Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To nie drwina...to realizm :haha:Niedługo nie będzie się opłacało zarżnąć świni i krowy, żeby dodatku nie stracić :haha: Przyjdzie nam pędraki wyszukiwać, żeby białka w pokarmie dostarczyć :haha: A na razie cieszę się drobiem, bo jeszcze nie mają na niego pomysłu :szydera:

no to sie ciesze ze lubie zielone

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja świętowałam...gości miałam :szydera: A tera muszę się na bóstwo zrobić i spakować, bo jutro w drogę, w odwiedziny i na 100-ne urodziny jadę :oklaski: 

@Mirelka1965 toż Ty nawet nie odpoczniesz , ciągle w drodze:szok: ciągle na walizkach ,:szydera: nawet masz 100 letnich seniorów:dobrze: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatnio miałam pod opieką fit 101-latka, a teraz jadę świętować do mojej fit Cioci :szydera:

Co????? 101 i fitt?  jeszcze powiedz ,że bez demencji:szok: a ciocia kontaktuje jeszcze? ale są ludzie  w tym wieku fitt , żadko się spotyka ale są,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Co????? 101 i fitt?  jeszcze powiedz ,że bez demencji:szok: a ciocia kontaktuje jeszcze? ale są ludzie  w tym wieku fitt , żadko się spotyka ale są,,

Wyobraź sobie, że Ciocia jest w pełni samodzielna...gotuje, sprząta, pracuje w ogródku, chociaż od dwóch lat nie myje okien i nie wiesza firan :szydera: Żadnej demencji :oklaski: Takie mam geny po mieczu  :szydera: 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja świętowałam...gości miałam :szydera: A tera muszę się na bóstwo zrobić i spakować, bo jutro w drogę, w odwiedziny i na 100-ne urodziny jadę :oklaski: 

Rozumiem... nie chcesz wyglądać gorzej od cioteczki. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Rozumiem... nie chcesz wyglądać gorzej od cioteczki. :haha:

Ano...nie chcę, zwłaszcza, że Ciocia od tyłu wygląda jak liceum :szydera: Zgrabna jest jak młoda laska :szydera: Kostiumiki nosi, butki na lekkim obcasiku, włoski ułożone....bomba :oklaski: Nikt nie dałby jej SETKI na liczniku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wyobraź sobie, że Ciocia jest w pełni samodzielna...gotuje, sprząta, pracuje w ogródku, chociaż od dwóch lat nie myje okien i nie wiesza firan :szydera: Żadnej demencji :oklaski: Takie mam geny po mieczu  :szydera: 

:oklaski: przesuper ciocia,:cmok: a Ty jesteś nie do zdarcia :szydera: ale to już było wiadomo  nawet po porcelance ,lata po chałupie i jest ciągle cała, wybija szyby i robi dziury, i siedzi w gębie i ma wszystko gdzieś, też chcę takie geny po cioci:święty:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:oklaski: przesuper ciocia,:cmok: a Ty jesteś nie do zdarcia :szydera: ale to już było wiadomo  nawet po porcelance ,lata po chałupie i jest ciągle cała, wybija szyby i robi dziury, i siedzi w gębie i ma wszystko gdzieś, też chcę takie geny po cioci:święty:

Nie oddam...przywiązałam się do nich :szydera: Do porcelanki też :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie oddam...przywiązałam się do nich :szydera: Do porcelanki też :szydera:

Porcelankę masz złotym klejem podklejoną  , nikt nie ma szans :(

A ja nie świętowałam,czemu? bo tutaj normalny dzień i hurrraaa  ,,dzień na arbeit garażowy,:szydera: narobiłam się trochę, 4 maszyny pracowały ,duże i małe przy jednym krzesełku, farby nawalonej tyle było i takiej cieżkiej do zdarcia ale jedna z maszynistek czyszczących pokonała te trudności, :oklaski: ale mi było mało więc wczorajszy Ludwik wyczyszczony pomalowałam już, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tak czytam ,wszystkie z De do Pl jak jadą ,to zaraz fryzjer ,kosmetyczka, nóżki ,rączki i cuda na kiju,,a ja  żadnego fryzjera i żadnych kosmetyczek i żadnych upięknień:smutek:ale chyba jestem normalna:szydera:  ja gotowa na wybiegi po galeriach i restauracjach,,,,ale wcześniej jak jechałam do Pl, to dzień musiałam się przyzwyczajać do swojego mieszkania ,a potem oczywiscie gary itd, oraz goscie, Ale zawsze na 1 miejscu były moje wnuczki ,już tęsknię bardzo i już za parę dni jadę na Pl ,przywitac 3 artystkę wnuczkę,Jestem babka pełną gębą:szydera::oklaski::serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi no i super:dobrze:, miał kto talenty po Tobie odziedziczyć:cmok:

Córka nie,ale wnuczki ? Jedna do malowania i szminkowania ,malowania paznokci itd, oraz plastyka ,,druga podgląda i też tak chce , ale jest całkiem inna,,, mamusi tylko:szydera: ale ostatnio ode mnie nie odchodziła, ma 3 latka ,a ta trzecia co to będzie za cudak:święty: napewno kochany jak wszystkie:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ale jak tak czytam ,wszystkie z De do Pl jak jadą ,to zaraz fryzjer ,kosmetyczka, nóżki ,rączki i cuda na kiju,,a ja  żadnego fryzjera i żadnych kosmetyczek i żadnych upięknień:smutek:ale chyba jestem normalna:szydera:  ja gotowa na wybiegi po galeriach i restauracjach,,,,ale wcześniej jak jechałam do Pl, to dzień musiałam się przyzwyczajać do swojego mieszkania ,a potem oczywiscie gary itd, oraz goscie, Ale zawsze na 1 miejscu były moje wnuczki ,już tęsknię bardzo i już za parę dni jadę na Pl ,przywitac 3 artystkę wnuczkę,Jestem babka pełną gębą:szydera::oklaski::serce:

No niesamowite to Ty już potrójną babką jesteś ?Fajna taka przebojowa babcia .Korci mnie zapytać o Twój wiek :dJa jeszcze nie jestem, wciąż czekam :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wstać skoro świt...chciałoby się uwierzyć w te słowa :haha: A to nieprawda :szydera: Wstałam, bo musiałam, ale wcale nie chciałam :haha: Dzisiaj wyjazdówka, powinnam być wypoczęta, a ja pół nocy się przewracałam z boku na bok >:( I się nie wyspałam :smutek: Nic to...adrenalina krążąca w organizmie nie pozwoli mi zasnąć za kierownicą :haha: Teraz posiorbę sobie kawusię, poczytam zaległości, a potem kuferek zapakuję do autka i w drogę :tak2: Zatem... image.png.b5e2c0de9ad7f15c1fba20fe082ed88a.png  z całego serca życzę wszystkim zainteresowanym :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wstałam bladym świtem , żeby choć chwilę w samotności pobyć . Siostra jeszcze śpi ...niech się wyśpi bidulka po kokardę a ja w ciszy sobie posiedzę  :szydera: Siostrzana wizytacja zakończy się dzisiaj późnym popołudniem ...oby to była prawda :szydera:Nie tam , że mam dość , tylko czas zaczyna mnie gonić ...pakować się trza . Bardzo intensywny był ten mój króciutki urlop . Na nudę , na którą narzekam , ale ogólnie  ją lubię , zupełnie brakowało czasu ....może po wyjeździe mojej gościówy ponudzę się chwilkę ? Pewnie tak , bo farbę na głowę nałożyć będzie trzeba a z tą cholerą biegać po kwadratach nie lubię , tylko w jednym miejscu na doopie siedzę ....coby coś  nie skapnęło i nie zafarbowało niechcący jakiegoś przyodziewku ...tudzież podłogi   :szydera:

Miłej , cieplutkiej soboty życzę ...bo u mnie bardzo słonecznie , ale ziąb jak piernik  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło sielpiańsko! Witojcies po tej stronie Odry!

Po 13.h.jazdy wykiprowano mnie pod domem leżaczka. Uff...kolano bolało,  że łooo! Chyba podgryzłabym tętnice kierowcy,  gdybym musiała jeszcze jechać dalej. Nie wiem czemu mały bus wypchany po lusterka. 

Raniusio dostałam kawę do wyrka...och! Życzę Wam takiej zmienniczki. Sztela spokojna,  zapas kordonków jest .

Buziole dla wsiech!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...