Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

to nadrabiaj zaleglosci...

ja zegnam sie z wami kochani...praca ..

no i od kilku dni mam tzw kryzys egzystencjonalny...wiec jak slimak sie chowam do skorupy..minie za kilka dni

pozdrawiam cieplutko

 

Nowej energii życzę Tobie i wszystkim :dyskusja: na następne ciężkie dni. Bywaj, w komnatach zamku się schowaj, może chłód zbawienie przyniesie:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Basiaim napisał:

@Mirelka1965, ja niby też mam dużo pierdół, ale od jakiegoś czasu wracam wto samo miejsce i wiem, co będzie mi zbędne, czego nie zabierać. Nauczyłam już się ograniczać.

Jak siedziałam 3 lata w jednym miejscu, to dopiero miałam gratów....:tak2: Jak wyjeżdżałam, to samochód po dach był załadowany...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Same bugelmistrzynie na forum...:haha: Ja prasuję jak przychodzi potrzeba...:szydera:

Moja córuś tak ma :d Prasuje przed ubraniem się w daną rzecz.. Bosze , ileż to czasu trwało moje powstrzymanie się przed krytyką takiego zachowania, a teraz w pełni akceptuję a nawet pochwalam... :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Ja też byłam wściekła jak zobaczyłam w spadku  po poprzedniczce w lodówce  czarny mech. Aż w nocy mi się śnił brud . Jak wspomnę ściany  kuchni oklejone kawałkami mięsa i resztkami wątroby,to włos mi się jeży na tą okoliczność. Wszytstko wokoło szorowałam szczotką .Na koniec pojechałam spirytusem. Byłam tylko miesiąc. Nie mogłabym przełknąć potrawy nawet zrobionej z nowych produktów ,a przygotowanych w tejże kuchni. 

@Afryka posprzątaj,chociażby dla siebie samej i własnego bezpieczeństwa.Niedawno pisałam też o mojej koleżance. Jad kiełbasiany ze starej lodówki i mały włos spowodowałoby utratę palca,nie wspomnę ,że  szło juz zakażenie. 

 

Heidi ,Złociutka .... czarny mech ,też już mam w " swoim CV " :szydera:....ale to po innej ... teraz to ja się zastanawiam,co ja takiego w życiu zrobiłam,że prawie od dwóch lat trafiam na takie " wyszlifowane brylanty" czy tam " perełki" ...jakaś felerna jestem czy jak!? Sztele ok,( oprócz ostatniej u hexy ) ,a zmienniczki nie z mojej bajki .Ja chcę normalną do szpiku kości , żadnego tam nadgorliwca latającego że szmatą i miotłą w rzyci ...a, może ja mam za duże wymagania !? Bo właściwie ,po 17 godzinach podróży ,czekać aż ci pokój " posprzątają " ...siedząc w nielepszej kuchni !? Widać mnie się w dupie od tego dobrobytu poprzewracało .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Moja córuś tak ma :d Prasuje przed ubraniem się w daną rzecz.. Bosze , ileż to czasu trwało moje powstrzymanie się przed krytyką takiego zachowania, a teraz w pełni akceptuję a nawet pochwalam... :d

To jest wygodne...:haha: Kiedyś prasowałam wsio po ściągnięciu z linek...na wieszaczki wieszałam, a potem i tak trzeba było żelazkiem przeciągnąć...:haha: Teraz przygotowuję zestaw A i zestaw B, ewentualnie zestaw C i prasuję...reszta czeka na swój czas...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeryKy napisał:

Ja wzięłam dodatkową pustą torbę. Problem mnie ominie ale kto to będzie targał?

W ubiegłą niedzielę syneczek zabrał torby....trzy ...Dziś byłam na lotach. Wróciłam z ciężką torbą ....gdyż ...DM jest tak blisko ... Kupiłam też fajne , lekkie klapki w Deichmann ...no i ...ni to sukienkę ...ni to tunikę ...no takie coś fajne w łapska mi wpadło i bluzkę szt.1.   A weszłam tylko , żeby Zosce ...wnuczce najstarszej mojej kochanej sukienkę kupić ...Kupiłam ...jeszcze coś tam dla jej brata a mojego wnuka Jaśka ...i dla najmłodszej Marysi ...a co tam ....jakiś,się spakuję . Miejsce pi kilku sztangach cugasow przecież będzie ...wyjaram do ostatniej paczkixd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Heidi ,Złociutka .... czarny mech ,też już mam w " swoim CV " :szydera:....ale to po innej ... teraz to ja się zastanawiam,co ja takiego w życiu zrobiłam,że prawie od dwóch lat trafiam na takie " wyszlifowane brylanty" czy tam " perełki" ...jakaś felerna jestem czy jak!? Sztele ok,( oprócz ostatniej u hexy ) ,a zmienniczki nie z mojej bajki .Ja chcę normalną do szpiku kości , żadnego tam nadgorliwca latającego że szmatą i miotłą w rzyci ...a, może ja mam za duże wymagania !? Bo właściwie ,po 17 godzinach podróży ,czekać aż ci pokój " posprzątają " ...siedząc w nielepszej kuchni !? Widać mnie się w dupie od tego dobrobytu poprzewracało .:szydera:

Nie poprzewracało...nie trafiłaś na normalną...trafiałaś na "idealne"...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, foczka63 napisał:

Kopertki są czytane i cenzurowane ,wiem to bo jak napisałam brzydkie słowo to zostało wykropkowane ....

Przykro mi, ale za zarzucanie nam braku wolności słowa i sugerowanie, że czytamy Wasze PW dostajesz bana na 1 miesiąc. Trudno było o to zapytać? Jesteś tu za długo, by wyciągać takie wnioski. Przykro nam, że tak nasz oceniasz i nie pozwolimy, by ktoś podważał nasze działania w taki sposób, bo to forum powstało dla Was i każde nasze działanie jest robione dla Waszej wygody i komfortu. Po co pracujemy nad tymi wszystkimi dodatkami jak np. suwaczek itp? Dla nas? I jeszcze jedno - chcesz odejść, nie podoba Ci się, to wyjdź i nie strasz nas, ani nie siej tutaj paniki. To już pozaregulaminowo.  

Automat cenzurujący słowa działa na forum i pw, na co wpływu nie mamy. Nie czytamy żadnych wiadomości na PW a na forum moderacja jest zazwyczaj tylko wtedy, gdy dostanie zgłoszenie. Jesteście dorosłymi ludźmi i nie zamierzamy za Wami biegać. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moderator napisał:

Przykro mi, ale za zarzucanie nam braku wolności słowa i sugerowanie, że czytamy Wasze PW dostajesz bana na 1 miesiąc. Trudno było o to zapytać? Jesteś tu za długo, by wyciągać takie wnioski. Przykro nam, że tak nasz oceniasz i nie pozwolimy, by ktoś podważał nasze działania w taki sposób, bo to forum powstało dla Was i każde nasze działanie jest robione dla Waszej wygody i komfortu. Po co pracujemy nad tymi wszystkimi dodatkami jak np. suwaczek itp? Dla nas? I jeszcze jedno - chcesz odejść, nie podoba Ci się, to wyjdź i nie strasz nas, ani nie siej tutaj paniki. To już pozaregulaminowo.  

Automat cenzurujący słowa działa na forum i pw, na co wpływu nie mamy. Nie czytamy żadnych wiadomości na PW a na forum moderacja jest zazwyczaj tylko wtedy, gdy dostanie zgłoszenie. Jesteście dorosłymi ludźmi i nie zamierzamy za Wami biegać. 

Pozdrawiam.

Moderacjo nasza wspaniałomyślna....please....rozumiem bana, ale nie miesiąc....:szok: Dziewczyna ma Reisefieber...o wyrozumiałość proszę....:cmok:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Moderator napisał:

 ki Przykro mi, ale za zarzucanie nam braku wolności słowa i sugerowanie, że czytamy Wasze PW dostajesz bana na 1 miesiąc. Trudno było o to zapytać? Jesteś tu za długo, by wyciągać takie wnioski. Przykro nam, że tak nasz oceniasz i nie pozwolimy, by ktoś podważał nasze działania w taki sposób, bo to forum powstało dla Was i każde nasze działanie jest robione dla Waszej wygody i komfortu. Po co pracujemy nad tymi wszystkimi dodatkami jak np. suwaczek itp? Dla nas? I jeszcze jedno - chcesz odejść, nie podoba Ci się, to wyjdź i nie strasz nas, ani nie siej tutaj paniki. To już pozaregulaminowo.  

Automat cenzurujący słowa działa na forum i pw, na co wpływu nie mamy. Nie czytamy żadnych wiadomości na PW a na forum moderacja jest zazwyczaj tylko wtedy, gdy dostanie zgłoszenie. Jesteście dorosłymi ludźmi i nie zamierzamy za Wami biegać. 

Pozdrawiam.

Ja tez prosze każdy ma prawo do słabszych dni abnie jesteśmy tu po to zeby wiecznie udawać ze jesteśmy ciągle zadowolone i szczesliweJestesmy kobietami i  niekoniecznie silnymi psychicznie i fizycznie  każda ma prawo ponarzekac jeśli tak będzie komuś lżej to czemu nieeeee..prosze o cofniecie bana dla koleżanki ktorej przecież nie znam ale rozumiem..

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, foczka63 napisał:

Nie w tym rzecz,o zasadnośc chodzi i brak merytorycznego uzasadnienia -nie uważam ,żebym złąmałą regulamin forum.Wiele rzeczy się pisze nie w tym miejscu ico ?wszyscy ostrzezenia dostają??Nie sądzę.

Nareszcie doczytałam zaległości i za ch...steczkę nie wiem,za co masz to ostrzeżenie !? ...Ale ja jeszcze w szoku poprzyjazdowym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Freunda rozłączyłam.

 

@Moderatorze kochany, nie za ostro?

 

@foczka63 znam prywatnie i jest to szczera do bólu osoba. Co w mysli, to na języku. Kto jak kto, ale ona ostatnia do plot i pomówień.

Wkurzyła się pewnie, widząc że w prywatnej rozmowie jakas cenzura zaistniała i walnęła prosto z mostu.

Miesiąc to stanowczo za surowa kara. 

A kobieta wartościowa, forum bez niej zubożeje.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Same bugelmistrzynie na forum...:haha: Ja prasuję jak przychodzi potrzeba...:szydera:

Wiesz co ...u mnie to ta potrzeba ,to coraz rzadziej przychodzi .:szydera:.No donna zrobię,że wolę okno umyć niż prasować ....i tak sobie z Osobistym prawie 31 roków pomykamy niedoprasowane ,ale szczęśliwe .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...