Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, geronimo napisał:

@lucyna.beata no wlasnie tu mam jak w domu, oddzielny pokoik tylko do pracy przy komputerku i na moje fotograficzne graty. Wszystko to dzięki wyrozumiałości PDP i jego prawnego.:)

wiesz ja tak sobie mysle ze jezeli opiekun nie jest w stanie miec swojej malenskiej osobistej przestrzeni ktora daje mu namiastke domu i jego swiata  czyli tak jakby troche tez mieszkac a nie tylko pracowac u pdp to jak dla mnie doopa....moze moj poglad jest troche staroswiecki ale mialam okazje raz jedyny byc wlasnie w takim mjejscu na tzw skoczka....i nie ...to byla dla mnie jakas dziwna sytuacja...praktycznie walizki w kacie nie rozpakowane i takie wyczekiwanie odliczanie dni do zjazdu osobiscie nie umialam odnalezc sie w tym miejscu...czulam presje czasu ...dziwne..ale wiesz jak to jest jezeli pojawi sie koniecznosc to i z tej opcji bedzie trzeba korzystac 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

@lucyna.beata praktycznie tylko na dwóch sztelach miałem nie komfortową sytuację, a tak wszędzie mam dla siebie miejsce co mnie pozwala na długo siedzieć w jednym miejscu:)

no i  tak ma byc....komfort i luz psychiczny na zleceniu sa bezcenne a jak jeszcze portfel ladnie sie zapelnia zlecenie nie jest cezkie i zbyt dlugie to no do szczescia juz tylko zdrowie potrzebne..i 6sta w totka...no dobra nie bede pazerna....moze byc 5tka

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieram tylek w troki ...obowiazki nie zawezwlay....jako ze glowomycie musze pdp do tej czynnosci lekko przygotowac 

milego piontkuzycze 

sie obijajcie do bolu moi drodzy ....obijajcie leniuchujcie obcyngalajcie i...oby wasze plany wygladaly podobnie :szydera:9ddcbde114bc873e635c5c66ed849e313182.jpg.42d7c5070adbdd0edfe4428a5a11e49b.jpg

ciao:cześć:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tutaj żona jest silnie zmotywowana...przeze mnie :haha:Nie może nigdzie iść bez niego...on jest do niej jak doklejony :haha:A ona chciałaby pójść na spotkanie z koleżankami, pojechać gdzieś, odetchnąć...a z tym plasterkiem-mężem się nie da. No i namówiłam ją :haha:

Miałam podobną sytuację:demencyjna żona uzależniona od męża. W drugim tygodniu mojego pobytu-zmarł mąż. No i co się działo?  Pisałam wówczas na bieżąco. Z perspektywy czasu wiem, że nie można mówić o śmierci współmałżonka. Tak robiły dzieci, powtarzały na okrągło Kiedy ta informacja wreszcie dotarła do świadomości pdp. - zaczęła się równia pochyła.   Uważam, że nadmierna szczerość niekiedy jest zabójcza. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...jestem...i sama nie wiem, czy to powód do radości :haha: Ale niewiele was pomęczę swoją obecnością, bo dzisiaj moja wolna półdniówka i po obiedzie wybywam :oklaski: Poczytałam sobie klepanka, kawunię utulam do piersi swej niezbyt obfitej, ale z lekka obwisłej i siorbię z przyjemnością wielką :oklaski: Konstatuję weekend na horyzoncie i zapowiedzi 19-stu stopni ciepła :oklaski: Zatem moje skakanie ma sens, bo usta milczą, dusza śpiewa...688658121_dziedobryweekendruchome.gif.fb51685ac0fceaf4b729fb662140b022.gif Życzę wspaniałego początku weekendu, czyli przemiłego dnia każdemu, kto sobie tego życzy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd Witajcie :cześć2:Wreszcie tak przyzwoicie wstałam :d nie przed czwartą tylko o piątej co po przesunięciu czasu da mi normalną godzinę 6-tą :szydera: Będę mniej uciążliwa dla otoczenia :haha:

Piątek :(, a więc szmaty, miotły, odkurzacz i inne takie gadżety w ruch :smutek:, ale jutro to będę taka :oklaski:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry rannym ptaszkom:cześć2:

Wolne dzisiaj.......ufffff w końcu, odczuwam juz psychiczne zmęczenie.

Niestety do końca zlecenia jeszcze daleko.:smutek:

Na dziś zrobię łazikowanie w sklepach, muszę jakoś się wyszumieć.

Zatem spokojnego dnia Wszystkim życzę.:gazeta:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

@NNNdanuta przecież to proste jak drut, wzystko można ogarnąć, to tu to jest tylko namiastka tego co jest w domku

xd

Ja istota do bólu monogamiczna :haha:co też niestety przenosi mi się na życie zewnętrzne :szydera: to jakieś okropne ograniczenie :smutek:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Łeb schnie, druga kawcia w garści i mam pytanie : czy wolne popołudnia to wynegocjowane są przez firmę czy musiałyście same "użerać" się o nie na adresie?

 

 

Nie użeram się ... nie mam czegoś takiego :o A przydałoby się, choć raz w miesiącu gdy jest tu flohmarkt :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mają  zmienniczki  dla mnie. Ani nowej szteli.

Zatem  wracam do domu,  jak tylko  ktoś będzie chciał  do demencji  na zabitą  wiochę przyjechać.

Mam dość już  tego miejsca...

Z tych  nerwów  to 8 serwetek  zrobiłam  w ciągu 3 tyg.A ja przeca się uczę dopiero..

No i kcialam se znaleźć miejsce,  żeby do domu nie wracać..ale się nie da  .Bo nic nie wiem,  dokąd mam tu być,  a muszę dać odpowiedz w nowej szteli,  czy biorę. 

No i jestem w czarnej doopie! Wynika z tego,  że wrócę na miesiąc do domu,  porobię w ogródku,  jaja wyświęcę i na mają przyjadę. 

Nóż mać! Żeby nie było tu chętnych???

Cicha,  spokojna okolica,  auto na zakupy,  babcia bywa demencyjna,  ale ostatnio jest spokojna. 

Chociaż jak se przypomnę,  gdy rwała kable od neta i telefonu,  to mam ochotę ją do komory gazowej wcisnąć!

A tak w ogóle to DZIŃDYBRY!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...