Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ewamarchewa napisał:

:szydera: nie tańczyłam, ale weszłam do pokoju PDP i mówię: pani doktor, kolacja podana do stołu; zapraszam do jadalni.  No, to dziś jadłyśmy w hotelowej restauracji. Jak wczasy to wczasy. Po powrocie ze szpacirengangu, rozbawiła mnie pytaniem, czy jestem dla niej taka dobra ze względu na jej ojca? Taaaaa, tego, co w albumie widziałam w mundurze ... :tak2: :oklaski:

Ładnie Cię tam wkręca w mundury,,ale chyba byłas za bardzo zauroczona ojcem, za dużo tiu tu tutu :szydera: czy musisz się tak podniecać:szydera: a dementyk to wlaśnie zapamięta:święty: zazdrosna PDP doktorowa ,, i tutaj się pilnuj,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Powiem, że mam na forum świetną babkę i  pozdrowię :cmok:Ja też mam nadzieję, że taki fajny facet nie zostanie sam O.o

Tu swaty jakiesto może by jaki casting zwołać i pomoc gościowi jak on taki fajny by nie był sam :szydera:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło?! :haha: Panowie pierwsi wstają, kawusię robią i pięknie się witają....toż to koniec świata :szydera: Zatem...1332085625_dziedobryruchome.gif.d6cfb95a18348db619dbe1db58ab19ab.gif.....aaaaaa już wiem....na końcu świata witam się w poniedziałkowy poranek ciepło i serdecznie życząc udanego i miłego dnia wszystkim, którzy sobie tego życzą :oklaski: Aby do przodu :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Poniedziałek, czyli dzień przedszkolny. Jeszcze 2 takie tutaj i koniec pracy.

Pogoda mgłą spowiła miasto. Przypominając bardziej listopad niż kwiecień. Ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma.

Miłego całego tygodnia Wszystkim życzę. Oby sił /tych psychicznych/ nam nie zabrakło.

image.png.fe419e05c3efa0bae61ecc8a2972ac8e.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

Ładnie Cię tam wkręca w mundury,,ale chyba byłas za bardzo zauroczona ojcem, za dużo tiu tu tutu :szydera: czy musisz się tak podniecać:szydera: a dementyk to wlaśnie zapamięta:święty: zazdrosna PDP doktorowa ,, i tutaj się pilnuj,,,

coffee lol GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...