. Mimo, że moja pdp zarekomendowala mnie do rozmowy o problemie tym z energetyczną machina mówiąc, że dobrze wladam niemieckim to wypadlam z torów. Do teraz trwały potyczki, które pdp wyczerpały prawie a mnie zabrakło cierpliwosci ale też znajomości fachowych terminów. Znalazłam rozwiązanie dzwoniąc do tubylczej firmy energetycznej i prosząc o wizytę, wtedy mogę pokazać w czym problem bo słów używać to moglibyśmy do u.ranej śmierci. Z czym to mnie przyszło sie borykać to nie pytajta. Koniec końców czekamy do poniedziałku a tymczasem potrafilam zastępcze rozwiązanie znaleźć, prąd jest, nie działa tylko zewnętrzne oświetlenie i lift schodowy niestety ale spox, targac pdp nie muszę. No i brawo ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ochu ...oczipiałaś do reszty ?! Pomyśl tylko , jeśli Pan Młody (:d) ma jeszcze jakiegoś wujka to ...ile kuźwa on lat będzie mógł mieć ??? 

Mój wnuk ma wujka kilka miesięcy młodszego od siebie :szydera: więc różnie to bywa.....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...