Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Barbara48 napisał:

Ludziska ta moja szefin to jakiś Robocop, schodzę po 8 na dół a ta już w piecu rozpaliła, podłogę zamiata.

Teraz kosi trawę, a gdzie tam do końca dnia? 

Nie umie na doopie usiedzieć. 

To się nazywa pracocholizm....i leczyć trzeba  :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

To się nazywa pracocholizm....i leczyć trzeba  :szydera:

Chyba tak, z drugiej strony od urodzenia mieszka na gospodarstwie ,  to robotę ma we krwi.

Kiedys pytalam ją czy by nie chciala mieszkac w centrum , w miescie (3 km od nas ,a ona, ,a co ja bym tam robiła "?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Uff dziadek przeżył a nawet wpuścił zmienniczkę do domu...nie bez problemów trochę bidulka pod drzwiami postała i chałupę parę razy okrążyła ale jest :)

W Poznaniu zimno ale słoneczne ,ciepła kurtka na grzbiet i idę zwiedzać

Miłego dnia wszystkim

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj załogo..:love: ostatni tydzień mi się zaczął..:oklaski: hurra :oklaski:

będzie intensywnie, zadań co niemiara...najważniejsze to kupić i dostarczyć naszej  @Teresadd polskiej kiełbaski, bo bidulce już pewnie smak po nocach się śni :szydera:, spotkanie u koordynatorki w środę już...moi pdp w następnym tygodniu  jadą do sanatorium na 3 tygodnie, wiec teraz gorączka przedwyjazdowa, ostatnie terminy u lekarzy, specjalistów, załatwianie recept coby leków nie brakło..jakieś zakupy ostatnie..itp.itd...nabije moje autko kilometrów, ojjj nabije..ale za to czas szybciutko zleci.:haha:

niech wam przeleci również nam szybko i bezstresowo ...euraski niech się kumulują na kontach..jak to miło sprawdzać stan konta co jakiś czas..:oklaski:

 

pobrane.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, alina0610 napisał:

Czy można w edece płacić polską kartą?Dzisiaj chcę się wybrać a do bankomatu mam bardzo daleko!

Możesz, w innych marketach też bez problemu, Tankstelle  tez , ja mam MasterCard...jedynie apteki nie wszystkie akceptują i nie wszystkie prywatne sklepy ..tylko te ichnie EC..dojcz wynalazek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, scarlett napisał:

Możesz, w innych marketach też bez problemu, Tankstelle  tez , ja mam MasterCard...jedynie apteki nie wszystkie akceptują i nie wszystkie prywatne sklepy ..tylko te ichnie EC..dojcz wynalazek

Dzięki!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Bo jakaś taka nie za wysoka byłaś rok temu.:haha:.Zmalałaś czy cóś.

Chyba wszerz,ha ha ha No przecież na ślubie butki miałam na obcasie,niedużym ,ale zawsze to mnie wzięło i wywyższyło:):):)Poza tym,Ty jesteś Tereniu wysoka, to każdy kurdupelek przy Tobie jakby zmalały jest:)

Fajnie macie z tymi spotkaniami ze @scarlett,zazdraszczam:)Bawcie się dobrze:) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zdecyduję.:d Myślę i myślę.Ale i tak nic nie wymyślę.

Po pomyślnie zdanym egzaminie, wiadomo umówiłam się na Interview.

Dostałam maila ze jestem przyjęta do pracy w charakterze Analytical Chemist , w Polskiej Klinice w Londynie na Lavender Hill( fajna nazwa):d na razie okres próbny 2 miesiące. Sceptycznie do tego podchodzę ale z drugiej strony ...hmmm czemu nie ,jak proponują.Tak więc  1czerwca leeeece:d.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, 1bozka napisał:

Chyba się zdecyduję.:d Myślę i myślę.Ale i tak nic nie wymyślę.

Po pomyślnie zdanym egzaminie, wiadomo umówiłam się na Interview.

Dostałam maila ze jestem przyjęta do pracy w charakterze Analytical Chemist , w Polskiej Klinice w Londynie na Lavender Hill( fajna nazwa):d na razie okres próbny 2 miesiące. Sceptycznie do tego podchodzę ale z drugiej strony ...hmmm czemu nie ,jak proponują.Tak więc  1czerwca leeeece:d.

Bozka gratulacje :oklaski:

Oczywiscie że leeeć 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

@Nugatka doczytalam i gratulacje:serce::tak:

Dziękuję :cmok:I ja Tobie gratuluję :oklaski:Nie myśl bo nie ma co myśleć. Od myślenia można tylko myśliwym zostać :szydera: pakuj się i leć bo taka szansa może się już nie powtórzyć! 

Aaaaaaa jeszcze jedno....nie otwieraj okna w samolocie bo przeciąg będzie :haha: :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...