Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:cmok:a ci , którzy nie znają smaku kapusty z grochem nie wiedzą co tracą . Niech se jedzą te swoje kawiory ...homary , tylko niech nie narzekają , że pierdnąć po tych wykwintnych rarytasach ciężko ....bo ich śmiechem zabijemy :szydera:

mialam kiedys taka....znajoma rodziny z radomska gotowala najlepsza w zyciu zalewajke a jej kapusta z grochem nie miala sobie rownych ...moglam pozerac kazda ilosc smakowala oblednie....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:cmok:a ci , którzy nie znają smaku kapusty z grochem nie wiedzą co tracą . Niech se jedzą te swoje kawiory ...homary , tylko niech nie narzekają , że pierdnąć po tych wykwintnych rarytasach ciężko ....bo ich śmiechem zabijemy :szydera:

Mojego Szkodnika siostrzenica  zamieszkuje na Sardynii. Była u nas w lutym,  i na powitanie zażądała se grochu z kapustą i , UWAGA,  z wiejskiej pizeryji ( slang Teściopedii) PIZZĘ.

O Gott!! Z Wloch na pizzę do Polski!

;)

P.s.

Nie mialam czasu Was czytać,  bom serwetkom urobionam :szydera:

Ostatni tydzień przede mną na tej szteli,  babcia nadal w szpitalu- muszą jej ściągnąć wodę z płuc i nóg,  zatem zostałam Aniołową. :d

Łykend ma być 20 gradusów...bossko!

Buziole!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Na Wigilię to jeszcze dłuuuugo trzeba czekać.:haha:

Ja jeszcze 10 dni i do domciu. :oklaski:A tych co jadą do domciu przede mną nie lubię i sosna. :haha:

A tych co po Tobie jadą (tak mniej więcej miesiąc) - to jak traktujesz:haha:

Czy ja się dzisiaj witałam, coś zakręcona jestem. Jak słoik. Na wszelki wypadek:wita się blondynka wieczorową porą. Oczywiście na słońce w serduchach-zawsze jest odpowiednia pora. :cmok:

Poczytam i popiszę chwilę. Potem biorę się za... "Co ludzie powiedzą" 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest nadzieja, że w spokoju dokończę zlecenie, a moja pdp będzie spała po nocach :oklaski::oklaski::oklaski:Gówniany dzień dziś miałam, ale choć dobrze się skończył :d znalazłam tą cholerną protezę i to chyba cudem bo szukałam dolnej a zgubiona była górna , a to tylko trzy ząbki. Przed wyrzuceniem śmieci postanowiłam jeszcze raz dokładnie przeszukać worek i przekładałam dosłownie śmieci z worka do worka po kolei i była, znalazła się na samym dnie w śród rozkładających się już obierek :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

NNN...odgryź się teraz tej @Maria Jolantai zagroź , że nie będziesz jej lubić , bo wcześniej od ciebie będzie urlopować . Nie lub jej i już :szydera:

Ja ją lubię bo ona z Wrocławia ... jeszcze gdzieś wpadniemy na siebie.., to lepiej się lubić :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:cmok:a ci , którzy nie znają smaku kapusty z grochem nie wiedzą co tracą . Niech se jedzą te swoje kawiory ...homary , tylko niech nie narzekają , że pierdnąć po tych wykwintnych rarytasach ciężko ....bo ich śmiechem zabijemy :szydera:

Nie znam i wcale nie tęsknię za poznaniem tego smaku :trele:  Do pierdzenia Ranigast przytulę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, BabaJagusia napisał:

A tych co po Tobie jadą (tak mniej więcej miesiąc) - to jak traktujesz:haha:

Czy ja się dzisiaj witałam, coś zakręcona jestem. Jak słoik. Na wszelki wypadek:wita się blondynka wieczorową porą. Oczywiście na słońce w serduchach-zawsze jest odpowiednia pora. :cmok:

Poczytam i popiszę chwilę. Potem biorę się za... "Co ludzie powiedzą" 

 

A co powiedzą? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Szansa jest choć niewielka bo ja tylko wpadam i wypadam. Teraz będę dwa tygodnie z czego tydzień na Krecie. :szydera:

Ja to próbuję się z Wrocławia wyprowadzić, ale coś mi nie wychodzi xd, ale może "tą razą" się uda :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na Krecie ...Jarosławie , czy tym drugim ? :szydera:

Mój kolega  też był na krecie...jak pizgnąĺ kopytem w kretowisko to ino roz!! Pół roku leczył kość ogonową,  ale pieron klął,  ale klął!

Od tamtej pory nie wolno przy nim wspominać o Krecie...:p

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...