Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .U mnie za oknem też mglisto i szaro no i deszcz pada już od 3 dni podobno ale za to na ogrodzie wszystko pięknie kwitnie i rośnie (najbardziej trawa).

@INEZto moze zostaw,niech ta trawa juz rosnie sobie.

Wyjedziesz a rodzinka wypnie sie na plewienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@sayonara 52 ja też uważam, że przykład z kolegi Gero jest świetny:

należy wysłać małżonka na dłuuuuuuugie roboty:oklaski:

W myśl powiedzenia:chłop z wozu-babie lżej:haha:

Oczywiście ma ten chłop zapewniać stały dopływ gotówki:trele:

Się rozmarzyłam:cześć:

@BabaJagusia popieram !

Nie wiem ,jakim mezem jest Gero, jednak z wlasnych obserwacji wiem, ze chlop musi miec zajecie.

Inaczej robi sie marudny i zaczyna (po 20 latach pozycia) wtracac sie do spraw ,ktore dotad olewal.

Znam malzenstwa, gdzie po przejsciu na emeryture ,pary kloca sie niemozebnie

Z powodu nadmiaru wolnego czasu u mezczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@BabaJagusia popieram !

Nie wiem ,jakim mezem jest Gero, jednak z wlasnych obserwacji wiem, ze chlop musi miec zajecie.

Inaczej robi sie marudny i zaczyna (po 20 latach pozycia) wtracac sie do spraw ,ktore dotad olewal.

Znam malzenstwa, gdzie po przejsciu na emeryture ,pary kloca sie niemozebnie

Z powodu nadmiaru wolnego czasu u mezczyny.

@sayonara 52 Kurde wywołałaś mnie do tablicy, jakim męzem jestem tego nie wiem.

Z zonką się nie kłócę, bo nie mam o co nawet jak jestem w domu.

Zajęcia mam duzo i żonka tyż, ja zajmuję się swoimi sprawami w kobiece nie wtrącam się, Ona też.

Nawet jak przestanę jeździć , co się zapowiada to nie będziemy mieli powodu /chyba/ do kłótni.

Nadmiar wolnego czasu nam nie grozi ani burzliwa walka na argumenty:tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pochawlijek, wiec sie tu  rozgoszcze,

Zalatwilam wszystko w pol dnia!

Posiadam stosowny wpis i kwit,upowazniajacy do nabycia biletu na Pindolino.

Tudziez bilet ,a jakze przy oknie, przy stoliku ,potarzam sie wiec w tym luksusie:oklaski:

Oddalam ojczyznie PIT i podatek .

Oby nie trafily moje pieniadze do kieszeni ojca inkasenta:grzmotnąć:

Bilet na busa do stolycy zaraz zarezerwuje o niemilosierna  godzine

 4.45:czytaj:

Moj syn jak co roku jedzie na ryby do...

Szwecji kurla!

wiec nie odwiezie matki na kolej.

Ta Szwecja kazdorazowo napawa mnie zdumieniem, jak by w PL rybciow nie bylo.

W dodatku on te ryby lapie i wypuszcza!!!!:kopara:

Okazuje sie,ze nie on jeden ma tak.

Jest grupa zapalencow, nie nazwe po imieniu tych,

co to raz do Szwecji,raz Norwegii na ryby...:przekleństwa:

I stal sie w dodatku CUD!

Zglosilam sie do testowania IQOS, dostalam znizke ,otrzymam sprzet i naboje na 14 dni.

Otrzymalam sms ,ze ktos sie zglosi i cisza,,,do dzisiaj.

Wlasnie zadzwonil pan, z ktorym spotkam sie jutro przekaze mi sprzet, pouczy .

A ja bede w sanatorium dufac w pokoju faje bezwonna!

Bezkarnie,nagle,na wznak i znienacka:oklaski:

Juz mialam nabyc woreczki plastikowe i tasme klejaca, coby zaklejac czujki.

Gorzej ze smrodem.

 

Palenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kochani, ale dziś dostanę opierdol jak syn PDP przyjedzie! :grzmotnąć: Przysłał mi o 10.oo smsa, że dziś przyjdzie instalator. Tyle, że ja tego smsa przeczytałam dopiero o 17.oo. Instalator był, gdy ja hulałam na pauzie. PDP sama (nie wiem jakim cudem) zlazła po schodach, otworzyła mu drzwi, zamknęła, gdy piecyk naprawił i sama zaczłapała na górę!!! Jejku, że też się nie połamała!!! Zła teraz siedzi, ani na spacer, ani gadać nie chce... A ja jutro już kończę tu robotę i taki kwiatek mi po ostatnich "sukcesach" wyskoczył! Uuuuuu, a wczoraj już syn mnie manił, że naprawi Merca, to jak nast. razem przyjadę będę mogła tymże wielgachnym autem śmigać... Hehe, czyli jednak jestem tu po raz pierwszy i... ostatni :trele: 

Cholera...mam pietra.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Nie ma pochawlijek, wiec sie tu  rozgoszcze,

Zalatwilam wszystko w pol dnia!

Posiadam stosowny wpis i kwit,upowazniajacy do nabycia biletu na Pindolino.

Tudziez bilet ,a jakze przy oknie, przy stoliku ,potarzam sie wiec w tym luksusie:oklaski:

Oddalam ojczyznie PIT i podatek .

Oby nie trafily moje pieniadze do kieszeni ojca inkasenta:grzmotnąć:

Bilet na busa do stolycy zaraz zarezerwuje o niemilosierna  godzine

 4.45:czytaj:

Moj syn jak co roku jedzie na ryby do...

Szwecji kurla!

wiec nie odwiezie matki na kolej.

Ta Szwecja kazdorazowo napawa mnie zdumieniem, jak by w PL rybciow nie bylo.

W dodatku on te ryby lapie i wypuszcza!!!!:kopara:

Okazuje sie,ze nie on jeden ma tak.

Jest grupa zapalencow, nie nazwe po imieniu tych,

co to raz do Szwecji,raz Norwegii na ryby...:przekleństwa:

I stal sie w dodatku CUD!

Zglosilam sie do testowania IQOS, dostalam znizke ,otrzymam sprzet i naboje na 14 dni.

Otrzymalam sms ,ze ktos sie zglosi i cisza,,,do dzisiaj.

Wlasnie zadzwonil pan, z ktorym spotkam sie jutro przekaze mi sprzet, pouczy .

A ja bede w sanatorium dufac w pokoju faje bezwonna!

Bezkarnie,nagle,na wznak i znienacka:oklaski:

Juz mialam nabyc woreczki plastikowe i tasme klejaca, coby zaklejac czujki.

Gorzej ze smrodem.

 

Palenie.jpg

Czujniki nie reagują na dymek z papieroska :d Przetestowane na niemieckim sprzęcie :haha:

Miałam palącą podopieczną , która wpadła w panikę jak przyszli montować jej czujniki dymu . 2 dni targałam ją na taras coby mogła oddawać się swojej przyjemności , aż odwiedził nas jej wnuczek , który palił jak lokomotywa i powiedział , że jesteśmy szurnięte , bo przy tych czujnikach można jarać do woli :d Więc jarałyśmy sobie dalej w mieszkanku bez stresu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewamarchewa napisał:

Oj, kochani, ale dziś dostanę opierdol jak syn PDP przyjedzie! :grzmotnąć: Przysłał mi o 10.oo smsa, że dziś przyjdzie instalator. Tyle, że ja tego smsa przeczytałam dopiero o 17.oo. Instalator był, gdy ja hulałam na pauzie. PDP sama (nie wiem jakim cudem) zlazła po schodach, otworzyła mu drzwi, zamknęła, gdy piecyk naprawił i sama zaczłapała na górę!!! Jejku, że też się nie połamała!!! Zła teraz siedzi, ani na spacer, ani gadać nie chce... A ja jutro już kończę tu robotę i taki kwiatek mi po ostatnich "sukcesach" wyskoczył! Uuuuuu, a wczoraj już syn mnie manił, że naprawi Merca, to jak nast. razem przyjadę będę mogła tymże wielgachnym autem śmigać... Hehe, czyli jednak jestem tu po raz pierwszy i... ostatni :trele: 

Cholera...mam pietra.

I po jakie licho masz pietra ? Jak tylko się zjawi , zaatakuj gada i powiedz , że w ważnych sprawach należy dzwonić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Czujniki nie reagują na dymek z papieroska :d Przetestowane na niemieckim sprzęcie :haha:

Miałam palącą podopieczną , która wpadła w panikę jak przyszli montować jej czujniki dymu . 2 dni targałam ją na taras coby mogła oddawać się swojej przyjemności , aż odwiedził nas jej wnuczek , który palił jak lokomotywa i powiedział , że jesteśmy szurnięte , bo przy tych czujnikach można jarać do woli :d Więc jarałyśmy sobie dalej w mieszkanku bez stresu :szydera:

o la boga a ja popalam czasem elektonicznego i tez lece na pole

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed godziną zadzwonił mój syn z ostrzeżeniem , żebym nie wychodziła z domu , bo groźna burza z ulewą przesuwa się z mazowieckiego w moim kierunku . I nadchodzi ...grzmi , grube krople deszczu  w szyby walą . Program w tv przerywają napisy " sprawdź połączenie z anteną " ...ino kuźwa czekać jak internet zacznie fiksować . Tym razem świeczki mam na podorędziu :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed godziną zadzwonił mój syn z ostrzeżeniem , żebym nie wychodziła z domu , bo groźna burza z ulewą przesuwa się z mazowieckiego w moim kierunku . I nadchodzi ...grzmi , grube krople deszczu  w szyby walą . Program w tv przerywają napisy " sprawdź połączenie z anteną " ...ino kuźwa czekać jak internet zacznie fiksować . Tym razem świeczki mam na podorędziu :tak2:

Obrazek święty wstaw w okno ,żeby nic się nie stało.:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wyłączą internetu ? :szydera:

Chyba.A tak na poważnie,to teściowa mojego syna ,młodsza ode mnie kobieta wystawia obraz święty w okno i wszystko z kontaktów wyłącza jak burza nadchodzi.I zabobonna jest w innych kwestiach ,ale wstyd mówić ,bo mamy XXI wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przed godziną zadzwonił mój syn z ostrzeżeniem , żebym nie wychodziła z domu , bo groźna burza z ulewą przesuwa się z mazowieckiego w moim kierunku . I nadchodzi ...grzmi , grube krople deszczu  w szyby walą . Program w tv przerywają napisy " sprawdź połączenie z anteną " ...ino kuźwa czekać jak internet zacznie fiksować . Tym razem świeczki mam na podorędziu :tak2:

Gromnicę zapal....:d moja babcia tak robiła.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Gromnicę zapal....:d moja babcia tak robiła.

Ludzie wiedzieli co robią .Tu chodzi o jonizację powietrza.Płomień świecy ma taki sam ładunek jak piorun.Ladunki takie odpychają się . Nazwa tej dużej,woskowej świecy pochodzi od gromu - dlatego gromniczma.:d.Mądra jestem,nie?

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, alina0610 napisał:

Ludzie wiedzieli co robią .Tu chodzi o jonizację powietrza.Płomień świecy ma taki sam ładunek jak piorun.Ladunki takie odpychają się . Nazwa tej dużej,woskowej świecy pochodzi od gromu - dlatego gromniczma.:d.Mądra jestem,nie?

Nie da sie ukryć...bardzo mądra :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...