Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Heidenheim an Brenz ,czy jakoś tak , ale dziś tylko wycieczkowo. Tam nie jestem

Heidenheim an der Brenz :) 

Nie poprawiam Cię, tylko popisuję się znajomością. Wkleiłam też zdjęcie zamku, bo tam bywałam. A pracowałam w Steinheim am Albuch

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Witam z ostatniego dnia na tym adresie. Robię akcję błysk, ostatnie bambetle w suszarce tobołek do spakowana i... zielona noc:oklaski:

Zimno jak w psiarni-od tygodnia wyłączone jest ogrzewanie podłogowe. Dla mnie jest ok - bo jestem z zimnego wychowu cieląt. Pdp. twierdzi, że nie jest zimno, tylko czemu gil wisi. No to odkręciłam kaloryfery-na szczęście grzeją. Tylko przy dużych przeszkleniach i tak jest rześko. Trudno. 

Słońca w serduchach :cmok:

Heloł :tak2:, ja też dziś "robiłam akcję błysk", pranko, suszonko, prasowanko etc, etc. Potem przyjechała kierowniczka szteli - strasznie mi doopsko zawracała, więc nie miałam czasu na poklikanie. Ale już po... zielona noc i rano wyfruwam na wolność! Niech żyje wolność, wolność i swoboda...etc... Trochę mnie powqwiała pytaniami, jako to robiłam, a jak tamto, a gdzie stoją kubki, a czy dziś idę na zakupy, bo jej się śledzika chce... Ja na to, że jako skoczek stosuję się do ustalonych przez królowe miejscówek zwyczaje i nie przestawiam ani kubków, ani innych rzeczy (kubki stoją tam, gdzie stały miesiąc temu qrde...). Babcia przy niej potulna jak baranek, jakby to nie był ten "KONTRA-BAS". 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maras1 Znaczy we dwóch byliście?

Moja PDP namiętnie ogląda piłkę nożna i skoki narciarskie .Pytałąm ją kiedyś skąd zainteresowanie-pierwsze bo mąz był fanem a drugie bo sama dużo na nartach i jeżdziła i skakała,amatorsko oczywiście:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

@maras1 Znaczy we dwóch byliście?

Moja PDP namiętnie ogląda piłkę nożna i skoki narciarskie .Pytałąm ją kiedyś skąd zainteresowanie-pierwsze bo mąz był fanem a drugie bo sama dużo na nartach i jeżdziła i skakała,amatorsko oczywiście:)

byliśmy w trjókę ,żona wiozła nas autem,pierwszy raz na meczu piłem piwo-oficjalnie,u nas sprzedaż podczas meczu zabroniona 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maras1 napisał:

byliśmy w trjókę ,żona wiozła nas autem,pierwszy raz na meczu piłem piwo-oficjalnie,u nas sprzedaż podczas meczu zabroniona 

Ha, ha, mój meczowy zestaw to piwo + buła z karkówką z grilla :d. Nawiasem mówiąc, już dawno nie byłam na meczu..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...