Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Magdzie napisał:

Ludzie!!!! Cały dzień pada, można na głowę dostać :(, ani zakupy, ani spaceru nie ma :(W niedzielę mam zaproszenie z dziadkiem do lokalu, na dobrą wyzerke, mam nadzieję że się dobrze najem i napije :oklaski:

Pada jeszcze u ciebie ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Net mi się skonczył z 3 godz temu,na rower i do wsi po doładowanie.Na niecałe 2 dni mi jeszcze potrzeba....chyba się na jaką antyinternetową terapię zgłoszę bo to już jest uzależnienie na maxa:( 

Poza tym ciepło 15 stopni i słonecznie:)Pakowanie jednak odłożyłam do jutra,wena mnie opuściła walizkowa:) Może mnie jeszcze najdzie dziś:) Aktywnosć mi się wzmaga wieczorem,znaczy chyba jestem typ sowy:)

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

Aktywnosć mi się wzmaga wieczorem,znaczy chyba jestem typ sowy:)

To masz tak jak ja. 

Tutaj to nie, ale w domu najlepiej mi sie wszystko robi wieczorem, tylko man mnie opier..la ze buszuję zamiast spac. 

A ja spac długo lubię rano. 

On znowu skowronek poranny.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie też deszcz  leje jak z cebra . Na cugasa z parasolką wychodzę . Idę zajarać :papieros:

Okropny mam dzień, wszystko przez tą pogodę. Wszystko w necie przeczytane, krzyżówki trzaskam, stękam, kwękam i marudzę dziadkowi. Jeszcze kilka takich dni z pogodą, to chyba pier. dostanę 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Magdzie napisał:

Okropny mam dzień, wszystko przez tą pogodę. Wszystko w necie przeczytane, krzyżówki trzaskam, stękam, kwękam i marudzę dziadkowi. Jeszcze kilka takich dni z pogodą, to chyba pier. dostanę 

Pada deszczyk pada, pada sobie równo, raz pada na kwiatek, raz pada na... U mnie to samo, zrobiłam wszystko tak jak Ty, oprócz marudzenia Muminkowi, bo ją to kompletnie nie wzruszy :haha:. Jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Magdzie napisał:

Okropny mam dzień, wszystko przez tą pogodę. Wszystko w necie przeczytane, krzyżówki trzaskam, stękam, kwękam i marudzę dziadkowi. Jeszcze kilka takich dni z pogodą, to chyba pier. dostanę 

A nie powinno być odwrotnie? :haha:

Kuźwa u mnie też leje. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Pada deszczyk pada, pada sobie równo, raz pada na kwiatek, raz pada na... U mnie to samo, zrobiłam wszystko tak jak Ty, oprócz marudzenia Muminkowi, bo ją to kompletnie nie wzruszy :haha:. Jakieś sugestie? 

Ja idę polezec w wannie, tylko kto plecy mi umyje :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się to nie jest śmieszne, tylko w.... jące, 5 razy mam dodane jedno zdjęcie do załączników a na forum ani razu:przekleństwa::sos:

Jak w życiu . 5 razy będzie próbował i ani raz nic z tego nie wyjdzie . Próby też ważne ....znaczy , że chęci są :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...