Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No żesz kruca fix...dopchałam się z powitaniem :haha:Więcej was matka nie miała? :haha:Co za ludzie....trajkoczą jak katarynki bladym świtem :szydera: To ja tylko szybciutko malutki wtręcik powitalny zrobię i zniknę...na chwilkę :haha:234539496_dziedobrymeksyk.gif.491d7a0437fefa7417f84f82155157c8.gifwszystkim obecnym i nieobecnym...z całego serca mego :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

I jeszcze w piżamce,bo nic nie muszę,  ja już 5 dzień. 

Ale dzisiaj sie musze ubrac bo o 10 przychodzą hydrualicy, to nie wypada ich tak przyjąć. 

Ten mój chłop to sobie nic nie polepszył, bo nie pozwala mi nic robić. 

Moze zacznę od przyszłego tygodnia jak sie juz oswoję że nie wpadłam na tydzień w odwiedziny :hura:

Ty słońce odpoczywaj :serce:

Wreszcie jesteś szczęśliwa:d.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry bywalcom pizamolandii demenclandi i innych landii rowniez:cześć:

slonecznie witam i pozdrawiam pracujacych , lezacych, majacyc lub nie ochoty na cokolwiek ...

milego dnia dnia tym co lada moment spadaja na swoje smieci i wspolczuje tym co zas na chlebek zarabiac jada 

melduje ze mam globusa jak z berlina na syberie glowa mnie nie boli ale napierda..a....musze  jakis oklad se walnac  i sie walnac na wyro ale poki co nie ma takiej opcji...

slonce cudne ale mnie wnerwia, daje po oczach a one tez mnie bola....generalnie wszystko mnie dzisiaj wnerwia....i sosna....trzymcie sie 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej :d dzień dobry wszystkim. straszny tydzień za mną, świetlana przyszłość przede mną ;). ilość wizyt u lekarzy Elki i Heinza pobiła wszelkie rekordy. po za tym obsługa Heinza wizyt spadła w 100 % na mnie, ze względu na bezzębność Elki i jej wstyd przed pokazaniem się światu w takim stanie. na szczęście ma już zęby tymczasowe i oczekuje na protezę właściwą. w tzw. "międzyczasie" dzwoniła do mnie agentura, z prośbą o charakterystykę szteli i informacje na temat dzidzi, bo szukają dla mnie zmiennika, wobec czego muszą wiedzieć co nowy opiekun zastanie i co będzie musiał :szok: no to zacząłem opowiadać, rzetelnie, co Heinzowi dolega, co przy dzidzi należy robić, jaki jest plan dnia, co powinno się robić, a na co zwrócić uwagę. kobita notowała, notowała, ale gdy doszliśmy do pory spaceru przerwała. że nie ma czasu O.o że zadzwoni potem. to było w czwartek ;)

tak więc czas pożegnania Szwabii coraz bliżej, sztelomierz pokazuje już jedynke z przodu. a to fotki z niedzielnej wycieczki - miłego dnia :cześć2:

55778990_123084408857192_2376573080400035840_n.jpg

55869296_123076375524662_1443452741983666176_n.jpg

56419465_123084322190534_5679596088588238848_n.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...