Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Nugatka napisał:

Trafiony zatopiony :haha:To ze mnie ta szczesciara :szydera: suknia wybrana, zamowiona, orkiestra i cala reszta  też :tak2:

@Nugatkajeeeejjj!

Gratulacje!!!

Ale milo slyszec ,ze jedna z nas wchodzi w zwiazek!!!!:oklaski:

zyczenia bede skladac ,,po,,

A @Baśka powtarzająca się musi nam opisac ,,i ja tam bylam miod i wino pilam,,

Super, ze macie juz wszystko zaklepane.

Ale pewnie stres jest.

PS : chodzicie na jakis kurs tanca?

Bo teraz w modzie pierwszy taniec mlodej pary musi byc widowiskowy.

Ja osobiscie bym wybrala jakiegos ognistego mazura, gdzie panna drobi noziami, a mlody trzaska kopytkami raz po raz

Iiii jeszcze jeden mazur dzisiaj, choc poranek swita.

Czy pozwoli panna Krysia ,mlody ulan pyta.

Jaka pyta,

co za pyta

, komu pyta stoi\:love: ,panna Krysia fest kobita pyty sie nie boji

sorki za pswintuszenie, tak mnie sie skojarzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W " Sami swoi " była pierwsza sprawa w sądzie  .... my będziemy mieć pierwszą , forumową parę małżeńską . Więcej niech napisze nasza @Nugatka...narzeczony niestety ma palce związane ...ni sosny nie napisze . Bananów się  gadowi zachciało :szydera:@sayonara 52niech nam przetrą pierwsze szlaki , może i nam się trafi ? ...Tak się rozmarzyłam . @Darekrmnie w ten romantyczny , marzycielski stan wpędził :szydera:

@Baśka powtarzająca się, ano my z odzysku, i jeszcze pare by sie znalazlo.

@Blondi nie licze, bo sie zasladza.

Ale moze wreszcie bedzie miec pomysla, i da sie zakuc te w kajdany malzenskie, i nie bedzie ta co ryje @Maria Jolanta bez obrazy

a zaprosi na wesele.;)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani ♥

Już teraz mówię do zobaczyska i do sklikania, nadszedł czas i na mnie, nowe miejsce, nowa sztela, nowa PDP ...trzymajcie kciuki, odezwę się do Was po przyjeździe jak tylko dorwę internet :haha:

Jutro wypijcie kawusię za moje zdrowie bo ja w termosie będę siedziała :kawa2:

A teraz już papatki kochani :cześć::serce: no i witaj FnM :dobrze:

No to lecę ;)

IMG_3051.JPG

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pogrążona w rozpaczy jestem a ty mnie jeszcze pytasz :smutek:

Partnera na wrześniowe  wesele nie mam ...wszystkie qwa zajęte ..zakochane po uszy ...a iććććć ...ja idę płakać dalej :smutek:

@Baśka powtarzająca się juz nie rycz.

MoZe @asna?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,  niech se ta będzie dobry, co wam będę żałować.

Tematy jakieś weselne się pojawiły to już weselej ale pokusze się o powiedzenie: "nie psuje sie whiskey colą, herbaty cytryną a miłości małżeństwem"

To tylko powiedzenie, prawdy nie musi odzwierciedlać, prawda wypłynie jak ta oliwa.

I oby coby dobrze:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nugatka napisał:

Trafiony zatopiony :haha:To ze mnie ta szczesciara :szydera: suknia wybrana, zamowiona, orkiestra i cala reszta  też :tak2:

"Już mi niosą suknie z welonem 

Już Cyganie czekają z muzyką 

Koń do taktu zamiata ogonem 

Mendellsohnem stukają kopyta... " i to jest jedyny fragment tej piosenki, który się nadaje z okazji tej wiekopmłej chłilii :d... Gratuluję serdecznie... przede wszystkim za to, żeś Dziadygę do ołtarza zaciągnęła, nie ma to tamto, konsekwencje miłości trzeba godnie znieść. :haha::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Krista napisał:

Dzień dobry,  niech se ta będzie dobry, co wam będę żałować.

Tematy jakieś weselne się pojawiły to już weselej ale pokusze się o powiedzenie: "nie psuje sie whiskey colą, herbaty cytryną a miłości małżeństwem"

To tylko powiedzenie, prawdy nie musi odzwierciedlać, prawda wypłynie jak ta oliwa.

I oby coby dobrze:cześć3:

Jakoś zimno to zabrzmiało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to "skuli" tegoż weseliska co nam się rychtuje, to ja zapowiedzi nie słyszałam!? :haha:

Zapowiedzi przedślubne polegają na "publicznym ogłoszeniu zamiaru zawarcia związku małżeńskiego wobec wspólnoty parafialnej". 

A więc zapowiedź pierwsza. 

Panna parafii tutejszej, niejaka @Nugatka ma zamiar zawiązać sobie ręce świętym węzłem małżeńskim ( dobrze, że usta nie zaklejone, i nogi podczas kick boxingu wyćwiczone :haha:) z nie jakim @Paolo

byłym gorliwym członkiem naszej wspólnoty parafialnej, niestety kilkakrotnie ekskomunikowanym czyli jednym słowem parafii na ten moment nieznanej. Ogłasza się więc wszem i wobec, że ktokolwiek zna przeszkody które mogą stanowić przeszkody w zawarciu tego paktu z... :haha:... niech się nie odzywa i zamilknie na wieki, wieków Amant. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakoś zimno to zabrzmiało :(

@Baśka powtarzająca się Hmm czego tu się spodziewać w chłodny dzień od tzw zimnej s.ki:haha:

Omg co ja wypisuję, ale trochę zimna bo pragmatyczna do bólu. Tym krwistym, spontanicznym i rozemocjonowanym szczerze zazdroszczę. Ale już na wasze żarty, imputacje i inne impertynencje reaguję po ludzku, nie jak cyborg:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...