Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zanim zdążyłam poczytać o rewolucyjnych zmianach to już wszystko po staremu. Sami konserwatyści w opiekunkowego. :haha:

Ja się byczę ale aktywnie. Codziennie mamy plan zwiedzania, tylko dzisiaj jakoś na razie nikomu się tyłka nie chce podnieść. A mamy wymarłą wioskę, monastyr i muzeum na dzisiaj. Nie uciekną chyba ? :szydera:

Czas ucieka i już za tydzień do pracy w nowe miejsce jadę. 

Pomyślę o tym jutro...

Nie myśl.....genisuj ile się da....tylko na tych umarłych uważaj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Wychodzę z pdp na badania wiec rozchodniaka paniom wysyłam 

2911-9849-NNEZPxbcFb_big.jpg

I tak ma być . Miło ,wesoło , ale  kulturalnie .

A teraz idź i zbadaj tą swoją PDP-ną . Dogłębnie , dokładnie  ...niech ją doktor przebada :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Opiekun 6 napisał:

spotkasz normalnych

... inaczej:

czy słyszysz te obcojęzyczne nawoływania w inwokacji... ??? A czy fersztejejesz je... ???
Kura? A dlaczego kura???

 

Wsłuchaj się w te głosy... ja budu ścitywał, ty tolka słuszaj: adin.... dwa ... tri... czietyrie... ... ... .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata Bede w Sopocie od 6 maja :)))

no to juz sie ciesze na wspolna kawusie dawaj na priv jak sie pojawisz ..teraz na krociutko mam neta i zaraz spadam do miasta ukochanego mojego z wizyta na stare smieci ...powspominac warto

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje poslusznie ze cala i zdrowa dojechalam wczoraj na miejsce...zapachnialo swojsko wiec czuje ze jestem praktycznie jak usiebie...serdecznym powitaniom nie bylo konca dzisiaj na spokojnie jade powspominac daaaawne czasy ...mirela wie co mam na mysli z pewnoscia nawiedze ulubiony sklep z pania janeczka za lada a moze i dojde na saaama gore gdzie jadlysmy swego czasu przepyszna szarlotke za cale bodajze 2 euro

net raz sie pojawi raz nie wiec nie zakladam kiedy zas bede mogla was poczytac...jeszcze raz milego dnia

a pochwale sie ze spaaaaalam cale 7 godzin dobrze od niepamietnych czasow....znak ze urlop byl potrzebny 

slonecznego na kolejne dni  milusiego zycze 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Opiekun 6 napisał:

Twój histeryczny apel pomógł. Wszyscy się obudzili. Opiekunki ruszyły z odsieczą i gaśnicą   .

Uratowana!!!.  Dostaniesz za to Legie Honorową ,wczasy w Saint Tropez  i będziesz przez rok naczelnym Quasimodo tego kościołka. Dzień dobry.

 

O boszsze, czy Ty się nigdy nie zmienisz?

Lepiej nie naśladuj nikogo.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...