Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy :d

Dzisiaj zdecydowanie wstałam w lepszym humorze i to sporo przed budzikiem... ptactwo świergoliło cóś jakby aufstehejen czy cóś :haha:. Tak więc napój bogów krążyć zaczyna w krwiobiegu, płuca kurczą się od nikotyny i tablicy Mendelejewa, no chce się żyć. :d

Miluśkiego poniedziałku Drodzy Bracia i Siostry :całus:

PS. Dobrze by było gdyby do tych walonek dorzucili po parze wideł... kto widłami wojuje, ten od wideł ginie, czego sobie i Państwu życzę. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jeszcze jedno siorbnięcie , jeszcze jedno wyjście przed dom / na górę na razie mi się nie chce ....w kuchni lepiej / i będę gotowa do rozpoczęcia  pracy .  Kulturalnie  przywitam się i dalej siorbię mojego szatana , póki gorący ...taki najlepiej smakuje  :d

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Jeszcze jedno siorbnięcie , jeszcze jedno wyjście przed dom / na górę na razie mi się nie chce ....w kuchni lepiej / i będę gotowa do rozpoczęcia  pracy .  Kulturalnie  przywitam się i dalej siorbię mojego szatana , póki gorący ...taki najlepiej smakuje  :d

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

:szydera::szydera::szydera:ja też najbardziej lubię gorącego szatana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Afryka  muszę wysunąć postulat.

Niech zawsze Afryka w pracy będzie bo zdecydowanie fajniejsza z niej babka w pracy niż na urlopie. :szydera:

Ty jednak Świnia jesteś całym ryjem :haha:, ale może cóś na rzeczy jest, bo Muminek jest kompletnie nie roszczeniowy, cichy, pokornego serca, nic ode mnie nie chce. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniacym o smakowitej....kawie z wkladka zycze udanego dnia8737.jpg.1d85e642a426c5838af57f92c81af323.jpg

ja ide odsypiac nocne polakow rozmowy 

i wlasnie uslyszalam ze zapowiadaja-burze_2016-06-22_16-45-48.jpg.6102b4a26c8208065c605b88c885eddb.jpg

wyglada na to ze 500 na gumofilce moze sie przydac..:szydera:, zaopatrzcie sie w parasole..i nie tylko 

i chociaz nie ten watek mlduje ze wlasnie zaczal sie ostatni poniedzialek 

milego dnia 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wschót czerwony, cudowny. Głófka pracuje. Była inaugurancja i był dym. Okolica zamglona jagby zawieszona w oparach (absurdu). Nic to żyje się raz. Do końca pozostało mi ho, ho a może i jeszcze dłużej. Natlenionego, o czterdziesto pięcio procętowej wilgotności powietsza, życzę do otdychania. Gdziekolwiek lokalizancja lokalizuje.:hura::szydera::hura:

Na bul głowy polecam "balsam byksy" i to nie jest reklama kc pzpr :pianino:

Serio, serio :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Trzeba w końcu z domu wyjść, bo urlop (króciutki) zapitala aż żal.

Ale przez te dni spędzone w domu kasa przynajmniej przyoszczędzona. Będzie co wydawać :haha:

A dziś na pewno sporo, bo wizyta u fryzjera w planie (już mi się spray na odrosty kończy :szydera:

 

Kubek z kawą cały czas przy mnie ;)

 

 

 

2eb827946c5e362520ca.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ze słonecznej Czestochowy :całus:.

Powiem tak, nie ma jak w domu :oklaski:.

Jestem dopiero 11 dzień a czuję się już zrelaksowana, a przedemną jeszcze 22 dni :hura:.

Pierwszy taki długi urlop od wielu lat. 

 

Jeszcze bym pospała ale kominiarze będą chodzić w bloku od 8:30 i trza było się ubrać.

Milutkiego dnia wszystkim nam życzę :love:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle czekam w pogotowiu. Jak co dzień czekam, aż PDP zdecyduje się wstać. Nie mam zielonego pojęcia, jakim sposobem stała opiekunka dawała sobie radę, aby ściągnąć ją z łóżka o 8. Bo jak ja mówię Guten Morgen, to ona na to, że jeszcze będzie spała. A po tygodniu wiem już, że nie tylko nie mogę nic narzucać, ale nie mogę nawet niczego zaproponować, bo zawsze jest "NEIN"!!! Czyli na zakupy znów rano czasu nie będzie, zrobię je w czasie mojej popołudniowej przerwy. Demencja plus apodyktyczna osobowość...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...