Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, awe59 napisał:

Ja jestem od wczoraj w domu....jak mnie nie ma to moja ukochana wnuczka i moja córeczka zawsze coś wezmą albo pożyczą na wieczne oddanie a ja szukam.....zamki wstawię i będzie spokój......:szydera:

A ja zaraz się posikam ...po poradach naszej kochanej Lucy +B :szydera:....Możliwe , że ma rację ...po cholerę Ci jeździć do chaty jak nawet słoja po ogórkach konserwowych ...przeznaczonego na kawę zagraniczną ...zachodnią ...nie uszanują ???!!! ....Olej ich Ewcia ...wiatraczki i lampionki ustaw tak , żeby wszystkie sąsiady widziały  ...a te domowe niech się wstydzą ...Niech zazdraszczają ..te sąsiady i inne nieznajome ...a co !

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Basiaim napisał:

Ja za którymś powrotem do domu odkryłam brak garnka, takiej jakby patelni bez długiego ucha.

Świetny na takie dania z patelni.

Drogi, bo tytanowy.

Nosz, k*** córka mi jeszcze wmawia, że ona nic z nim nie zrobiła. A tylko my dwie mamy klucze do mieszkania.

Spalić nie spaliła, bo tych garnków nie da się chyba spalić (wiem, bo raz mięso w nim zjarałam), więc co mogła z nim zrobić???

Pewnie poźyczyla i zapomniała.....poszukaj u niej w kuchni.....:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,cudaków też,wczoraj impreza w lokalu moja pd skończyła 93 lata kondycja super,jeżdzi autem,pływa,kiedyś grała świetnie w tenisa,w takiej kondycji dożyć tego wieku tylko pozazdrościć.Ja już miałam dość biesiadowania,byłam zmęczona a ona nie.Całe szczęście że w de nie tak jak w Polsce,impreza trwa max 3 godz.W lokalu kelner rozdał karty i każdy zamawiał co chciał było 20 osób,szampan na wstępie,potem ja, sznycel z frytami,i na deser lody,kawa latte.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

Tak jest!!!  . Co za czasy ? Cygankę lepiej do domu wpuścić,to mniej strat będzie:szydera:

Już się nie śmieję ...już poważna się robię , booo....jak se przypomnę , że toto moje durne , malutkie po kilku dniach odpoczynku w domu znów wczoraj w trasę wyruszył to aż mnie poddziera w .....nie dokończę w czym ....Nie to , że pojechał , bo jest dorosły ...żeniaty ...dzieciaty , ale : zameldował mi , że podlał kwiaty zaraz po przyjeździe a w tym tygodniu synowa ma iść podlać ....Ufam jej ...owszem ...ale tam w torbach pozostawionych przez syneczka ( gadzinę podłą ..jedną ) tyla dobra ode mnie zza granicy przywiezionego ....Niee..tego nie ruszy ...wiem to ....Ino ..ino kuźwa kiedykolwiek wracam to albo mój robot tyle co oddany , bo jeszcze nie rozpakowany stoi ....a to jakieś inne urządzenie typu mop porządny ..drogi ...a to waga łazienkowa , bo była pilnie potrzebna a ich już wysiadła do reszty ....i wiele ..wiele innych :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja zaraz się posikam ...po poradach naszej kochanej Lucy +B :szydera:....Możliwe , że ma rację ...po cholerę Ci jeździć do chaty jak nawet słoja po ogórkach konserwowych ...przeznaczonego na kawę zagraniczną ...zachodnią ...nie uszanują ???!!! ....Olej ich Ewcia ...wiatraczki i lampionki ustaw tak , żeby wszystkie sąsiady widziały  ...a te domowe niech się wstydzą ...Niech zazdraszczają ..te sąsiady i inne nieznajome ...a co !

Masz rację Basiu.....te domowe to bezguscia totalne.....na modzie i najnowszych trendach sie nie znają....W dupie byli i goowno widzieli.....jak pojadą na urlop to i tak po swojemu ustroję.....niech sąsiada zazdraszczają....:trele:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już się nie śmieję ...już poważna się robię , booo....jak se przypomnę , że toto moje durne , malutkie po kilku dniach odpoczynku w domu znów wczoraj w trasę wyruszył to aż mnie poddziera w .....nie dokończę w czym ....Nie to , że pojechał , bo jest dorosły ...żeniaty ...dzieciaty , ale : zameldował mi , że podlał kwiaty zaraz po przyjeździe a w tym tygodniu synowa ma iść podlać ....Ufam jej ...owszem ...ale tam w torbach pozostawionych przez syneczka ( gadzinę podłą ..jedną ) tyla dobra ode mnie zza granicy przywiezionego ....Niee..tego nie ruszy ...wiem to ....Ino ..ino kuźwa kiedykolwiek wracam to albo mój robot tyle co oddany , bo jeszcze nie rozpakowany stoi ....a to jakieś inne urządzenie typu mop porządny ..drogi ...a to waga łazienkowa , bo była pilnie potrzebna a ich już wysiadła do reszty ....i wiele ..wiele innych :haha:

Ja nie mam żadnych kwiatów.....A łażą do mnie nie wiem po co....i myszkują....:szydera: slusarza wezwę, niech zamki założy.....:szydera:   już widzę ich miny.....:trele: :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Barbara48 napisał:

To nie zboczenie, to styl życia :hura:.

Dzięki temu 21 kg poszłooo.

Jeszcze 5 w planie, a tu tylko 3 tygodnie zostały :szok:.

Muszę się sprężyc i 3 razy dziennie ćwiczyć nie 2. 

Bosze !!! 21 kg !!! Żebys Ty się jakiej anoreksji nie nabawiła , ja pamiętając swoje "skóra i kości" gustuję raczej w puciatości :$ Ale takie "tiki", czyli styl życia z regularnymi ćwiczeniami to też bym chciała mieć :d Ja tylko to moje ćwiczonko z awatara wykonuję w miarę regularnie bo ono mnie równoważy i zabezpiecza przed tą cholerną rwą kulszową... :|

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Ja nie mam żadnych kwiatów.....A łażą do mnie nie wiem po co....i myszkują....:szydera: slusarza wezwę, niech zamki założy.....:szydera:   już widzę ich miny.....:trele: :szydera:

A ja klucze odbiorę ...nie będzie zapasowych , bo jakby coś tam ! ...Najwyżej kiedyś strażaki z policjantami drzwi otworzą ...sąsiedzi zgłoszą jak na klatce schodowej waniać będzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Masz rację Basiu.....te domowe to bezguscia totalne.....na modzie i najnowszych trendach sie nie znają....W dupie byli i goowno widzieli.....jak pojadą na urlop to i tak po swojemu ustroję.....niech sąsiada zazdraszczają....:trele:

Stare dobre przysłowie, zawsze aktualne:szydera: "W dupie byli i goowno widzieli..":szydera:

My ...., to światowe ludzie jesteśmy:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, awe59 napisał:

Ja jestem od wczoraj w domu....jak mnie nie ma to moja ukochana wnuczka i moja córeczka zawsze coś wezmą albo pożyczą na wieczne oddanie a ja szukam.....zamki wstawię i będzie spokój......:szydera:

Załóż pas cnoty na drzwi, będzie wesoło:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59....kilka miesięcy temu zadzwonił do mnie mój młody ( niedziela ) z zapytaniem , czy nie pamiętam ...czy mam w domu tabletki do zmywarki a ...Biedronka mimo , że tak blisko zamknięta na cztery spusty i inne markety i supersamy też ... Ano mam ...są w szafce pod zlewozmywakiem ...idź ...jedź i se weź ....Miałam na myśli ileś tam sztuk niech se drapną ....Wróciłam do domu i lubię po powrocie powyciągać sobie z szafek coś tam i odświeżyć ...nie było mnie w końcu kilka miesięcy i kurz ..pył i takie tam . Ja do szafki lukam ...kuźwaaa...ani jednej tabletki !...To nic , że dzień powszedni ....do Biedry mam najbliżej i dużo bliżej niż młodzi . Wściekłam się i za telefon ....oj ...młody usłyszał ode mnie opierdalantus . Nie minęło 10 minut i już był z całym opakowaniem ( bo takie wziął mi i zaj....zaj...zajął ! ) tabsów do zmywarki ....Czy to była taka sztuka , żeby kilka tabletek wrzucić mi do pojemnika na nie ?...Głupio pytałam ...widocznie była to sztuka ...za ciężko było rozpakować pudełko ...otworzyć pojemnik i wrzucić kilka sztuk do niego ....Noo....ale to przecież te nasze najukochańsze dzieciątka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Basiaim napisał:

Ja za którymś powrotem do domu odkryłam brak garnka, takiej jakby patelni bez długiego ucha.

Świetny na takie dania z patelni.

Drogi, bo tytanowy.

Nosz, k*** córka mi jeszcze wmawia, że ona nic z nim nie zrobiła. A tylko my dwie mamy klucze do mieszkania.

Spalić nie spaliła, bo tych garnków nie da się chyba spalić (wiem, bo raz mięso w nim zjarałam), więc co mogła z nim zrobić???

Moja na szczęście niczego nie ruszy :) A taką patelnię dostałam od niej teraz na dzień matki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki coś dla zdrowia i urody,nie wiem czy słyszałyście o właściwościach oleju z czarnuszki tzw złoto faraonów,można poczytać na necie,Ja odkryłam w dm tabletki polecam,nie są drogie 5,45e  z tegoż oleju,olej nie każdy wypije a tabsa można połknąć.

4026600501002-1221547_org.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Heidi napisał:

Widzę,że prawie każdy z nas wyhodowal drapieżników w swoim domu. Źle mi z tym było,ale teraz już lepiej, bo nie jestem sama z takimi przypadkami:cmok:

Moi na stałe sępią.Już nic nie szukam,bo jak mieszkają z nami ,to siedzą we wszystkim moim.Prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

..kilka miesięcy temu zadzwonił do mnie mój młody ( niedziela ) z zapytaniem , czy nie pamiętam ...czy mam w domu tabletki do zmywarki a ...Biedronka mimo , że tak blisko zamknięta na cztery spusty i inne markety i supersamy też ... Ano mam ...są w szafce pod zlewozmywakiem ...idź ...jedź i se weź ....Miałam na myśli ileś tam sztuk niech se drapną ..

Co za czasy:o. Młodzi już nie potrafią zmywać ręcznie naczyń, Sprzatac bez mopa, odkurzyć mieszkanie bez odkurzacza, umyć okna bez mikrofibry ? O czasy ,o obyczaje !!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59....kilka miesięcy temu zadzwonił do mnie mój młody ( niedziela ) z zapytaniem , czy nie pamiętam ...czy mam w domu tabletki do zmywarki a ...Biedronka mimo , że tak blisko zamknięta na cztery spusty i inne markety i supersamy też ... Ano mam ...są w szafce pod zlewozmywakiem ...idź ...jedź i se weź ....Miałam na myśli ileś tam sztuk niech se drapną ....Wróciłam do domu i lubię po powrocie powyciągać sobie z szafek coś tam i odświeżyć ...nie było mnie w końcu kilka miesięcy i kurz ..pył i takie tam . Ja do szafki lukam ...kuźwaaa...ani jednej tabletki !...To nic , że dzień powszedni ....do Biedry mam najbliżej i dużo bliżej niż młodzi . Wściekłam się i za telefon ....oj ...młody usłyszał ode mnie opierdalantus . Nie minęło 10 minut i już był z całym opakowaniem ( bo takie wziął mi i zaj....zaj...zajął ! ) tabsów do zmywarki ....Czy to była taka sztuka , żeby kilka tabletek wrzucić mi do pojemnika na nie ?...Głupio pytałam ...widocznie była to sztuka ...za ciężko było rozpakować pudełko ...otworzyć pojemnik i wrzucić kilka sztuk do niego ....Noo....ale to przecież te nasze najukochańsze dzieciątka :szydera:

Basiu....ja wszystko chowam po kątach a pozniej zapominam, gdzie co mam.....:szydera: córka zawsze pyta czy czegoś tam nie mam bo jej akurat " wyszło " i śmieje się ze mnie jak ujawniam swoje kryjówki....ale jakbym zostawiła wszystko na widoku to by brała jak świeże bułeczki....i rżnęła głupa....:szydera: nie ma lekko....trzeba ładnie poprosić.....:szydera: jak jestem w DE to wiem, że mi kipisz razem z wnuczką robią.....ale jeszcze ścian nie prują....:szydera:

Nasze kochane dzieciaki. :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Co za czasy:o. Młodzi już nie potrafią zmywać ręcznie naczyń, Sprzatac bez mopa, odkurzyć mieszkanie bez odkurzacza, umyć okna bez mikrofibry ? O czasy ,o obyczaje !!!!

Niee...kochana ....matka miała ekstra nowoczesny ....tylko stopą na pedał nacisnąć i już suchy ...prawie ... Śmieję się z tego , bo tyle co teraz w domu jestem to poprzedni mi pasi ...Tamten już kazałam zatrzymać ....Kiedyś sobie znów kupię ....Tylko o mikser opitoliłam , bo powiedziałam , że on mam mi wystarczyć i wystarczyć ...a mikserem trzymanym w ręce ( bez obrotowej misy ) też fajnie się wszystko robi ...Mam to dla siebie i już . Nie ma , że matki więcej nie ma jak jest to se wszystko zaj ...zajumamy na jakiś czas .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już się nie śmieję ...już poważna się robię , booo....jak se przypomnę , że toto moje durne , malutkie po kilku dniach odpoczynku w domu znów wczoraj w trasę wyruszył to aż mnie poddziera w .....nie dokończę w czym ....Nie to , że pojechał , bo jest dorosły ...żeniaty ...dzieciaty , ale : zameldował mi , że podlał kwiaty zaraz po przyjeździe a w tym tygodniu synowa ma iść podlać ....Ufam jej ...owszem ...ale tam w torbach pozostawionych przez syneczka ( gadzinę podłą ..jedną ) tyla dobra ode mnie zza granicy przywiezionego ....Niee..tego nie ruszy ...wiem to ....Ino ..ino kuźwa kiedykolwiek wracam to albo mój robot tyle co oddany , bo jeszcze nie rozpakowany stoi ....a to jakieś inne urządzenie typu mop porządny ..drogi ...a to waga łazienkowa , bo była pilnie potrzebna a ich już wysiadła do reszty ....i wiele ..wiele innych :haha:

Gdybym miała dzieci blisko to wiem ,ze syn nic bez pytania by nie ruszył,nawet jednej tabletki do zmywarki ale córuchna.....oooooo ta to by kipisz dokumentny zrobiła,jej wszystko potrzebne:)Zawsze tak miałą,od dziecka ,a daj to a pożycz tamto a teraz mama daleko i ni ma:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

:grzmotnąć::d:d:d

Ja gadam tylko z tymi co wizję wielkiego przepływu gotówki mieć będą:haha:. Ty już na pewno swoje milony przetrwoniłaś z Energetyką i Ojcem Dyrektorem ,więc spadaj:grzmotnąć:. Nie masz na lody, kumpelką nie jesteś

Sama spadaj. Dobra kumpelka postawiłaby lody. :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...