Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ tu rejwach...niczym w kurniku o świcie :haha: Pozwólcie więc, że i ja dołożę jakieś swoje trzy grosze :haha:Piać nie będę, bo i nie czym się zachwycać, ale chociaż przywitam wszystkich kawożerców, kawosiorbaczy, fajurkowciągaczy i klepaczy  :haha:1978701260_dziedobrywiewirka.gif.7e8f0f475d38d2e0572cd2288ff69249.gif Zatem pijemy, klepiemy i żyjemy tak, by ta środa upłynęła nam zgodnie z oczekiwaniami, lub/i zgodnie z zamierzeniami, ale miło i sympatycznie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

Moje wczoraj nie pozwoliła  się rozebrać,  ani przebrać,  Ani rolety zasunąć...śpi w ubraniu na kanapie w salonie. Przynioslam wieczorem tylko kołdrę. 

No bo co ja mogę więcej,  no co ?

Mogę tylko odliczać dni do wyjazdu...jeszcze  3 !!

Dzień dobry przed wszystkim!

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, NNNdanuta napisał:

Jak mi buty jakieś przejdą koło nosa, w związku z brakiem wystarczającej ilości gotówki, to mi serce pęknie na czworo :smutek:Na wszelki wypadek obiecuję sobie nie wchodzić  do żadnego butowego sklepu :|

zakupilam ostatnio internetem botki z wysylka do domu czekaja na mnie ja juz w myslach je ubieram i szukam dodatkow ha ha ha 

moze sie okazac ze taniej jednak ci wyjdzie kupic w kraju ten sam but....na moich roznica byla spora.....jezeli licze po 4 zlote za euro

badzi silna nie daj sie zwiesc pokusie nowego obuwia:cmok: w de...wydaj kase w heimacie

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

Heloł!

Moje wczoraj nie pozwoliła  się rozebrać,  ani przebrać,  Ani rolety zasunąć...śpi w ubraniu na kanapie w salonie. Przynioslam wieczorem tylko kołdrę. 

No bo co ja mogę więcej,  no co ?

Mogę tylko odliczać dni do wyjazdu...jeszcze  3 !!

Dzień dobry przed wszystkim!

 

czyli czas zmienic klimaty 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nerwówa przedwyjazdowa mnie trzyma jak jasny gwint .Za cholerę nie mogłam zasnąć . Wstawałam , kręciłam się po chałupie jak sputnik , próbowałam czytać książkę , ale zaczynała za bardzo mnie wciągać i odłożyłam na półkę . W końcu jakoś udało się usnąć , ale ledwie zaczynało rozwidniać się to już wstałam . Zawsze bardziej denerwuję się przed " nowym " . Staram się panować nad sobą , ale nie idzie ...no kuźwa nie idzie .Tak już mam ....Jeszcze tylko szatana wypiję i biorę się za robotę .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ tu rejwach...niczym w kurniku o świcie :haha: Pozwólcie więc, że i ja dołożę jakieś swoje trzy grosze :haha:Piać nie będę, bo i nie czym się zachwycać, ale chociaż przywitam wszystkich kawożerców, kawosiorbaczy, fajurkowciągaczy i klepaczy  :haha:1978701260_dziedobrywiewirka.gif.7e8f0f475d38d2e0572cd2288ff69249.gif Zatem pijemy, klepiemy i żyjemy tak, by ta środa upłynęła nam zgodnie z oczekiwaniami, lub/i zgodnie z zamierzeniami, ale miło i sympatycznie :oklaski:

ja nic nie wciagam....no dobra...dym z papierosa najwyzej.....dealer do kraju wyjechal...

witaj

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Nerwówa przedwyjazdowa mnie trzyma jak jasny gwint .Za cholerę nie mogłam zasnąć . Wstawałam , kręciłam się po chałupie jak sputnik , próbowałam czytać książkę , ale zaczynała za bardzo mnie wciągać i odłożyłam na półkę . W końcu jakoś udało się usnąć , ale ledwie zaczynało rozwidniać się to już wstałam . Zawsze bardziej denerwuję się przed " nowym " . Staram się panować nad sobą , ale nie idzie ...no kuźwa nie idzie .Tak już mam ....Jeszcze tylko szatana wypiję i biorę się za robotę .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

baska sete walnij zaraz ci przejdzie popraw piwem i idz na saune .....albo spac....albo pospacerowac...

oczywiscie to zarty ale mysl pozytywnie....bedzie dobrze....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Wstałam , zapaliłam, kawę zrobiłam i nadrabiam zaległości w czytaniu.

Spokojnego, sympatycznego dnia Wszystkim życzę.:cześć:

 

ososbisce udaje mi sie to baaaaaardzo sporadyczie ....bywa tak ze nie nie da sie tych zaleglosci nadrobic...to bardzo plodne towarzystwo:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no dobra

ide wciagnac dzialke na mojego globusalek-na-bol-glowy-dla-kobiet_2017-03-08_17-39-34.thumb.jpg.9315bedb2eb18ffb3aa45433570ec8bd.jpg

niestety tych prochow zaden lekarz mi nie przepisalO.o musze sobie sama cos zaordynowac 

 

a potem podymac na balkonie jak ktos chetny zapraszam 

do potem

Mnie parę takich leków podrzuć :haha: A w oczekiwaniu na nie też idę podymać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim:d. Pochmurno lekko siąpi prawie niewidzialny deszczyk. Dziś specjalnie zwróciłam uwagę i  wstałam prawą nogą:szydera: więc dobry humor gwarantowany. Kawusia się parzy, więc mnie zaraz postawi do pionu. Wszyscy dymacie:haha:a ja nic i  aż mi się szkoda .Miłego dnia :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry wszystkim:d. Pochmurno lekko siąpi prawie niewidzialny deszczyk. Dziś specjalnie zwróciłam uwagę i  wstałam prawą nogą:szydera: więc dobry humor gwarantowany. Kawusia się parzy, więc mnie zaraz postawi do pionu. Wszyscy dymacie:haha:a ja nic i  aż mi się szkoda .Miłego dnia :d

Dymanko o poranku...to jest coś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Jak mi buty jakieś przejdą koło nosa, w związku z brakiem wystarczającej ilości gotówki, to mi serce pęknie na czworo :smutek:Na wszelki wypadek obiecuję sobie nie wchodzić  do żadnego butowego sklepu :|

Ja też mam fioła na punkcie butów.Aczkolwiek wyleczyłam się z internetowych zakupów bo zdążyło mi się że nie pasowały, jakoś  tak pięta przeszkadza a palce gniotą:haha:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...