Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Hej pracusie.No i urlopowicze też dzień dobry.W nocy jakieś przymrozki,a trawę dosiałam i części kwiatów wsadziłam.Tak mi @aniao przypomniała ,że dwa tygodnie i też wracam do pracy . Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski poranne. :cmok:

Z domowych pieleszy niby wszystko powinno być piękniejsze ale nie jest. Meble w kartonach, dopiero dzisiaj podkręcają he przystojni panowie i będzie pięknie. :oklaski:

Oglądam w tv "Ale numer" i powiem że bardzo nieskomplikowana jestem bo już mnie brzuch boli ze śmiechu. :szydera:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Robaczki Świętojańskie :d... świecące swym własnym światłem. 

Wczoraj wpadł z wizytą Synuś Pdp, a raczej chyba z wizytacją, bo informację o tym, że zmierza do Dortmundu, wysłał z pociągu, dwie godziny przed "wylądowaniem" :szydera:, a ja nie przygotowana, dywan czerwony w praniu, kwiecia do sypania brak, no "ajne katastrofe" :szydera:. A i przestał mnie schlebiać, bez bukietu przybył, tylko wino przytargał :szydera:

Dobrego dnia dzisiejszego i chleba powszedniego smacznego. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

O wyspaniu się pisać już nie muszę , bo to sie wie samo przez sie :dNa zewnątrz dzisiaj ciepłota nie powala , na razie tylko 5 stopni ....ale da się wytrzymać . Kawę wypiję , poczytam trochę i za niecałą godzinę trzeba brać się do roboty ....budzić Katieńkę...luknąć w pampersa i w razie "w " go wymienić , jeśli jest czysty to mam nie ruszać , tylko czekać na Caritas  ...podać lekarstwa i śniadanie . Taka kolejność być musi , bo po śniadaniu leków by już nie połknęła . Tak rozpoczyna się dzień mojej pracy  :tak2: Na dziś mam obiad dla Katieńki , wczoraj ugotowałam jej szparagową ...ona zjadła z apetytem , tyle , że jada jak ptaszek . Dla siebie ...kuźwa ...jeszcze nie wiem co ugotuję , bo doopa mi chyba odżyła i jak mam wszystko to o czym na doktorowej szteli zamarzyć nawet nie mogłam to... qwa mać...na nic   nie mam ochoty . No taka przesmrodna jestem :szydera: A teraz ładnie trza pożyczyć :

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się A zobaczysz jak zyskasz na urodzie, skuli przespanych nocek.Wiem co mówię, urodą wręcz powalam :szydera:

Ja chyba muszę przestać sypiać bo na mnie sen tak nie działa. Urodą nie pozwalam. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Nerwówka dziś u mnie....pierwszy dzień egzaminów gimnazjalnych....wszyscy podminowani chodzą bo nie wiadomo czy nie unieważnią....w tym bałaganie wszystko przecież możliwe. Sama nawet podsunęłam taką myśl, że jak źle Julce pójdą egzaminy to można zaskarżyć....:haha: oczywiście żart....!

Trzymajcie kciuki  :d

Milego dnia wszystkim zyczę  :cmok:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondi napisał:

@emma to dopiełaś swojego i pracujesz w Pl, pamiętam jak zaliczałaś język niemiecki, itd, życzę zdrówka i przyjemności z pracy, możesz teraz porównac ,czy lepsze siedzenie za biurkiem czy latanie w kółko koło PDP, nie zawsze jest to latanie ,nie zawsze ,,chyba stres mniejszy jest w opiekunkowie, ale zawsze masz gdzie wrócić do pracy, praca na Ciebie czeka w De,,powodzenia i dzięki ,że się odezwałas, :cmok:

Racja Blondi, nie wszystko co sobie wyobrażamy jest dobre dla nas. Ja z nadzieją na stabilizację oraz na poznanie faceta zjechała na stałe. A poznałam dopiero niedawno i to Niemca pracującego i mieszkającego przy granicy. Nie wiem czy coś z tego będzie...Wiadomo to początków znajomości :)

W DE na opiece znowu miałam ciągle poczucie straty czasu, chociaż z perspektywy czasu widzę, że tak nie było.  Zarabiałam oraz uczyłam się języka, czytałam książki i forum opiekunka radzi

Czasem takie zmiany są potrzebne, ponieważ widzimy co jest dla nas naprawdę ważne na dany czas ;)

Poznałaś Słodziaka i jesteś u niego, przy okazji pilnujesz jego strychu ?

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, awe59 napisał:

Trzymajcie kciuki  :d

Nie denerwuj się! Zawiozłem moje, spokój wśród młodzieży, stawili się wszyscy(łącznie z komisją składającą się z Nauczycieli, ktörych edukowały Komplety). Niech siē denerwują związkowcy(nie mylić z nauczycielami), bo na stole negocjacji było już 20%. Chodzi tylko o kasę a nie o dobro dziecka. Na szkole piękny, biały baner( wielkości czterech prześcieradeł) z napisem: STRAJK!!!(niewätpliwa pamiątka jako tło do selfi, na całe życie).
Jakby ktoś zapomniał.
I tak będą w wymażonych liceach i tak. Są mądre!!!

O plakatach ZNP z prośbą o wyrozumiałość w tym dniu już nie pomnę. Szkoda słów. W święta strajk będzie zawieszony. Dziś nie było takiej opcji.(...).

Edytowane przez LACH
I trzymam kciuki
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, widziałam ogłoszenie, pewnej firmie wkradl się błąd, "Opiekunka doi mobilnego seniora 1350e na reke"

@emma w zyciu się różnie układa, też miałam wrażenie że w opiece to czas stracony nie do odzyskania. Dlatego ciągle wyznaczam sobie nowe cele, kursy, szkoły i zyskuje na tym wiele, chociaż czasami już mam dość ciągłych egzaminów. Miłego wszystkim życzę i kawy pysznej, u mnie jeszcze 14 dni ciężkiej pracy

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Obudziłam się a to znaczy,że jeszcze żyję :) Przy okazji choroby stwierdziłam,że jednak nie jestem pusta.Coś tam w środku mam,bo przecież NIC nie boli.A mnie drapie i boli jak olera:szydera:Teraz szybko trzeba się ogarnąć i lecę.Jak wrócę to opowiem jak było,ale na pewno będzie zajefajnie:tak2:.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sobie siedzę i czekam na jaśnie pana z Caritas . Kuźwa ...przedwczoraj przy mnie egzamin z obsługi przy własnej , rodzonej ...prawie ...szefowej . Wczoraj przybył samodzielnie ...znaczy się zdał do następnej klasy ...ale przybył dopiero  o 11.30 >:(Dziś ma być większe mycie , bo włącznie z myciem głowy ( w łóżku cała obsługa ) , ja będę zmieniała pościel i on będzie musiał mi pomóc naszego wróbelka na wózku posadzić . Jak przyjedzie o tej porze co wczoraj to spieprzy mi cały interes . Zanim Katieńkę umyje i całą tą otoczkę wokół  to za moment po tych zabiegach pojawi się siostra paliatywna ...z nią też muszę pogadać , opowiedzieć co i jak i czas mi zleci . Zamiast spokojnie wyjść na pauzę to chyba wylecę z wywieszonym jęzorem ...wtedy to ze spaceru  żadna przyjemność . Daję gnojkowi tydzień na późne przybywanie i powolną robotę . Po tygodniu nie będzie zmiłuj i zażądam przychodzenia miedzy godziną 9 -10 ...i szlusss ! A teraz siedzę kompletnie bezrobotna i tylko albo na cugasa ...albo w okno tęsknie lukam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

Obudziłam się a to znaczy,że jeszcze żyję :) Przy okazji choroby stwierdziłam,że jednak nie jestem pusta.Coś tam w środku mam,bo przecież NIC nie boli.A mnie drapie i boli jak olera:szydera:Teraz szybko trzeba się ogarnąć i lecę.Jak wrócę to opowiem jak było,ale na pewno będzie zajefajnie:tak2:.

 

 

 

 

 

Pozdrów Wrocław!!! :zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...