Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co chcesz od kota ? Skąd wiesz , czy 500 nie będzie się na niego należało  ? :szydera:

Eeee....to już wolę krowę :haha: Będziemy mieli raj mlekiem płynący :szydera: A jeszcze jak na pszczółki obiecają co nieco, to i miodem też nasz kraj popłynie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Eeee....to już wolę krowę :haha: Będziemy mieli raj mlekiem płynący :szydera: A jeszcze jak na pszczółki obiecają co nieco, to i miodem też nasz kraj popłynie :szydera:

Nooo...i nie trzeba będzie  pracować . Alem się rozmarzyła ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też :szydera: Teraz pozostaje wydzierżawić kawałek trawnika od wspólnoty mieszkaniowej...póki jeszcze wolne miejsca są :haha:

E...a byki też mają obiecane ? Kurde , jeśli tak , no to nie ma bata , kupię se byka rozpłodowego . 500 wpadnie a za zapładnianie jeszcze lepszy grosz . Nawet niech podatek od jednego numerka /tego byka ...oczywiście /dołożą to i tak opłacalne będzie . Kasę będę trzepać jak trza . Byczek krówki ...a ja kasiorę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E...a byki też mają obiecane ? Kurde , jeśli tak , no to nie ma bata , kupię se byka rozpłodowego . 500 wpadnie a za zapładnianie jeszcze lepszy grosz . Nawet niech podatek od jednego numerka /tego byka ...oczywiście /dołożą to i tak opłacalne będzie . Kasę będę trzepać jak trza . Byczek krówki ...a ja kasiorę :szydera:

I w lotto nie trzeba grać :szydera: Taki rząd to skarb :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa ... skarb , ale przepier...niczy :szydera:

No co ty? :haha: Ja patrzę przyszłościowo...jak już nas zrujnują, to będzie jak znalazł mieć zwierzątko, które da jeść i pić narodowi :haha:A i na handelek będzie...czyli powtórka z rozrywki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 o ile zrozumiałam z wpisów-to warto mieć zwierzynę. A może wziąć udział w castingu na żonę dla rolnika?    

                      Chyba mnie poniosło:haha:

Kiedyś we wianie dawali krowę...może chodzi o większą ilość zawieranych związków i przychówki? :haha: Ale żeby zaraz rolnik? :haha: Musimy jeszcze postulować o dodatek za owce i barany...za kozy i tryki...za kaczory i kaczusie też :szydera: A jak już za wszystko naród dostanie, to jeszcze mrówki faraona zostaną...a wtedy raj :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kiedyś we wianie dawali krowę...może chodzi o większą ilość zawieranych związków i przychówki? :haha: Ale żeby zaraz rolnik? :haha: Musimy jeszcze postulować o dodatek za owce i barany...za kozy i tryki...za kaczory i kaczusie też :szydera: A jak już za wszystko naród dostanie, to jeszcze mrówki faraona zostaną...a wtedy raj :oklaski:

Noo...mrówki faraona i osły . Za nich 500 nie dostaniemy . Nawet na salami nie będą się nadawać . Twarde i żylaste .... nie do przełknięcia  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Już wiem że popełniłam ogromny błąd.

Wzięłam za małe szmacianki. :haha:Jak można się było tak upaść w ciuchy, pierdółki i przydasie ?

Na wszelki wypadek jednak muszę naprawić swój błąd i kupić największe szmacianki jakie znajdę. :szydera:

Ja sobie kiedyś kupiłam wygodną  , dodatkową średnią(60 cm ? )  walizkę . Następnym razem małą , która wymiarowo  nadaje się na podręczny do samolotu :szydera: Po tych przymusowych zakupach nauczyłam się nie zapominać szmacianek kupować ....Przecież w końcu pawlacz powiedziałby NIE , gdybym za każdym razem walizki dokupowała :szydera:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapowiedzi 500+ na krowę (nie dla krowy jak niektórzy sugerują) i 100+ na świnię pojawiły się komentarze i memy::d 

Propozycja rozszerzenia listy:

Koń+ 1000 zł
Krowa+ 900 zł
Osioł+ 800 zł
Koza+ 700 zł
Owca+ 600 zł
Świnia+ 500 zł
Królik+ 400 zł
Indyk+ 300 zł
Kura+ 200 zł
Mysz+ 100 zł
Pająk+ 50 zł  Ale czemu brakuje kota i psa? Obawa przed nepotyzmem?

 

 

 

mem1.jpg

mem2.jpg

mem3.jpg

mem4.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...