Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

pytam bo mnie tak uczyli nie leje sie jak sie nie zapyta a juz zwlaszcza wodki...:szydera:

a moze komus zamiast kawy kilonek potrzebny???piatek to taki troche wyduzony weekend

kto pyta..nie bladzi....a poza tym nie ma ponoc glupich pytan tylko odpowiedzi bywaj ...dziwne :haha:

Chorego się pytają:szydera:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień Milusińscy. 

Kofer z rozdziawioną paszczą na mnie spogląda, a ja, nie mam bladego pojęcia jak go zapełnić sensowną treścią. Nie cierpię wyjazdów na przełomie pór roku, bo to i kurteczka, barchanki i sandałki potrzebne >:(, a waliza nie z gumy, o losie, o dolo garbata! :mur:

Dobrego dnia Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Przedszkole dzisiaj, całe szczęście, bo muszę się zresetować. Będę chodzić , chodzić i chodzić, aż mi nogi wejdą tam, skąd wychodzą.:gra:

Ktoś sie nie bał i słońce zajumał. O dwóch takich co ukradli księżyc wiedziałam, ale żeby słońce teżO.o

Miłego, spokojnego dnia Wszystkim życzę.:kawa2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

Dobry na dzień Milusińscy. 

Kofer z rozdziawioną paszczą na mnie spogląda, a ja, nie mam bladego pojęcia jak go zapełnić sensowną treścią. Nie cierpię wyjazdów na przełomie pór roku, bo to i kurteczka, barchanki i sandałki potrzebne >:(, a waliza nie z gumy, o losie, o dolo garbata! :mur:

Dobrego dnia Mordecki :całus:

Zastanów się jaką pogodę wolisz. Jak ciepełko to weź zimowe ciuchy. Jak wolisz chłodną wiosnę to weź letnie ubranka. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

 

A gówno, futra nie posiadam, a kozaki pochowane... Ale mogę inaczej przykozaczyć. :szydera:

Nie rozumiesz jak to działa.

@BabaJagusia wzięła sandałki to zima wróciła. Jak chcesz ciepełko to weź chociażby kozaki 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka, podobne dylematy będę miała za niecałe 2 tygodnie- co zapakować, jakie rzeczy.

Stawiam na letnie ;)

***********************************

Dziś mam dzień domowy, przymusowy.

Wczoraj byłam na zabiegu na powieki i dziś wyglądam niewyjściowo :szok:

Taki dzień też się przyda. Poprałam już, posprzątałam. Teraz leniuchuję :) 

 

Dzień dobry.

 

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień w dzień, dzień w dzień, dzień w dzień niech będzie spokojny, dobry i mądrze przeżyty.

Nie, żebym stalkowała ale wreszcie dziś podglądnę może, co też ta wiosna z ludżmi robi, jakie natchnienia daje tym piszącym, że chce się wracać i lukać.searching nicole beharie GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspane Dzień Dobry bardzo i bez śniadanka i bez porannej kawusi.:( Ale nic to zaraz nadrobię zaległości.Milego dnia Wam życzę.  Dziś chyba ukażą się wyniki egzaminu na profilu internetowym. Sprawdzałam jeszcze nie ma ale ,co się będą speszyć.Wystarczy że ja się denerwuje.

Pozdrowionka:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...