Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :) Tadam-druga ! :haha:

Tydzień wchodzi na obroty i nie ma takiego cudu żeby poniedziałek nie ustąpił miejsca wtorkowi.., to tak na pocieszenie dla tych co poniedziałków nie lubią :d

A ogólnie to miłego dzionka i buziaki :cmok:

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

kiedys dostalam od wykonawcy temstamentu mojej pdp serwis do herbaty cuuudny nie wiem ile ma latek..pewnie troche bo sama pdp miala 98 wiosen...z ciekawosci sobie popatrzylam w necie...jakies 1500 zlociszy moglabym za niego wyciagnac ale.....tak sie w nim swietnie herbate pije ze dalam na luz....mam nadzieje ze  czas wyprzedazy tego co mialo swoja wartosc juz minal....

Szczerze... to wolę dać w prezencie  :) bo to cieszy, a też doświadczyłam wyprzedawania wszystkiego co ma jakąkolwiek wartość . A złota tak nie lubię, że jak dostanę (mama ostatnio zrobiła się hojna) to od razu przekazuję dalej xd 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alina0610 napisał:

Czy ogladacie polska telewizje?Bo u mnie jest tylko tv Trwam

kolorowych snow!

:szydera: Też tak miałam na jednym zleceniu, 1000 kanałów i łapałam tylko jedną polską stację, właśnie Trwam :haha:i nawet długo wytrwałam, bo wpierw ogarnęło mnie ogromne zdziwienie i nie wiedziałam czy to żarty czy to naprawdę się dzieje, a później z potrzeby usłyszenia ludzkiej mowy, ale jak zaczęły mi skrzydła rosnąć ( :szydera:) to wolałam dziergać sweterek, który naprawdę mi wyszedł, a później robiłam bransoletki na drutach xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdziu...ale tu tłoczno :szydera: Pozwolę sobie łokciami się porozpychać w kolejce do witania :haha: Myślałby kto, że opiekunowie spać nie mogą :szydera: A tu zonk....obowiązki podnoszą nasze odwłoki o poranku :haha: To ja też, jako obowiązkowa opiekunka, podniosłam moją cielesną powłokę celem przywitania nowego dnia kawą i fajką :haha: To się nazywa celebracja :szydera: To celebrujmy :oklaski: Szybciutko się przywitam i lecę zaległości czytalne nadrabiać...zatem 1068722005_dziedobrykurczak.gif.20eccf64146b56a31fc120725d4e87ce.gif życzę wszystkim razem i każdemu z osobna, w ten mokry, deszczowy poniedziałek :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Niedziela minęła w całkowitej ciszy ...ja nie wizytowałam ...mnie nie wizytowano . Samej źle , ale z nadgorliwcami , którzy uważają , że koniecznie muszą mi towarzyszyć , żebym nie oczipiała do reszty .... też nie za dobrze . Wszystko ma swoje granice..... remanent w ciuchach sam się nie zrobi a na niego zwyczajnie kruca bomba casu mało  :szydera:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  :d

Absolutny skandal, że czas na urlopie zasuwa jak głupi a na zleceniu się ciągnie jak gumka od majtek....:haha:

Kot znowu nasrał na dywanik w łazience....:mur: a pies rzucił pawia na podłogę....z samego rana miałam wykład o przekarmianiu zwierzaków.....:grzmotnąć:

Milego poniedziałku oraz całego tygodnia  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Szczerze... to wolę dać w prezencie  :) bo to cieszy, a też doświadczyłam wyprzedawania wszystkiego co ma jakąkolwiek wartość . A złota tak nie lubię, że jak dostanę (mama ostatnio zrobiła się hojna) to od razu przekazuję dalej xd 

masz racje zdecydowanie lepiej na palcu wyglada platyna :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj wyjątkowo budzik mnie obudził więc rano prawie w locie wszystko robiłam. :haha:

Kilka nocy pod rząd już się budzę i czasem dość długo nie mogę zasnąć. Tylko nie piszcie że to starość bo :lanie:

Nie , to nie jest starość . To druga młodość daje o sobie znak i stąd kłopoty z zasypianiem na nowo  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

 Śniadanko zjedzone, drugą  kawą się delektuje.

Kofer nr1 zamknięty a nr 2 czeka na wrzucenie paru rzeczy.

I szczęście, że tu wracam bo musiałabym ciężarówkę zamówić.

Następnym razem koniec z zakupami....:mur:

0325c01ffb856ad1fe4720af517e9973.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

:szydera: Też tak miałam na jednym zleceniu, 1000 kanałów i łapałam tylko jedną polską stację, właśnie Trwam :haha:i nawet długo wytrwałam, bo wpierw ogarnęło mnie ogromne zdziwienie i nie wiedziałam czy to żarty czy to naprawdę się dzieje, a później z potrzeby usłyszenia ludzkiej mowy, ale jak zaczęły mi skrzydła rosnąć ( :szydera:) to wolałam dziergać sweterek, który naprawdę mi wyszedł, a później robiłam bransoletki na drutach xd

Tu też mam dużo kanałów i tylko tę jedną polską TV. Naprawdę powiadam Wam, że wolę niemiecką oglądać. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MeryKy napisał:

Tu też mam dużo kanałów i tylko tę jedną polską TV. Naprawdę powiadam Wam, że wolę niemiecką oglądać. :haha:

Tutaj specjalnie u mnie w pokoju coś jest poprzestawiane i odbieram kilka polskich kanałów ale żadnego porządnego. :haha:I też wolałabym niemiecką a mam wszystkie możliwe narodowości byle nie niemieckojęzyczne. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...