Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

"Gdy księżyc świecił na niebie do ciebie, poczułam miłość, co przyszła jak wiatr... " no" snów o potędze " ciąg dalszy, jakość snu zostawia wiele do życzenia, a teraz do pracy... 

Miluśkiego dzionka Milusińscy. 

O jeżu kolczasty...źle z tobą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Słońce włączyli na full.  Pięknie jest cieplutko, a nad głową lazurowe niebo. Ogłaszam, ze u mnie świąt nie będzie. Nikt ich tutaj w żaden sposób nie celebruje. Czyli będzie jak co dzień.

Za dwa tygodnie o tej porze moje walizki już będą przy drzwiach stały gotowe do wyjścia.:oklaski: Ale to dopiero za 2 tygodnie.

Teraz kawa i dodatek na tarasie.

Później praca, która jeszcze sobie śpi.

Zatem Wszystkim życzę miłego piątku.:kawa2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Obstawiam, że to nie przez jaranie :haha: Mówią, że Bozia daje i nie raz zabiera :haha:I może tym razem nam zabrała, a w zamian jakieś inne talenta dała? :szydera: 

To , to na bank :szydera: Czasem jednak takie zadławione w gardle dźwięki mogą sprawić , że ktoś innym , łaskawszym okiem na nas popatrzy ...: Ho..ho...hooo...a może jeszcze dawniej . Wigilia , wielkie , rodzinne  zgromadzenie przy stole z racji wesela , które w następnym dniu , pierwszego dnia BN miało się odbyć . I my kolędowalim se...grupowo , rodzinnie . " Lulajże Jezuniu " i trzeba było na  wysokie tony wskoczyć ...a tu lipa , głos uwiązł w gardle i nie chciał tonów przeskoczyć ....Kolęda chóralnie odśpiewana ...jednym lepiej , drugim niekoniecznie dobrze poszło . Ja byłam w tej drugiej grupie ...niestety albo stety . Jedna z bardzo pobożnych ciotek po zakończeniu tych trzeszczących moich treli : wiesz Basiu ...myślałam , że z ciebie to taki połgowiec ( określenie rodzinne urwisa ) a ty tak wzruszona byłaś , tak wczułaś się w słowa kolędy , że aż głos ci się łamał , jakbyś się  miała za chwilę rozpłakać  :smutek:Mimo niezbyt słusznego wzrostu urosłam w oczach cioci :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To , to na bank :szydera: Czasem jednak takie zadławione w gardle dźwięki mogą sprawić , że ktoś innym , łaskawszym okiem na nas popatrzy ...: Ho..ho...hooo...a może jeszcze dawniej . Wigilia , wielkie , rodzinne  zgromadzenie przy stole z racji wesela , które w następnym dniu , pierwszego dnia BN miało się odbyć . I my kolędowalim se...grupowo , rodzinnie . " Lulajże Jezuniu " i trzeba było na  wysokie tony wskoczyć ...a tu lipa , głos uwiązł w gardle i nie chciał tonów przeskoczyć ....Kolęda chóralnie odśpiewana ...jednym lepiej , drugim niekoniecznie dobrze poszło . Ja byłam w tej drugiej grupie ...niestety albo stety . Jedna z bardzo pobożnych ciotek po zakończeniu tych trzeszczących moich treli : wiesz Basiu ...myślałam , że z ciebie to taki połgowiec ( określenie rodzinne urwisa ) a ty tak wzruszona byłaś , tak wczułaś się w słowa kolędy , że aż głos ci się łamał , jakbyś się  miała za chwilę rozpłakać  :smutek:Mimo niezbyt słusznego wzrostu urosłam w oczach cioci :szydera:

Aaaaa...czyli to nie brak talentu...to wzruszenie głos odbiera :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne i słoneczne dzień dobry  :d

Buziaczki dla wszystkich przesyłam....:cmok: i zyczę miłego dnia.

Zaraz na cmentarz jadę i po jajka na targ. Wczoraj wieczorem ugotowałam jajka na sałatkę jajeczną i pożarli prawie wszystkie....dwa zostawili :szydera: Boszszsze....co za rodzina  :szydera:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopaki! 

Wcale nie zaspałam, tylko postanowiłam sobie nieśpiesznie rozpocząć cudny dzionek. 

I jeszcze robię eksperyment: nie wyciągam pdp. z wyrka. Zobaczymy do której będzie spać:tak2:. No bo dzisiaj będzie świątecznie.  

Do powiem jeszcze iż podczas moich wczorajszych zakupów-synuś zrobił mi przegląd w pokoju. 

Wychowana na: "Stawka większą niż życie" - pozaznaczałam sobie to i owo. Zaczęłam od drzwi. 

Jeszcze chwila na tym adresie i pa, pa. 

                                                                              Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BabaJagusia napisał:

 

Do powiem jeszcze iż podczas moich wczorajszych zakupów-synuś zrobił mi przegląd w pokoju. 

Wychowana na: "Stawka większą niż życie" - pozaznaczałam sobie to i owo. Zaczęłam od drzwi.

Bosze :szok: dobrze, że nie masz niczego do ukrycia, np. dwóch sztang fajek z innego obrotu :haha:  to przeszukanie to pewnie w związku z Twoim rychłym wyjazdem do domu, sprawdzają czy tylko swoje zabierasz.. Buraki :tak2:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze słonecznego Nad Neuenahr..my już w świątecznym nastroju, po pysznym śniadanku, było teraz pół godzinki dla słoninki xd zaraz się zbieramy i idziemy na spacer, trzeba jakieś lody zaliczyć :lody:. Przepiękna miejscowość..szkoda że fotek nie mogę wstawić, bo nie umiem zmniejszać na telefonie..;) miłego dnia kochani :love:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nugatka napisał:

Dzień dobry,

Pogoda dopisuje można rozpocząć świętowanie :) jeszcze parę spraw do ogarnięcia, ale to już tylko drobiazgi. Kolejne piękne i słoneczne święta szykują się nam. Miłego dnia Kochani 

Tylko tym razem , jak pójdziecie jutro ze święconką to  pilnuj gadziny w kościele . Żeby znowu w jakiś tajemniczy sposób  kiełbasa komuś z koszyczka nie zniknęła . A ten , ta zaraza , żeby później nie śpiewał ..." nic sie nie stało ..." Wstyd na całą gminę znów może być ...że o anatemie to nawet nie wspomnę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...