Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Afryka napisał:

No 500+,emerytura +, wolność +, a po co... ch... wie :szydera:. A w ogóle to zerknij sobie na górę strony forum i tam jest taki wielki +... Słuszną linię obrało nasze forum. :szydera:

Ja się zabiję :( mało,że blondynka to jeszcze ślepa :szydera: No patrzę,patrzę i nie widzę :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

No faktycznie nie masz, podanie pisz do Moderacji, zgodnie z zasadami, czyli uprzejmie proszę o..., prośbę swą motywuję, padam do nóżek i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :szydera:

Po co? Moderacja wie,że ja nie lubię jak jest naciapane:szydera: Im mniej tym lepiej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emma napisał:

Dawno nie zaglądałam.  Zmieniły się osoby. Gdzie jest Blondi, Betty?

Udanej wiosny :)

64320609_witamyruchome.gif.7190cce394edcc8b730ee86e3b5f040d.gif po długiej niebytności.  @Blondi wpada jak po ogień, Betty zniknęła...teraz ma nick @ABC, ale rzadko bywa. Rozgość się w w naszym gronie...poznamy się :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To nie będą gołąbki, tylko pterodaktylątki :haha: A po czterech, to koleżanka nam pęknie...chyba że z Szogunem się podzieli, to jest szansa, że przeżyje :szydera:

nie ma opcji zebym szogunowi odstapila taka roladke....bede zarla i zarla..tylko czy lach podola??

szogun ma swoja padline....:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...