Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Nugatka napisał:

Trafiony zatopiony :haha:To ze mnie ta szczesciara :szydera: suknia wybrana, zamowiona, orkiestra i cala reszta  też :tak2:

Gratulacje czy kondolencje mam Ci składać Nugatku ? :szydera: składam jednak gratulacje....wreszcie gadzina dostanie za swoje...!  :szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

No to gratulujemy :oklaski:, znaczy ja gratuluję, Życzeń jeszcze nie składam, przyjdzie czas :d, tymczasem niech niektóre zaczną trenować gardło :drink:, żeby jakie przyspiewki uskuteczniac :oklaski:

Sie wie kochaneńka , że za wszystkie forumowe maczety , pajęczyny i inne dosrywanki dostanie po dupie jak się patrzy . A że na świeczniku będzie , statecznie zachowywać się będzie musiał to nawet słówkiem nie piśnie ...bo nie uchodzi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No ...i jak ja mam cię zabrać jako osobę towarzyszącą , jak ty zamiast na mecz patrzeć i kibicować ukochanej drużynie po gościach i żyletach filujesz ? Zagrają wolny kawałek ...w kółku nie da rady się gibać a ty ..ty po gościach będziesz lukała ?! Ićććććć...chyba jednak za płcią przeciwną , jako osobą towarzyszącą muszę się rozejrzeć . Baba zawsze babskiem zostanie ...qwa nać ! A mało casu kruca bomba ...do 16 czerwca muszę przybycie  potwierdzić ...w te albo wewte :szydera:

Może odświeży kontakty z 5?fakt byłaś 69?w kolejce, ale minął ponad rok i może się coś zmieniło? Ten to miał gest, no i romantykiem nawet był :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No ...i jak ja mam cię zabrać jako osobę towarzyszącą , jak ty zamiast na mecz patrzeć i kibicować ukochanej drużynie po gościach i żyletach filujesz ? Zagrają wolny kawałek ...w kółku nie da rady się gibać a ty ..ty po gościach będziesz lukała ?! Ićććććć...chyba jednak za płcią przeciwną , jako osobą towarzyszącą muszę się rozejrzeć . Baba zawsze babskiem zostanie ...qwa nać ! A mało casu kruca bomba ...do 16 czerwca muszę przybycie  potwierdzić ...w te albo wewte :szydera:

Oczadziała....?!  :d  jak potrzeba to potrafię trochę kurtury z siebie wykrzesać....no wstydu bym ci nie przyniosła....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Gratulacje czy kondolencje mam Ci składać Nugatku ? :szydera: składam jednak gratulacje....wreszcie gadzina dostanie za swoje...!  :szydera:

Jeżuńkuuu....jakie kondolencje ...przeca on jeszcze żyje ?! Zresztą respirator się zakupi i jeszcze trochę pociągnie ....se @Nugatka. Gratulować trzeba , szczęścia życzyć i ....może forumowo , statystycznie nam się poprawi ? Jejku , ale by było fajnie ...takie forumowe maleństwo wirtualnie do piersi przytulać ....Kuźwa @Darekrja cię uduszę ...romantyzmem mnie zaraziłeś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Może odświeży kontakty z 5?fakt byłaś 69?w kolejce, ale minął ponad rok i może się coś zmieniło? Ten to miał gest, no i romantykiem nawet był :haha:

Doopą nie 69 byłam ...130 któraś w kolejce ...dopiero . Nie ma szans na odnowienie  :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżuńkuuu....jakie kondolencje ...przeca on jeszcze żyje ?! Zresztą respirator się zakupi i jeszcze trochę pociągnie ....se @Nugatka. Gratulować trzeba , szczęścia życzyć i ....może forumowo , statystycznie nam się poprawi ? Jejku , ale by było fajnie ...takie forumowe maleństwo wirtualnie do piersi przytulać ....Kuźwa @Darekrja cię uduszę ...romantyzmem mnie zaraziłeś :szydera:

Przepraszam, ale Ty od @Darekr, musisz się jeszcze wiele uczyć, 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżuńkuuu....jakie kondolencje ...przeca on jeszcze żyje ?! Zresztą respirator się zakupi i jeszcze trochę pociągnie ....se @Nugatka. Gratulować trzeba , szczęścia życzyć i ....może forumowo , statystycznie nam się poprawi ? Jejku , ale by było fajnie ...takie forumowe maleństwo wirtualnie do piersi przytulać ....Kuźwa @Darekrja cię uduszę ...romantyzmem mnie zaraziłeś :szydera:

Pewnie, że szczęścia życzę....Baśka !!! Teraz bedziemy jezdzić po gadzie jak po łysej kobyle....:oklaski: a jak dziób otworzy to zaraz mu Nugatka przymknie....:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Oczadziała....?!  :d  jak potrzeba to potrafię trochę kurtury z siebie wykrzesać....no wstydu bym ci nie przyniosła....:szydera:

Za to cię kocham ...za tę kur....wską kurturę :szydera::cmok:Ewuś ...zaproszenie już mam ...imiennie na mnie z osobą towarzyszącą . @Nugatkazaproszenia nie cofnie , bo to dobra , kochana dziewczyna ...a gadzina niech nawet nie próbuje wycofywać , bo dokument mam w łapie , nawet koperty nie wyrzucę a tam jak byk ...nalepka " priorytet " . Papier jest ważny i sosna ...też :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Przepraszam, ale Ty od @Darekr, musisz się jeszcze wiele uczyć, 

Czy napisałam gdziekolwiek , że nie ? >:(

@Darekrbardzo lubię ...jego @Marta Btrochę też , ale jakby im się kiedyś coś odwidziało a ja przy rollatorze jeszcze bym nie popitalała , czy innych pampersów nie nosiła to kto wie ? A zresztą masz chłopa rodzonego to nie przeszkadzaj jak inna se szuka ...dobreeee ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy napisałam gdziekolwiek , że nie ? >:(

@Darekrbardzo lubię ...jego @Marta Btrochę też , ale jakby im się kiedyś coś odwidziało a ja przy rollatorze jeszcze bym nie popitalała , czy innych pampersów nie nosiła to kto wie ? A zresztą masz chłopa rodzonego to nie przeszkadzaj jak inna se szuka ...dobreeee ?! :szydera:

Ty zacznij się w końcu pakować,a nie marzeniami żyć. Darek jest bardzo zakochany, i nawet na inną nie spojrzy, mówię Ci nie masz szans :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdzie napisał:

Ty zacznij się w końcu pakować,a nie marzeniami żyć. Darek jest bardzo zakochany, i nawet na inną nie spojrzy, mówię Ci nie masz szans :szydera:

Zabić cię to mało . Jakim padalcem trzeba być , żeby rozmarzoną na ziemię sprowadzać . Noo...i już płaczę :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Marta już w busie, a tu jeszcze tyle roboty.

Łazienka już zrobiona< nawet płytki umyłem<
ale jeszcze kuchnia i pokój 

Jeszcze kurde napisz , że z blatów wszystko pochowasz i nawet je powycierasz to , to się kuźwa pochlastam ....moja wyobraźnia pracuje:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sobota dzisiaj , więc @maras1na meczu albo w innej operze piwo z gwinta wali :d

cześć,w piątek byłem w filharmonii,w sobotę na -die lange nacht der musik,oprócz tego parę razy w restauracji,wszystko wieczorem ,bo tylko wtedy mam czas,zacząłem też oglądać star trek discovery ,wszystko oczywiście z piwkiem w ręce:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

Ja już też spadam w bety,:spioch::love:  ale ale  gdzie się podział nasz @maras1 ek???? wstawił sobie piękny awatar i znikł, przepadł :szok:  @Mirelka1965 drinki popija za zdrowie cioci, :wino:, itd itd, Dobranoc :cmok:

avatar zmieniłem ,bo kilka dni temu borys uciekł,i czort do dzisiaj gdzieś sie pałęta:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Darekr napisał:

M. jeszcze dwa dni w Poznaniu u syna spędzi,

wiec mam jeszcze trochę czasu :)

Ja bym do tego Poznania ruszyła, szału brzucha bym dostała, że niby już prawie w domu, niby już prawie, a jednak jeszcze nie i muszę czekać :(Ty ino sprawdź, czy oby do syna jedzie, może Ona w jakim hoteliku z przyjacielem umówiona? 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Zapomniałem wczoraj o ogórkach, muszę lecieć na bazary,

Moja bardzo lubi małosolne

Halo Darek...tu ziemia...!!! :d dziś wszystko zamknięte....! Tylko żabki otwarte ale tam małosolnych nie ma...:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...