Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Basiaim napisał:

Dziękuję za dobre słowa i dobre rady  :cmok:

Byłam w przychodni. Jak na razie wszystko w porządku ze mną, oczywiście mam się obserwować i w razie czego zgłosić się do szpitala.

Oby nie.

Powiem Wam, że ta babeczka, której tak, jak mnie nic się nie stało, wyjątkowo zapięła pasy. Mówiła, ze nigdy tego nie robi.

Zapinajcie zawsze pasy! 

Na odstresowanie wsunęłam pączka, takiego dobrego, polskiego, z lukrem...od razu lepiej :haha:

 

 

Dobrze że w porządku ja też zapinam pasy zawsze to już taki nawyk kierowcy .A w samolocie to już nie ma opcji bez pasów ,jakby to coś pomogło w razie....O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Basiaim napisał:

Witałam się z Wami już rano, szczęśliwa że z Polski.

Niestety, potem tak wesoło już nie było.

W okolicach Opola mieliśmy wypadek. Kierowca zasnął i uderzył w tył cysterny "moją" stroną- siedziałam z przodu koło niego.

W momencie uderzenia spałam. Na szczęście kierowca wyhamował, że zatrzymaliśmy się na poboczu, nie w rowie.

Potem "odpłynął".

Mnie i jednej babce nic poważnego się nie stało, przyjechał po nas bus później. Dwie babki pojechały do szpitala z lekkimi obrażeniami.

Kierowca też w szpitalu.

 

Teraz już jestem w domu i zaczyna mnie puszczać adrenalina.

Mam tylko ślady od pasów.

 

A dziś popołudniu mam zdawać teorię na prawo jazdy....

:szok::kopara::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gozine temu zadzwonila baba z mojej agencji,ze ok.14.00 zadzwoni do mnie i przepyta mnie z niemieckiego! Masakra!

Teraz to nie dosc,ze nic nie wiem , nic nie zrozumiem i nie odpowiem to jeszcze mnie glowa rozbolala !

nie moze zadzwonic do rodziny i spytac sie czy sie dogaduje?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, alina0610 napisał:

Gozine temu zadzwonila baba z mojej agencji,ze ok.14.00 zadzwoni do mnie i przepyta mnie z niemieckiego! Masakra!

Teraz to nie dosc,ze nic nie wiem , nic nie zrozumiem i nie odpowiem to jeszcze mnie glowa rozbolala !

nie moze zadzwonic do rodziny i spytac sie czy sie dogaduje?

Weryfikacja języka w trakcie zlecenie :o takie egzaminy robi się przed, a w trakcie to faktycznie niech sobie dzwoni do rodziny i pyta się na jakie migi wy się dogadujecie :tak2: i przy okazji niech się rodziny zapyta czy akceptują Ciebie jako opiekunkę ...)))

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Weryfikacja języka w trakcie zlecenie :o takie egzaminy robi się przed, a w trakcie to faktycznie niech sobie dzwoni do rodziny i pyta się na jakie migi wy się dogadujecie :tak2: i przy okazji niech się rodziny zapyta czy akceptują Ciebie jako opiekunkę ...)))

Juz jestem po rozmowie.W telefonie mi trzeszczalo,polowy nie slyszalam.odpowiadalam jak umialam i jak czulam.Do d...!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Komu ???, ale dzięki :haha: i co przeszłaś już weryfikację języka ??? :d

Moze byc i Tobie!

Podziekowala za rozmowe.Prawie nic nie slyszalam bo mi cos w telefonie trzeszczalo.Powiedziala,zebym poszla rozmawiac z telefonu stacjonarnego.Odpowiedzialam,ze oni spia i nie bede im przeszkadzac.

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alina0610 napisał:

Moze byc i Tobie!

Podziekowala za rozmowe.Prawie nic nie slyszalam bo mi cos w telefonie trzeszczalo.Powiedziala,zebym poszla rozmawiac z telefonu stacjonarnego.Odpowiedzialam,ze oni spia i nie bede im przeszkadzac.

 

Oni tam w Polsce ciągle zapominają, jak wygląda nasz dzień powszedni... Dzwonią na ogół jak stawiam gary na kuchnię i nie wiedzą, że pauza poobiednia to nie tylko dla nas pora świętego spokoju, ale często godziny TABU dla naszych podopiecznych i ich rodzin.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...