Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Barbara48 napisał:

Jednak takie wczesne wstawanie ma swoje plusy, pőł godzinki poćwiczyłam i już wszystkie czarne chmury poszły weg.

Poziom endorfin znacznie się podniósł :hura:.

Moje córki też takie zboczone. :szydera:

Normalny człowiek jest po prostu zmęczony.:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Masz tu, i szybciutko czyść te szkiełka:love:.

 

Ja mam tu bardzo dobrze, ale czasami, jakbym pizgła to wszystko .......i poszła przed siebie. .....

ger_pl_Microfasertuch-Mikrofasertuch-Brillenputztuch-Brillentuch-2576-11592_2.jpg

300111-400x400.jpg

:cmok:

zycie mi uratowalas...juz mi te czarne barwy mial caly dzien...rozpie...c

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Ja to mam,, szczęście ":(.

Nie dosyć że obudziłam się prawie  2  godziny wcześniej to się nadziałam na schodach na sanitariusza z Caritasu .Chciałam sobie spokojnie kawę zrobić i przynieść do pokoju, a ten wchodzi na górę :szok:, kuźwa, normalnie są około 7. 

mozna wku..a zlapac z rana chce czlowiek pomedytowac sobie a ten ci sie pcha...ani krzytyny taktu..ale to taka mentalnosc...czasami nie czuja...trza mu bylo powiedziec ze nie twoj dzie dzisiaj ...i tak by chyba nie zajarzyl....a moze???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grzmotnąć::d:d:d

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To dawaj namiary...:szydera:

Ja gadam tylko z tymi co wizję wielkiego przepływu gotówki mieć będą:haha:. Ty już na pewno swoje milony przetrwoniłaś z Energetyką i Ojcem Dyrektorem ,więc spadaj:grzmotnąć:. Nie masz na lody, kumpelką nie jesteś

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami, dziś trochę wcześniej, bo dziadek na badanie krwi o 8 jedzie.

Kawa w ekspresie już gotowa, zaraz sobie zapodam, na razie zapachem się napawam.

Byle do przodu.

 

@lucyna.beata-- mam nadzieję, ze Twoje różowe okulary już przeczyszczone, na swoim miejscu.

Przychodzi czasem taki spadek formy, obojętnie gdzie jesteśmy, a tu ( w zamknięciu) odczuwamy to bardziej.

Mi też w tej pracy najbardziej doskwiera brak swobody, to że jestem na czyjeś zawołanie. Że nie mogę robić czegoś na co mam ochotę wtedy kiedy chcę, tylko w wyszarpanej wolnej chwili.

I nie mówię o wielkich rzeczach, ale i drobiazgach.

Ostatnio paznokci nie mogłam domalować na spokojnie, bo w trakcie było "Barbara, toilette!".

Czy wyjść na spacer, kiedy jest pogoda i mam ochotę, a nie w czasie "wskazanym" od-do.

 

Ech....

Nowy tydzień- oby lepszy 

 

image.png.734c20e30d1cc64aa73f83345302f9ee.png

 

wiesz...on juz jest lepszy...bo i ty i ja inni moga z siebie to wywalic i ..nie bedzie to dziwne wygladac...ze z glowa cos nie teges...normalne problemy pracowe:haha:w naszej profesji i dlatego mamy forum..:cmok:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj Kasieńka przygotowała śniadanie. Pięknie wszystko przystroiła kwiatami hortensji. A że na śniadanie były drożdże, sos holenderski, surowe mięso, gruszka i agrest i 6 słoików dżemu a masło zostało posłodzone to szczegół. Ale że zjadła bułeczkę z tym masełkiem i sałatką śledziową to już jest Mistrzostwo Świata. :haha:

:kopara: jakos polaczenie tych smakow do mnie nie przemawia.ale...grunt ze kasienka pokazala ze tez umie

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moje córki też takie zboczone. :szydera:

Normalny człowiek jest po prostu zmęczony.:haha:

To nie zboczenie, to styl życia :hura:.

Dzięki temu 21 kg poszłooo.

Jeszcze 5 w planie, a tu tylko 3 tygodnie zostały :szok:.

Muszę się sprężyc i 3 razy dziennie ćwiczyć nie 2. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Dwa tygodnie : 84 jajka gotowane . 10 grejfrutów, 5 sałat , 2 brokuły, 3 kalafiory, 2 piersi z kurczaka, pomidory, kapusta, i wszelkie inne warzywa,i owoce oprócz pestkowych.a teraz delikatne wychodzenie.luknij dieta norweska:hura:

Proszę Ciebie. Przecież ja niedługo po jajka do Polski jadę, gdybym tyle ich w De zjadła,to już żadne i nigdzie by mnie nie skusiły:smutek:. Przyznam jednak, że kusisz jak diabełxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale to nadal dieta...wolę swój sposób...:haha: Zmiana nawyków żywieniowych, ograniczenie kalorii i wystarczy rozmiar 38....:oklaski:

xd takiegi rozmiaru to ja już w trzeciej klasie szkoły podstawowej nie miałam:szydera::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

To nie zboczenie, to styl życia :hura:.

Dzięki temu 21 kg poszłooo.

Jeszcze 5 w planie, a tu tylko 3 tygodnie zostały :szok:.

Muszę się sprężyc i 3 razy dziennie ćwiczyć nie 2. 

rozumiem ..mnie rower tez napedza ale...w tej chwili...powera brak...wczoraj krotko intesywnie i zdecywanie mniej wlozylam w ten trening niz powinnam..nie bylo pary...tak czasami jest..

niemoc...ale zgadzam sie...po takim sportowym odlocie..ma sie wiecej chceci i sily...paradoks co nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

W nocy coś spać nie mogłam, odeśpię w dzień na sofce. Ale najpierw pewnie zaliczymy cmentarz. :haha:Gotować dzisiaj prawie nie muszę bo tylko ziemniaczki, sałata i kotleciki i znów 3 godzinki pauzy na dospanie. :szydera: Pewnie dlatego od dwóch miesięcy nie udaje mi się pójść spać przed północą.

Nie narzekaj kochana!!! Przywilej leżenia na sofce  tylko Kleopatra miała. Jednym docenić innym pozazdrościć trzeba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dostałam wk.....rwa....:mur:.....jak mnie nie było to wnuczka mój słój na kawę wzięła sobie na płatki sniadaniowe....no żeszsz.....rozpakowalam kawę i nie mam jej gdzie przesypać.....zostawiła by chociaż kartkę, ze wzięła i żebym nie szukała.......wiatraka nie pozwalają mi wbić w donicę na tarasie i lampionow rozwiesic....żebym "wsi nie robiła "......:grzmotnąć:

No i jak żyć.....jak źyć.....?:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Już dostałam wk.....rwa....:mur:.....jak mnie nie było to wnuczka mój słój na kawę wzięła sobie na płatki sniadaniowe....no żeszsz.....rozpakowalam kawę i nie mam jej gdzie przesypać.....zostawiła by chociaż kartkę, ze wzięła i żebym nie szukała.......wiatraka nie pozwalają mi wbić w donicę na tarasie i lampionow rozwiesic....żebym "wsi nie robiła "......:grzmotnąć:

No i jak żyć.....jak źyć.....?:szydera:

mialam tu sobie taka miseczke na jogurt ...az w koncu znalazlam miseczke ....w szaffce do mycia z nbabki rzeczami..

kupilam druga identyczna...napisalam na niej swoje imie markerem...pokazalam dziadkowi....poskutkowalo...nie mam kogo opier...c bo tamte dwie zmiany juz nie wroca ale...od tamtej pory sam dziadek wie ze moja miseczka nie bedzie uzywana do podmywania itd...i pilnuje tego

napisz na sloju swoje imie jezeli chcesz tam wrocic ponownie...

i zwroc uwage...nie masz nic do stracenia

lacze sie z toba w bolu..chodz utulkam cie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Już dostałam wk.....rwa....:mur:.....jak mnie nie było to wnuczka mój słój na kawę wzięła sobie na płatki sniadaniowe....no żeszsz.....rozpakowalam kawę i nie mam jej gdzie przesypać.....zostawiła by chociaż kartkę, ze wzięła i żebym nie szukała.......wiatraka nie pozwalają mi wbić w donicę na tarasie i lampionow rozwiesic....żebym "wsi nie robiła "......:grzmotnąć:

No i jak żyć.....jak źyć.....?:szydera:

:szydera: doskonake Ciebie rozumiem. Ostatnio kiedy wróciłam miałam nie nową,ale inną mikrofalowkę , żelazko też. Najbardziej mnie wkurzył fakt, że wszyscy głupa udają i wychodzi na to,ze ja coś z głową mam;). Toż to igła nie jest:grzmotnąć:. Ja mam zapindalać w De, a dzieciom w Pl z nieba spadać?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mialam tu sobie taka miseczke na jogurt ...az w koncu znalazlam miseczke ....w szaffce do mycia z nbabki rzeczami..

kupilam druga identyczna...napisalam na niej swoje imie markerem...pokazalam dziadkowi....poskutkowalo...nie mam kogo opier...c bo tamte dwie zmiany juz nie wroca ale...od tamtej pory sam dziadek wie ze moja miseczka nie bedzie uzywana do podmywania itd...i pilnuje tego

napisz na sloju swoje imie jezeli chcesz tam wrocic ponownie...

i zwroc uwage...nie masz nic do stracenia

lacze sie z toba w bolu..chodz utulkam cie:cmok:

Ja jestem od wczoraj w domu....jak mnie nie ma to moja ukochana wnuczka i moja córeczka zawsze coś wezmą albo pożyczą na wieczne oddanie a ja szukam.....zamki wstawię i będzie spokój......:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

mialam tu sobie taka miseczke na jogurt ...az w koncu znalazlam miseczke ....w szaffce do mycia z nbabki rzeczami..

kupilam druga identyczna...napisalam na niej swoje imie markerem...pokazalam dziadkowi....poskutkowalo...nie mam kogo opier...c bo tamte dwie zmiany juz nie wroca ale...od tamtej pory sam dziadek wie ze moja miseczka nie bedzie uzywana do podmywania itd...i pilnuje tego

napisz na sloju swoje imie jezeli chcesz tam wrocic ponownie...

i zwroc uwage...nie masz nic do stracenia

lacze sie z toba w bolu..chodz utulkam cie:cmok:

Wszystko ok., tylko ,że to jest osobista wnuczka Ewci i ona tam mieszka .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

:szydera: doskonake Ciebie rozumiem. Ostatnio kiedy wróciłam miałam nie nową,ale inną mikrofalowkę , żelazko też. Najbardziej mnie wkurzył fakt, że wszyscy głupa udają i wychodzi na to,ze ja coś z głową mam;). Toż to igła nie jest:grzmotnąć:. Ja mam zapindalać w De, a dzieciom w Pl z nieba spadać?

Dokładnie @Heidi......patrzą się na mnie jakbym z głową coś miała....I że o drobiazgi się czepiam....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Ja jestem od wczoraj w domu....jak mnie nie ma to moja ukochana wnuczka i moja córeczka zawsze coś wezmą albo pożyczą na wieczne oddanie a ja szukam.....zamki wstawię i będzie spokój......:szydera:

Tak jest!!!  . Co za czasy ? Cygankę lepiej do domu wpuścić,to mniej strat będzie:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Dokładnie @Heidi......patrzą się na mnie jakbym z głową coś miała....I że o drobiazgi się czepiam....

A... z drugiej strony patrząc, radość bierze, że onu chcą posiadać nasze sprzęty. Może też nasze  dzieci i wnuki nie przepiją naszego dorobku życia i nie wywalą choć jego części  na śmieci:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Ja jestem od wczoraj w domu....jak mnie nie ma to moja ukochana wnuczka i moja córeczka zawsze coś wezmą albo pożyczą na wieczne oddanie a ja szukam.....zamki wstawię i będzie spokój......:szydera:

Ja za którymś powrotem do domu odkryłam brak garnka, takiej jakby patelni bez długiego ucha.

Świetny na takie dania z patelni.

Drogi, bo tytanowy.

Nosz, k*** córka mi jeszcze wmawia, że ona nic z nim nie zrobiła. A tylko my dwie mamy klucze do mieszkania.

Spalić nie spaliła, bo tych garnków nie da się chyba spalić (wiem, bo raz mięso w nim zjarałam), więc co mogła z nim zrobić???

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...