Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ewa14 napisał:

Witaj Wiolu.

Natura nie znosi próżni. 

Urlop, odpoczynek, reset , to jest to, czego najbardziej potrzebuję w ogromnej dawce.:oklaski:

 

 

Wyjeżdżającym w obie strony życzę szerokości i szczęśliwej podróży

 

Dokładnie tak Ewuniu, miłego dzionka i spokoju życzę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja :cześć2:doczołgałam się do czwartku i jakoś się przez niego przeczołgam :szydera: ostatnie dni z totalnym bajzlem w pokoju spowodowanym pakowaniem... wczoraj ostatnia wizyta w sklepie Caritasu i upolowałam sobie kieckę 100 % len, na podszewce :oklaski:taka powłóczysta  do ziemi, więc trochę miejsca też zajmie :haha:+ do tego torebka ze skóry  w kolorze bordo, a za wszystko 3 euro :d

Czołgam się bo na adresie coraz trudniej i już zaczęłam się bać spacerów z pdp, bo przestaje panować nad rollatorem jak ma z górki, a przy tym jakby nie wie o tym :( No nic...

Miłego dnia i tradycyjne buziaki :cmok:

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Witam i ja :cześć2:doczołgałam się do czwartku i jakoś się przez niego przeczołgam :szydera: ostatnie dni z totalnym bajzlem w pokoju spowodowanym pakowaniem... wczoraj ostatnia wizyta w sklepie Caritasu i upolowałam sobie kieckę 100 % len, na podszewce :oklaski:taka powłóczysta  do ziemi, więc trochę miejsca też zajmie :haha:+ do tego torebka ze skóry  w kolorze bordo, a za wszystko 3 euro :d

Czołgam się bo na adresie coraz trudniej i już zaczęłam się bać spacerów z pdp, bo przestaje panować nad rollatorem jak ma z górki, a przy tym jakby nie wie o tym :( No nic...

Miłego dnia i tradycyjne buziaki :cmok:

 

 

Witajcie Pani i Panowie, miłego czwarteczku. Jutro po południu już weekend się zaczyna (nie dla nas :(). 

Ja też mam pietra przed spacerami. Od kilku dni PDP skarży się na ból między kolanem a udem prawej nogi. Nic nie spuchnięte, ale ją boli. Dziś poszwendała się rano do kibelka (w dzień korzysta z pipi-sztula, a w nocy do łazienki chce się jej chodzić, ech...) i ledwo ją stamtąd przywlokłam. Nogi jej się uginają, a jak się osunie to jej przecież nie podniosę, bo bezwładne ciało jest ciężkie, a ona nie współpracuje i na każdą sugestię krzyczy NEIN! Mówiąc szczerze, to w jej wieku (89) każdego coś boli. Ale ona wyjątkowa! Ma nie boleć i ma nie być demencji! Tak sobie synek doktorek wymyślił...

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam i ja :cześć2:doczołgałam się do czwartku i jakoś się przez niego przeczołgam :szydera: ostatnie dni z totalnym bajzlem w pokoju spowodowanym pakowaniem... wczoraj ostatnia wizyta w sklepie Caritasu i upolowałam sobie kieckę 100 % len, na podszewce :oklaski:taka powłóczysta  do ziemi, więc trochę miejsca też zajmie :haha:+ do tego torebka ze skóry  w kolorze bordo, a za wszystko 3 euro :d

Czołgam się bo na adresie coraz trudniej i już zaczęłam się bać spacerów z pdp, bo przestaje panować nad rollatorem jak ma z górki, a przy tym jakby nie wie o tym :( No nic...

Miłego dnia i tradycyjne buziaki :cmok:

 

 

Witaj Danusiu, miłego i Tobie :) Super zakupki zrobiłaś to i dzionek udany będzie :)

a w "chodziku zainstaluj hamulce, będzie bezpieczniej ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Witaj Danusiu, miłego i Tobie :) Super zakupki zrobiłaś to i dzionek udany będzie :)

a w "chodziku zainstaluj hamulce, będzie bezpieczniej ;)

W chodziku są dobre hamulce, ale ona już od miesiąca na kroplach przeciwbólowych, a to robi swoje... znieczula resztki rozumu też :( Ma ponad 180 cm wzrostu i słuszną do tego wagę, wiec moja asekuracja jest raczej komiczna niż faktyczna .... :(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

W chodziku są dobre hamulce, ale ona już od miesiąca na kroplach przeciwbólowych, a to robi swoje... znieczula resztki rozumu też :( Ma ponad 180 cm wzrostu i słuszną do tego wagę, wiec moja asekuracja jest raczej komiczna niż faktyczna .... :(

No tak...to na wózek ją wsadź , po co się męczyć ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewamarchewa napisał:

@NNNdanuta a gdzie takie sklepy można znaleźć???

Poszperaj w internecie, bo podejrzewa, ze każdy większy grajdoł to ma. To są sklepy socjalne, lub przykościelne... Mój jest katolicką działalnością pod patronatem tut. kościoła św. Marcina. Ja nie musiałam szukać bo mam go po drugiej stronie ulicy :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek  Opiekunkowo w pracy i na urlopie:)

Żółte paskudztwo znad Sahary do nas nie dotarło i niech się nie ośmieli ,bo białe pranie wywiesiłąm na ogrodzie!Nu nu nu.

Cieplutko:)Kawusia dawno wypita,śniadanko wszamane,trza się do jakiejś konstruktywnej pracy brać:)

Miłego dnia wsiem:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wiola7658 napisał:

No tak...to na wózek ją wsadź , po co się męczyć ;)

Chyb nie pchałas wózka w górę i w dół, na którym masz ładunek ponad 100 kg. :d Nawet z elektrycznym nie jest to takie łatwe ... za to Ci gwarantuje :tak2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Wiola7658 napisał:

Witam witam i o zdrowie pytam :)

Miłego dzionka kochani i pysznej kawusi życzę, ja już na nogach od rana i słońce przywitałam po wczorajszych wichurach , koty i mewy nakarmione więc czas na śniadanko jakieś, ale jak to po świętach nic już w lodówce nie zostało i nie mam wyboru jak wciągnąć jogurt przedświąteczny śniadanieguggy.gif:p

Kawka wypita i mam chwilę dla siebie, potem odwiedziny u przypsiaciółki aż do wieczorka :)

 

Ostro wcina ten kotek niczym ja z rana:pmilego dnia

Edytowane przez Rozamunda
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...