Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, maras1 napisał:

kochani obudzcie sie ,pali sie jeden z cudów naszego świata

Twój histeryczny apel pomógł. Wszyscy się obudzili. Opiekunki ruszyły z odsieczą i gaśnicą   .

Uratowana!!!.  Dostaniesz za to Legie Honorową ,wczasy w Saint Tropez  i będziesz przez rok naczelnym Quasimodo tego kościołka. Dzień dobry.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Opiekun 6 napisał:

Twój histeryczny apel pomógł. Wszyscy się obudzili. Opiekunki ruszyły z odsieczą i gaśnicą   .

Uratowana!!!.  Dostaniesz za to Legie Honorową ,wczasy w Saint Tropez  i będziesz przez rok naczelnym Quasimodo tego kościołka. Dzień dobry.

 

Bardzo zabawne , błyskotliwe ...a jużci , ale malutka poprawka : lepszego Quasimodo od ciebie to chyba nie znajdą :d

I tak na przyszlość : od @maras1i innych naszych , niewielu forumowych Landrynków trzy kroki w bok ...albo szeroki łuk . Czaisz  ? Jeśli nie czaisz to uważaj jak się forumowiczki zbiorą i grawerkę pazurkami na tej powiedzmy , że ślicznej Quasimodowej ...twojej ...buziuni pierdykną :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo zabawne , błyskotliwe ...a jużci , ale malutka poprawka : lepszego Quasimodo od ciebie to chyba nie znajdą :d

I tak na przyszlość : od @maras1i innych naszych , niewielu forumowych Landrynków trzy kroki w bok ...albo szeroki łuk . Czaisz  ? Jeśli nie czaisz to uważaj jak się forumowiczki zbiorą i grawerkę pazurkami na tej powiedzmy , że ślicznej Quasimodowej ...twojej ...buziuni pierdykną :tak2:

Dołączam do kolejkowiczów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdążyłam poczytać o rewolucyjnych zmianach to już wszystko po staremu. Sami konserwatyści w opiekunkowego. :haha:

Ja się byczę ale aktywnie. Codziennie mamy plan zwiedzania, tylko dzisiaj jakoś na razie nikomu się tyłka nie chce podnieść. A mamy wymarłą wioskę, monastyr i muzeum na dzisiaj. Nie uciekną chyba ? :szydera:

Czas ucieka i już za tydzień do pracy w nowe miejsce jadę. 

Pomyślę o tym jutro...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo zabawne , błyskotliwe ...a jużci , ale malutka poprawka : lepszego Quasimodo od ciebie to chyba nie znajdą :d

I tak na przyszlość : od @maras1i innych naszych , niewielu forumowych Landrynków trzy kroki w bok ...albo szeroki łuk . Czaisz  ? Jeśli nie czaisz to uważaj jak się forumowiczki zbiorą i grawerkę pazurkami na tej powiedzmy , że ślicznej Quasimodowej ...twojej ...buziuni pierdykną :tak2:

Nawet moja teściowa nie potrafi się tak postawić(sztorcem) :cmok:

 

 

:szydera::szydera::szydera: jest z Łaska i jak się wkurmi, to nie głaska!!! Czajisz??? :dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Twój histeryczny apel pomógł. Wszyscy się obudzili. Opiekunki ruszyły z odsieczą i gaśnicą   .

Uratowana!!!.  Dostaniesz za to Legie Honorową ,wczasy w Saint Tropez  i będziesz przez rok naczelnym Quasimodo tego kościołka. Dzień dobry.

 

Twoje wypociny jakożywo przypominają mi kogoś a nasladownictwo rzadko bywa udane,niestety:(

Nie potrafisz jakoś normalnie "wejść " w forum?Zgryźliwością nikogo tu sobie nie zjednasz,chyba że właśnie o to Ci chodzi?

Mówi się,że ludzie się zmieniają......nie wszyscy jak widać,szkoda:(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Twoje wypociny jakożywo przypominają mi kogoś a nasladownictwo rzadko bywa udane,niestety:(

Nie potrafisz jakoś normalnie "wejść " w forum?Zgryźliwością nikogo tu sobie nie zjednasz,chyba że właśnie o to Ci chodzi?

Mówi się,że ludzie się zmieniają......nie wszyscy jak widać,szkoda:(

Jestem sobą i zapraszam kulturalnych ludzi do dyskusji jak otworzę bloga gdzie spotkasz normalnych ludzi  .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Opiekun 6 No właśnie.....Z  Twojej odpowiedzi wynika ,że tu są nienormalni i niekulturalni ludzie.

Chciałabym kiedyś zrozumieć dlaczego Twoje "bycie sobą " polega na tym,że wszędzie widzisz osoby Ci nieprzychylne ,wręcz wrogie,głupie i chamskie?Ciężko człowiekowi żyć z takim zapatrywaniem na otoczenie,współczuję:( 

 

Mój "projekt" domaga sie pożywnego śniadanka ,udaję się więc na rejony:):)

Miłego dnia Tobie i pozostałym:)Do wieczorka:)

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...