Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Moderator napisał:

Przykro mi, ale za zarzucanie nam braku wolności słowa i sugerowanie, że czytamy Wasze PW dostajesz bana na 1 miesiąc. Trudno było o to zapytać? Jesteś tu za długo, by wyciągać takie wnioski. Przykro nam, że tak nasz oceniasz i nie pozwolimy, by ktoś podważał nasze działania w taki sposób, bo to forum powstało dla Was i każde nasze działanie jest robione dla Waszej wygody i komfortu. Po co pracujemy nad tymi wszystkimi dodatkami jak np. suwaczek itp? Dla nas? I jeszcze jedno - chcesz odejść, nie podoba Ci się, to wyjdź i nie strasz nas, ani nie siej tutaj paniki. To już pozaregulaminowo.  

Automat cenzurujący słowa działa na forum i pw, na co wpływu nie mamy. Nie czytamy żadnych wiadomości na PW a na forum moderacja jest zazwyczaj tylko wtedy, gdy dostanie zgłoszenie. Jesteście dorosłymi ludźmi i nie zamierzamy za Wami biegać. 

Pozdrawiam.

I ja też upraszam uprzejmie Wysoką Moderację ,gdyż kara jest niewspółmiernie dotkliwa do winy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Basiaim napisał:

Aż Freunda rozłączyłam.

 

@Moderatorze kochany, nie za ostro?

 

@foczka63 znam prywatnie i jest to szczera do bólu osoba. Co w mysli, to na języku. Kto jak kto, ale ona ostatnia do plot i pomówień.

Wkurzyła się pewnie, widząc że w prywatnej rozmowie jakas cenzura zaistniała i walnęła prosto z mostu.

Miesiąc to stanowczo za surowa kara. 

A kobieta wartościowa, forum bez niej zubożeje.

Ponieważ się z tym w zupełności zgadzam to ja sobie na tym banie z Kasią (foczką63) miesiąc posiedzę ... tak dla towarzystwa :cześć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moderacjo nasza wspaniałomyślna....please....rozumiem bana, ale nie miesiąc....:szok: Dziewczyna ma Reisefieber...o wyrozumiałość proszę....:cmok:

Dołączam się do prośby Mirelki.Nudno będzie bez Foczki :( .Może by tak na czas wakacji zastosować specjalną taryfę ulgową dla tych ,którzy wracają do domu? Wszak nie dziwota,że im "nerw "puszcza .:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziewczyny, jeszcze raz. Foczka dostała ostrzeżenie, bo pisze gdzie popadnie. Temat ankiet jest jeden, o czym informowaliśmy w zamkniętym przed chwilą temacie. My nie biegamy po forum i nie czytamy postów, które są kierowane do forum. Co teraz musimy zrobić? Całą tę dyskusję przenieść do innego tematu. Wielowątkowość w tym przeszkadza, robicie nam bezsensowną robotę.   

Na forum nie ma żadnej cenzury. Zasada najważniejsza jest jedna: NIE PODAJEMY NAZW AGENCJI, by nie było tu wysypu jednodniowych kont, co już przerabialiśmy. To już chyba sobie wyjaśniliśmy. 

Zasada nr 2: do moderacji piszemy w temacie sprawy forum. Jutro pokażemy Wam nową funkcję do kontaktu z nami, byśmy mogli jeszcze szybciej reagować na Wasze pomysły i sugestie. 

O forum można pisać źle, o ile to merytoryczna dyskusja, a nie bzdury w stylu czytają PW i cenzurują. Co Wam tu cenzurujemy? Nawet nie wiecie ile spraw tu załatwiły serenity i sayonara, które nas nigdy nie oszczędzały. Z nami trzeba rozmawiać. Nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego, ale robimy wszystko co możemy. 

Oto lista cenzurowanych i poprawianych automatycznie słów na forum i PW (po jej lekturze widzimy, że trzeba ją uaktualnić). Popróbujcie. 

chuj    Zmień na *ocenzurowano*    
cipa    Zmień na *ocenzurowano*
dupa    Zmień na d**a
huj    Zmień na *ocenzurowano*    
jebany    Zmień na *ocenzurowano*    
kurwa    Zmień na k***a
odemnie    Zmień na ode mnie    
pierdolę Zmień na *ocenzurowano*    
wogóle    Zmień na w ogóle    
wziąść    Zmień na wziąć    
z tąd    Zmień na stąd    
ztąd    Zmień na stąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moderator napisał:

Nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego, ale robimy wszystko co możemy. 

 

I doceniam to....i raz jeszcze proszę...nie we właściwym miejscu, ale proszę...mocno...gorąco....i po znajomości...;) Dyspensa to fajna sprawa...:cmok:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, Mirelka1965 napisał:

I doceniam to....i raz jeszcze proszę...nie we właściwym miejscu, ale proszę...mocno...gorąco....i po znajomości...;) Dyspensa to faja sprawa...:cmok:

Ty nas Mirelka nie denerwuj. Polubiłaś post o czytaniu PW. Też tak uważasz? 

Zasada nr 3. Nie denerwujcie moderacji, gdy robi porządek.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moderator napisał:

Ty nas Mirelka nie denerwuj. Polubiłaś post o czytaniu PW. Też tak uważasz? 

Zasada nr 3. Nie denerwujcie moderacji, gdy robi porządek.  

Ja wiem, że ten post o PW to nieprawda...sprawdziłam na sobie...i nie było moim zamiarem denerwować Moderacji...niech porządek robi...ale....ten jeden raz...łaskawość może okazać Moderacja nasza...( nie ma emotki ze złożonymi łapkami jak do modlitwy)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ty się nie nabijaj, tylko klękaj, jak ja, na kolana i prośby zanoś do instancji...:szydera:

A tak na serio to mam na jednym tle kota - jak ktoś zarzuci mi kłamstwo albo oszustwo. Więc decyzję rozumiem, niekoniecznie popieram ale rozumiem. Mnie też by trafiło.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

A tak na serio to mam na jednym tle kota - jak ktoś zarzuci mi kłamstwo albo oszustwo. Więc decyzję rozumiem, niekoniecznie popieram ale rozumiem. Mnie też by trafiło.

 

Ja też rozumiem....i popieram bana...ale jakoś tak duża ta kara....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:
3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też rozumiem....i popieram bana...ale jakoś tak duża ta kara....:smutek:

A wystarczyłoby tylko nakazać foczce ,żeby przez tydzień kawę o 6 dla nas robiła  albo o 5 :) I już kara za grzechy jak ta lala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...