Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczipiałaś chyba ...jakie prezenty od kalectwa , które jak se zaszalało i wątróbkę kurzęcą kiedyś na obiad zakupiło to nie omieszkało wszystkich o tym poinformować ..." czy wątróbkę można mrozić ? Qwa ...kupiłem za dużo , chciałem ze 20 dkg a ta pipa mi ze 40 zważyła . Na raz tego nie zjem to se na Boże Ciało  zostawię , zamrożę ! "- maj , zeszłego roku :szydera:

Ło matko bosko czynstochosko....nie dość, że sknera to zasusszony dziad z problemami gastrycznymi  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Pierwsza dobra wiadomośc jest taka, że oddali mi internet, który wczoraj po południu zajumali:oklaski:

Druga dobra wiadomość jest taka , że słońce w końcu postanowiło wziąć się do pracy:oklaski:

A trzecia dobra wiadomośc jest taka, że walizki spakowane i nawet spokojnie je zapięłam/ znaczy nie musiałam na nich siadać żeby je dopiąć/:oklaski:

W ogóle to, tak mi w duszy gra " mam tę moc , mam tę moc, rozpalę to, co się tli".............ale to dopiero w sobotę.:haha::haha:

Wszystkim miłego majowego dnia życzę:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Niby święto, a w pracy ;)

Przetarłam krzesła i stół na tarasie, może już ten deszcz się skończył.

Pościel sobie zmieniłam. Przy okazji odkryłam, że piżama moja farbuje :haha:

 

Dziś wizyta syna z rodziną. Żona jego urodziny ma, nie wiem czy ta wizyta w związku z tym.

Spytałam pdp, czy mam coś przygotować (w zamyśle- deser jakiś, czy ciasto). Stwierdził, że nie, po co mam sobie pracy dokładać :haha:

 

Ciężkie dni mam teraz z nim. W sobotę rocznica śmierci jego żony (3 lata), a wciąż przeżywa. W ogóle jak coś mu się wspomniało wcześniej, to nieraz popłakał, a teraz to już w ogóle- zdjęcia z pogrzebu, kartki z kondolencjami....

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Pierwsza dobra wiadomośc jest taka, że oddali mi internet, który wczoraj po południu zajumali:oklaski:

Druga dobra wiadomość jest taka , że słońce w końcu postanowiło wziąć się do pracy:oklaski:

A trzecia dobra wiadomośc jest taka, że walizki spakowane i nawet spokojnie je zapięłam/ znaczy nie musiałam na nich siadać żeby je dopiąć/:oklaski:

W ogóle to, tak mi w duszy gra " mam tę moc , mam tę moc, rozpalę to, co się tli".............ale to dopiero w sobotę.:haha::haha:

Wszystkim miłego majowego dnia życzę:cześć:

Ewa niech moc z Tobą będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I kurdupel ...na dodatek . Obrzydzenie mam na kurdupli ...straszne . Wystarczy , że tv włączę i już ...paskudztwo kurduplowate na oko mi się rzuca :szydera:

Ty se starych gaci do prania nie bierz .Tak na wyjazdowo ,czy spacerowo to ewentualnie absztyfikant jest wskazany.Ale na dystans ,bo jak się zmrowi ,to se obiadki zażyczy tak nie z gruszki nie z pietruszki.A niech Ciebie do knajpy na obiad zaprosi,a nie pocić się przy garach.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Ty se starych gaci do prania nie bierz .Tak na wyjazdowo ,czy spacerowo to ewentualnie absztyfikant jest wskazany.Ale na dystans ,bo jak się zmrowi ,to se obiadki zażyczy tak nie z gruszki nie z pietruszki.A niech Ciebie do knajpy na obiad zaprosi,a nie pocić się przy garach.:haha:

Nawet przez próg mieszkania mi nie przejdzie ...nie wpuściłabym gada . Teraz to już chyba nawet " mordowni " żadnych u nas nie ma , bo jedynie do takiej nie wstyd by był z takim iść . Pijus z niego żaden , ale wygląd pasowny  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam -Dzień Dobry :cmok::love:  U mnie ten 1 Maja jak niedziela, zero pracy bo co ludzie powiedzą, :szok: wieć pozostaje w domu poszaleć , ale kwiatki może rozsadzimy za domem, aby nikt nie widział:szydera: dla mnie durnota nr 1 , przeciez kwiatki to relaks

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I kurdupel ...na dodatek . Obrzydzenie mam na kurdupli ...straszne . Wystarczy , że tv włączę i już ...paskudztwo kurduplowate na oko mi się rzuca :szydera:

:tak::szydera: kurdupel -ja mówię na takich ,,przykurcz":hura: ja też nie znoszę kurdupli, chyba ,że są fajni to wzrost  omijam, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...