Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć2:

Kolejny dzień czas rozpocząć. Poniedziałek dzisiaj czyli przedszkole dla PDP  na horyzoncie, a dla mnie ostatnie drobne zakupy. Walizki opuściły szafę, część rzeczy już zapakowana, pozostało dopakować to, co jeszcze do piątku będzie w użytkowaniu.:oklaski:

Zaczynam ostatnią prostą.:oklaski:

Zatem miłego , spokojnego dnia Wszystkim życzę.:kawa2:

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludziska :d

Wróciłam....! Zregenerowana tylko trochę przejedzona...:szydera: deszcz padał caluśki czas, nieustannie....szkoda bo okolica przepiękna i można by piesze wycieczki zaliczyć a tak tylko spotkania rodzinne i czym chata bogata czyli żarcie i picie....:szydera: ale było super mimo, że pogoda nie dopisała. Dziś w planie mam latanie z Julką po sklepach w celu wybrania jakiejś kiecki na bal gimnazjalny :d

Milego dnia Rybeńki  :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień w nowym miejscu.

I powiem że kocham swoją agencję za uczciwy opis bo w rzeczywistości jest trochę lepiej niż spodziewałam się z opisu. A kasa naprawdę uczciwa. Tylko się rozczaruję jeśli nie będzie dziś lub jutro pucfrauki bo miała być. :haha:

Na dodatek po dwóch dniach oglądania śniegu za oknem przyszło ocieplenie i słoneczko. Aż się chce żyć. Dzisiaj idę na spacerek w las, obadać trasy turystyczne.

Nie wiem jak długo zostanę bo nie wiem kiedy wróci stała zmienniczka. Córka mówi ze 10 lipca a syn że 10 czerwca. Ja się dopasuję, spolegliwa jestem świnka. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Obudziłam się z myślą , że muszę zejść i zajrzeć na " doliny " . Fajne uczucie , gdy okazuje się , że nic nie muszę . Cicho , ciepło , kaloryfery jeszcze grzeją i luzik ...swoboda . Obiadu gotować dzisiaj nie będę ...zaproszono mnie na obiad . Wczoraj troskliwa siostra podrzuciła mi gołąbki z młodej kapusty ...pyszota . Co będzie podane na poczęstnym , dzisiejszym obiedzie nie powiedziała , ale wiem , że cokolwiek to będzie i tak będzie smaczne ....Kawę już wypiłam ,dojść muszę do siebie , bo rozmemłana wewnętrznie jeszcze jestem ...ale dojdę , choć ta droga do dojścia kruca bomba strasznie  daleka :haha:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Stellomierz  pokazuje 77 dni, niby mniej jak wczoraj, ale wciąż dużo. Miłego dnia.

Wychodzi ,że 11 tygodni będziesz.Ja teraz siedem tygodni ,za to jesienią pociognę .Zobaczę jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek i fajnego poniedzialku towarzysze i towarzyszki niedoli.!

W PL zimno,13 C.

Aj aj.

Dzis w planie Zwiazek Emerytow!

Ha ha!

Potrzebuje kwit upowazniajacy na nabycie biletu na kolej ze znizka 37%.

Sie nalezy 2x w roku, wiec czemu nie skorzystac?

Bilety na Pindolino drogie,wiec wykorzystam przywilej bycia czerstwa emerytka.:oklaski:

Nastepnie US.

Mam do doplaty 382 zl, zaraz poszukam zwierzecej fundacji na ktora wplace 1%.

Leb mi trzaska, musi cisniecie (za niskie) (za wysokie) niepotrzebne skreslic.

Jutro natomiast maraton poprawiajacy urode ma nienachalna.

Pazury gorne,dolne,

Depilacje, fryzjer i..

uwaga rzes wachlarz dam sobie przykleic.

Jako nie otrzaskanej ,ciemnej opiekunce, podpowiedzcie jak sie nazywa to upiekszenie rzes, takie zeby nie bylo sztucznie?!

Bedzie kicha,jak mnie zapytaja, ja ciemna masa jestem/

Nie chce takich zeby sie wachlowac nimi, albo takich zeby mi siegaly czola.

I zebym nie wygladala ,jak Smoczyca ze Shreka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Wychodzi ,że 11 tygodni będziesz.Ja teraz siedem tygodni ,za to jesienią pociognę .Zobaczę jak wyjdzie.

@Teresadd7 tygodni to betka!

Ja juz zastanawiam sie jak wytrzymam 110 dni po powrocie.

Zreszta bierzmy przyklad z @geronimo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 jeśli masz gęste swoje rzęsy, a krótkie, to wystarczy Ci 1:1,to je wydłuży i podkreci - efekt naturalny. Ja takie robię, o ile robię. Raz dałam się namówić na jakieś 2D i uważam, że za mocne były. 

Ale to moje odczucia. 

Jak pójdziesz do fachury, to Ci sama doradzi, jak wyjaśnisz o co Ci chodzi. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nie ma, że boli poniedziałek przylazł z całym dobrodziejstwem inwentarza czyli perspektywą kolejnego, długiego tygodnia, w dodatku we środę przybywa synek Muminka z żoną swą osobistą, ponieważ jakiś geburstag kuzyna mają to po pierwsze primo, a po drugie chciała mnie koniecznie poznać... a ja raczej niekoniecznie :haha:, no cóż trza będzie to przeżyć, bo wyjścia nie ma :d

Pomyślnych wiatrów na ten kwietniowo - majowy tydzień :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej nieobecności.Strajk nauczycieli zakończy  wnuki do szkoły a ja odpalam trzeci bieg i biorę się za sprzatanie. Mam umowę z siostra na piatek do małżenstwa na 5 tyg, z firmy krankenpflege.Myslę że to juz ostatni mój wyjazd dubeltowy bo szukanie na dwie oferty to jak iglę w stogu siana znalezcć czas i śledzic na bieżacą.pozdrawiam cieplutko i do napisania.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki! :)

Witam ze stanowiska pracy w Pamperslandii.

Na moje oko wygląda, że trzeba się będzie ewakuować O.o

Po co ja tyle rzeczy zabrałam...:grzmotnąć:

No cóż....ale jak się przyjechało to trzeba jakoś kontynuować....popróbować...  i się zobaczy:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...