Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam wk..nerwa  . Idę zapalić i przemyśleć >:(

Basiu....nie denerwuj się....złość piękności szkodzi....:d zawiozłam Julkę na imprezę urodzinową koleżanki i bym w babę na rondzie wjechała....bo byłam zajęta kojarzeniem pewnych faktów :szydera: ale pomna przykazania o złosci i urodzie wcale się nie zdenerwowałam :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, 1bozka napisał:

W zagrodzie . nowiczesnosc  :szydera:.hihi podobno obiecują w kraju 500+ za krowę i świnię:szydera:

Jak w małżeństwie jest stara krowa i zapita świnia to mają co miesiąc bezzwrotną dotację w wysokości 1000zl plus 500 na każdego prosiaka i cielaka z tego miotu. Idę na spacer. Córka zabrała pdp na spacer. Po raz pierwszy mam młodszą pdp niż ja i jest miło. Chyba. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Jak w małżeństwie jest stara krowa i zapita świnia to mają co miesiąc bezzwrotną dotację w wysokości 1000zl plus 500 na każdego prosiaka i cielaka z tego miotu. Idę na spacer. Córka zabrała pdp na spacer. Po raz pierwszy mam młodszą pdp niż ja i jest miło. Chyba. 

Uważaj żeby nie za miło

 

 

było:szydera:

Ci

.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą :)

Czas migiem leci........ w ubiegłą środę spotkanie we Wrocku a tam poznałam Marysię z Jolantą i Joy :oklaski:

Czwartkowy wieczór trochę z dreszczykiem.... do dzisiaj pokancerowane gardziołko kuruję :rozpacz:

Zrobiłam sobie kanapki, nakroiłam co się dało w tym dosyć grube plastry rzodkiewki..

Tak zachłannie zaczęłam jeść, że jeden plaster wpadł mi do gardła. Tak się dusiłam i charczałam, że myślałam że to już mój koniec. Udało mi się to wydziabać palcem z gardła.....ale trwało to wieczność....

Jestem i żyję :hura:

Miłego wieczoru :) 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, awe59 napisał:

Basiu....nie denerwuj się....złość piękności szkodzi....:d zawiozłam Julkę na imprezę urodzinową koleżanki i bym w babę na rondzie wjechała....bo byłam zajęta kojarzeniem pewnych faktów :szydera: ale pomna przykazania o złosci i urodzie wcale się nie zdenerwowałam :d

Będę się tego trzymać . Świat jest piękny ...chociaż zimno jak sosna . Zaraz uszykuję kolację dla Katieńki  ,oporządzę ją na noc , rozwieszę swoje pranie , które przezornie zrobiłam , bo liczę się z tym , że mogę w każdej chwili nie mieć pralki . Poprzednim kobitkom podczas wypompowywania wody z pralki ...zalewało pralnię . Zgłosiłam to zięciowi , poprosił o zrobienie zdjęć i mimo , że nam obojgu wydawało się , że gdzieś rura przecieka to okazało się , że jednak z pralki . Liczę się więc z tym , że jak jutro pokażę mu zdjęcia to możliwe , że pozbawią mnie pralki . Wolałam dmuchać na zimne i kilka swoich ciuszków wyprać już dziś . Bluzki , sweterki to pikusie , ale portek jeansów nie lubię prać w rękach  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Będę się tego trzymać . Świat jest piękny ...chociaż zimno jak sosna . Zaraz uszykuję kolację dla Katieńki  ,oporządzę ją na noc , rozwieszę swoje pranie , które przezornie zrobiłam , bo liczę się z tym , że mogę w każdej chwili nie mieć pralki . Poprzednim kobitkom podczas wypompowywania wody z pralki ...zalewało pralnię . Zgłosiłam to zięciowi , poprosił o zrobienie zdjęć i mimo , że nam obojgu wydawało się , że gdzieś rura przecieka to okazało się , że jednak z pralki . Liczę się więc z tym , że jak jutro pokażę mu zdjęcia to możliwe , że pozbawią mnie pralki . Wolałam dmuchać na zimne i kilka swoich ciuszków wyprać już dziś . Bluzki , sweterki to pikusie , ale portek jeansów nie lubię prać w rękach  :haha:

A zaglądałaś do filtra, może trzeba wyczyścić?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MeryKy napisał:

A zaglądałaś do filtra, może trzeba wyczyścić?

Jednak nie , chyba , że gdzieś głębiej , gdzie sięgnąć nie dałam rady . Wyleciało galancie wody i ....sosna ...po zawodach . Jutro mu podpowiem ....temu zięciu ...możliwe , że gdzieś tam , gdzie mój wzrok i palce nie sięgają ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Zwykle jest na dole ,po prawej stronie taka klapka-kółko albo kwadrat-otwierana.W środku jest wężyk z korkiem przytwierdzony do takiego pokrętła.Podłóż coś bo woda moż epolecieć,odkręć pokrętło i wybierz farfocle jak są,wodę z wężyka spuść,przepłucz pokrętło i jeśli głebiej ,tam gdzie już nie dosięgniesz nic sie nie zaplątało więcej pralka powinna działąć normalnie.Ale jak filtr będzie czysty i nadal nie działą to jakaś grubsza sprawka,niestety:(

Inna sprawa,ze jak pralka jest tylko trochę młodsza od PDP to miała prawo kaputnąć na zawsze.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się Zwykle jest na dole ,po prawej stronie taka klapka-kółko albo kwadrat-otwierana.W środku jest wężyk z korkiem przytwierdzony do takiego pokrętła.Podłóż coś bo woda moż epolecieć,odkręć pokrętło i wybierz farfocle jak są,wodę z wężyka spuść,przepłucz pokrętło i jeśli głebiej ,tam gdzie już nie dosięgniesz nic sie nie zaplątało więcej pralka powinna działąć normalnie.Ale jak filtr będzie czysty i nadal nie działą to jakaś grubsza sprawka,niestety:(

Inna sprawa,ze jak pralka jest tylko trochę młodsza od PDP to miała prawo kaputnąć na zawsze.

Jak kiedyś takie coś odkręciłem w starej pralce u pdp to znalazłem pod klapką 2 € ,bilet do kina i naszywki SS...

Lepiej tego nie ruszać. Mało to mamy swoich problemów. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Oj tam ja im trochę rozjasnilam , nie ma lekko z Polką:haha:jak widać net musi być i basta:szydera:

Bozka, a ja byłam święcie przekonana, że Ty świętujesz, imprezujesz i oblewasz swój sukces :szydera: a Tobie okno na świat zamknęli i jeszcze rolety zaciągnęli :o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, NNNdanuta napisał:

Bozka, a ja byłam święcie przekonana, że Ty świętujesz, imprezujesz i oblewasz swój sukces :szydera: a Tobie okno na świat zamknęli i jeszcze rolety zaciągnęli :o

No widzisz jak to jest. Niekoniecznie to co się myśli o kimś jest prawdą.:d

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się Zwykle jest na dole ,po prawej stronie taka klapka-kółko albo kwadrat-otwierana.W środku jest wężyk z korkiem przytwierdzony do takiego pokrętła.Podłóż coś bo woda moż epolecieć,odkręć pokrętło i wybierz farfocle jak są,wodę z wężyka spuść,przepłucz pokrętło i jeśli głebiej ,tam gdzie już nie dosięgniesz nic sie nie zaplątało więcej pralka powinna działąć normalnie.Ale jak filtr będzie czysty i nadal nie działą to jakaś grubsza sprawka,niestety:(

Inna sprawa,ze jak pralka jest tylko trochę młodsza od PDP to miała prawo kaputnąć na zawsze.

Filtr znalazłam ...woda zleciała i nic . Nawet farfocli duzo nie było . Skłaniałabym się raczej ku twojemu , ostatniemu zdaniu  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Jak kiedyś takie coś odkręciłem w starej pralce u pdp to znalazłem pod klapką 2 € ,bilet do kina i naszywki SS...

Lepiej tego nie ruszać. Mało to mamy swoich problemów. 

I co ...poszedłeś do tego kina , czy przedawniony był ten bilet ? O ile nie to czysty zysk , wystarczyło dokupić jeden , bukiet kwiatów i iść do tego kina ...z jakąś miłą panią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I co ...poszedłeś do tego kina , czy przedawniony był ten bilet ? O ile nie to czysty zysk , wystarczyło dokupić jeden , bukiet kwiatów i iść do tego kina ...z jakąś miłą panią .

A naszywki na pagony i do lasu na uro H z wasikiem :p

@Baśka powtarzająca się ja tu się twoim poczuciem humoru zaczynam inspirować:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

 

Tak zachłannie zaczęłam jeść, że jeden plaster wpadł mi do gardła. Tak się dusiłam i charczałam, że myślałam że to już mój koniec. Udało mi się to wydziabać palcem z gardła.....ale trwało to wieczność....

Jestem i żyję :hura:

Myślisz, że dałabyś radę gdybyś nie miała sporego doświadczenia w opiece ???  Cieszę się razem z Tobą :hura:

P.S. A zdjęć jakowyś ze spotkania nie macie do udostępnienia ??? :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Myślisz, że dałabyś radę gdybyś nie miała sporego doświadczenia w opiece ???  Cieszę się razem z Tobą :hura:

P.S. A zdjęć jakowyś ze spotkania nie macie do udostępnienia ??? :d

Najpierw był atak paniki i próbowałam to popić żeby przeszło przez przełyk aż w końcu zrozumiałam, że muszę działać bo to będzie mój koniec. Z pewnością doświadczenie pomogło.

Na Facebooku są filmiki i zdjęcia ze spotkania ale nie wiem czy masz profil?

Były na tym spotkaniu kobitki z gruby na Fb - właściwie one to zorganizowały i tak jakoś wyszło, że tam też trafiłam :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...