Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już po tej stronie granicy. Jeszcze nie wiem co mnie czeka ale wiem że dam radę. 

I walizki rozpakuję. :szydera: 

Pierwszy raz jadę w tą stronę nie tylko z walizka ale i z dodatkową torbą. :haha:Na wszelki wypadek kolejna leży pusta w walizce. :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam już po tej stronie granicy. Jeszcze nie wiem co mnie czeka ale wiem że dam radę. 

I walizki rozpakuję. :szydera: 

Pierwszy raz jadę w tą stronę nie tylko z walizka ale i z dodatkową torbą. :haha:Na wszelki wypadek kolejna leży pusta w walizce. :szydera:

Mój patent , to dwie walizki. Mniejszą zapakowaną wkładam do większej i już. A wracając z de do domu zapakowane mam obie i większą i mniejszą:haha:.

Jeszcze mi sie nie zdarzyło wracać do domu z jedną walizką. Kurczę coś ze mną jest nie tak.:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry słodziaki forumowe:cmok::szydera::320_sun_with_face::320_sun_with_face: czy mamy juz lato? gorąco jak w lipcu:$ piszecie o walizkach i o pakowaniu i rozpakowywaniu itd,  i ja miałam dzisiaj propozycję następnej wycieczki ,ale powiedzialam dosc:przekleństwa::mur::grzmotnąć: i usłyszalam schade:( ,,,ledwo wczoraj się wypakowałam z jednego urynała ,wszystko nie ogarnięte, prania full, a już w czwartek mam być gotowa na jakies autobusowe wycieczki do Austrii , bo ktoś tam ma dwa wolne miejsca , :szok: w życiu nie ja, Jak ktoś tam siedzi na doopie całe lata i nie ma wrażeń ani atrakcji to jak najbardziej ruszyć tyłek i sobie jechac i zwiedzac, ale nie dla mnie ,ja za dużo zwiedzam i mam naprawdę dosc jazdy i atrakcji, muszę odetchnąc trochę,,ufff 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, ewa14 napisał:

Mój patent , to dwie walizki. Mniejszą zapakowaną wkładam do większej i już. A wracając z de do domu zapakowane mam obie i większą i mniejszą:haha:.

Jeszcze mi sie nie zdarzyło wracać do domu z jedną walizką. Kurczę coś ze mną jest nie tak.:tak2:

A mój patent  to full jeszcze reklamówek zapakowac i to dużych ,że w razie co mam gdzie schowac, a potem obładowana jak wielbląd jadę, zawsze myślę ,że wszystko upcham, tak pcham potem ,że nie jedno kaput ,szkoda tableta ale cóż, stało się,:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

A urynal to niby co?

Urynał to coś dużego , ciężkiego, np, nazywam duży kredens -urynałem, przyczepa kampingowa też może być takim dużym urynałem:szydera: mebel jakiś nie dośc ,że ciemny to ciężki i ogromny swoim wyglądem to u mnie też urynał, :szydera: wez zobacz jak każdy inaczej widzi i nazywa:hura: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła odnosnie wyjazdu na weekend. Jedziemy z siostrą w Beskid Sądecki. Na 3 dni do SPA :szydera:

Bedą masaże i spacery....:d i spotkania rodzinne....:d :oklaski: bo nasz tata z tamtych stron pochodzi....fajnie bedzie i cieszę sie na ten wyjazd  :oklaski: już dzwoniłam do kuzynki i dostałam op...rdol, ze w hotelu bedziemy a u niej chalupa pusta bo dzieci po świecie sie rozjechały...:d w drodze powrotnej zahaczymy o Kraków bo tam mieszka siostra mojego taty....:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, ewa14 napisał:

Mój patent , to dwie walizki. Mniejszą zapakowaną wkładam do większej i już. A wracając z de do domu zapakowane mam obie i większą i mniejszą:haha:.

Ja mam taki sam patent, tylko w drugą stronę :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Urynał to coś dużego , ciężkiego, np, nazywam duży kredens -urynałem, przyczepa kampingowa też może być takim dużym urynałem:szydera: mebel jakiś nie dośc ,że ciemny to ciężki i ogromny swoim wyglądem to u mnie też urynał, :szydera: wez zobacz jak każdy inaczej widzi i nazywa:hura: 

Ja tam nic nie mówię,ale URYNAŁ, to po staropolsku po prostu NOCNIK:):):):):)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

Urynał to coś dużego , ciężkiego, np, nazywam duży kredens -urynałem, przyczepa kampingowa też może być takim dużym urynałem:szydera: mebel jakiś nie dośc ,że ciemny to ciężki i ogromny swoim wyglądem to u mnie też urynał, :szydera: wez zobacz jak każdy inaczej widzi i nazywa:hura: 

Urynal jest do uryny .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam już po tej stronie granicy. Jeszcze nie wiem co mnie czeka ale wiem że dam radę. 

I walizki rozpakuję. :szydera: 

Pierwszy raz jadę w tą stronę nie tylko z walizka ale i z dodatkową torbą. :haha:Na wszelki wypadek kolejna leży pusta w walizce. :szydera:

Jak się bierze tyle włóczek....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja też nic nie mówię,,bo to mój dialekt:szydera:

:szydera:Zgadza się Blondasku , że twój :szydera: Moi rodzice też często mówili " przynieś z łazienki urynałek ....XXX trzeba posadzić , bo dawno nic nie zrobił " Mama przekręcała na " urynołek " , ale moja mama nie wyzbyła się do końca gwary naszej @beatrix+ i tak se po kielecku gadała :szydera:...Blondi , pozwolisz , że sobie stworzę swój , jak to nazywasz dialekt i na nocnik będę mówiła np. kredens albo witryna ?:szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie goni pranie , a że słonce jeszcze jest to suszy migiem,kocham takie szybkie rach ciach ciach :oklaski:  chyba już trzeba dekoracje jajkowe posprzątać:szok: nie było nas na święta ale udekorowany cały salon ,na punkcie dekoracji mają bzika w De ,ale na świąteczne jedzenie to nie:( obiad i całe świętowanie, ufff nie po mojemu, :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Ja też nic nie mówię,,bo to mój dialekt:szydera:

W moim domu na coś ciężkiego i niepodręcznego mówi się URYNOŁ

jak byłam dzieckiem i z ociąganiem szłam wykonać polecenie rodziców to mówili--ale z ciebie urynoł     :))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hillary napisał:

W moim domu na coś ciężkiego i niepodręcznego mówi się URYNOŁ

jak byłam dzieckiem i z ociąganiem szłam wykonać polecenie rodziców to mówili--ale z ciebie urynoł     :))

Następna nie kojarzy z nocnikiem tylko z ciężkim klamotem:cmok: także mi też się obiło o uszy i tak juz zostało:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.04.2019 at 10:16, Baśka powtarzająca się napisał:

Nierób może tak , ale , że nie pyszczy to się nie zgodzę . Pyszczaty , mądry chłopak . @asnado jasnej chorery odezwij się , bo zapomnę o obietnicy adopcji :szydera:

Chyba zaś byda do Rajchu jechoł :szydera: Umowa mi się na dniach kończy, a mi się kabrio widzi :całus: A w ogóle to Ruch wygrał szpil z rowem Rybnik :oklaski:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

Umowa mi się na dniach kończy, a mi się kabrio widzi

Kup w kiosku Cabrio:szok: wiesz ile zaoszczędzisz :szydera: Cabrio ,Ferrari,w głowach się opiekunom poprzewracało,a Syrenka może z odzysku, albo Fiacik:hura: a co do czego to pozostają nogi ,nasze kochane nóżki które nas zaprowadzą wszędzie:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...