Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całe bractwo zajęte ? Praca czy lenistwem ?

Ja usiłuję nie zjeść klamek u drzwi ani papieru toaletowego. Rzuciłam palenie ale czasem aż mnie skręca. Na szczęście zanim się wgryzę w klamkę już mi przechodzi. Szkoda byłoby tego przedostatniego zęba. Jak każda prawdziwa teściowa zostawiłam dwa, jeden żeby bolał a drugi żeby zięciowi piwo otwierać. :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Całe bractwo zajęte ? Praca czy lenistwem ?

Ja usiłuję nie zjeść klamek u drzwi ani papieru toaletowego. Rzuciłam palenie ale czasem aż mnie skręca. Na szczęście zanim się wgryzę w klamkę już mi przechodzi. Szkoda byłoby tego przedostatniego zęba. Jak każda prawdziwa teściowa zostawiłam dwa, jeden żeby bolał a drugi żeby zięciowi piwo otwierać. :haha:

Dopiero się dokulałam i zaległości nadrobiłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj dzień...taki skomplikowany trochę :haha: Namówiłam babkę na załatwienie przedszkola dla dziadka. I pojechała z synem organizować, a ja zostałam na straży. Mocna demencja i zafiksowanie na punkcie żony groziły paniką w razie jej nieobecności. Paniki nie było, ale pytanie ze 100 razy gdzie się jego skarb podział już tak. No i wrócili spiskowcy :haha:Przedszkole rusza od poniedziałku. Powiedziałam babce, żeby mówiła mu, że to terapia przepisana przez lekarza. Sama jestem ciekawa co będzie. I dalej się działo....Stróżując postanowiłam wyprać swoje rzeczy. I czekałam, czekałam, czekałam...i się nie doczekałam >:( Parę godzin pranie się kotłowało i nie wyprało, bo pizgnęła pompa :haha: Pralka ma ponad 20 lat i miała prawo, tylko dlaczego akurat dzisiaj? >:( Cóż...wypuściłam wodę wężykiem i wykręciłam pranie ręcznie. Teraz poczekam na naprawę, bądź na zakup nowego sprzętu, a i tak to wybełtane pranie trzeba będzie raz jeszcze uprać :haha: No...to się rozpisałam...:haha: Ale już kończę ten elaborat :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jak ktoś chce to może załatwić przedszkole.

A inni mają zawsze pod górkę...

 

Tutaj żona jest silnie zmotywowana...przeze mnie :haha:Nie może nigdzie iść bez niego...on jest do niej jak doklejony :haha:A ona chciałaby pójść na spotkanie z koleżankami, pojechać gdzieś, odetchnąć...a z tym plasterkiem-mężem się nie da. No i namówiłam ją :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Biedactwo:trele:

@1bozka tera to sie wquwilam>:(i...nie przeprosze:trele::szydera:

No i jak? je poprawa?:haha:

żeby słów pewnej sentencji stało sie zadość to powiem: hahaha dziś już nie będę drażnić swoją innoscia waszej jednakowosci:trele::p:szydera: bo...musiałabym hahaha przepraszać:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krista napisał:

@1bozka tera to sie wquwilam>:(i...nie przeprosze:trele::szydera:

No i jak? je poprawa?:haha:

żeby słów pewnej sentencji stało sie zadość to powiem: hahaha dziś już nie będę drażnić swoją innoscia waszej jednakowosci:trele::p:szydera: bo...musiałabym hahaha przepraszać:oklaski:

No wreszcie oprócz przeprosin potrafisz się złościć:cmok:brawo jest progres:cmok:

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dziękuje.Zawsze inaczej we dwie.Zlecenie na dwie przeważnie jest ciężkie i finansowo mniej korzystne dla mnie,ale wiem co robię /chyba/?/ i to   nie ważne..Mam czyste sumienie że pomagam, siostra teraz wie jak pieniązki się lekkkko zarabia.Uczy się i mam nadzieję że kiedyś wyjedzie sama.Mama miała nas tylko dwie, róznie bywało /pisałam/ pomiędzy nami i wiem że teraz z nieba patrzy na nas zadowolona.undefined

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965  no to się szykuje trochę luzu ,jak dziadek na terapii będzie.Dobrze ,że kit można mu wcisnąć.

 

Michasiu @Michasia 1959  powoli udaje się .Trzymam kciuki ,żeby już ta Twoja siostra sama odważyła się jechać.A ty  anioł wręcz.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

jedni sie budza inni zasypiaja

dzien dobry piatkowo i jeszcze nieteges....wlasnie zaparzylam kawe...kawa-ruchomy-obrazek-0018.gif.19eed18f2bf80713a6ce395398452e9d.gif

spojrzalam na kalendarz hurranareszcie_weekend_0.gif.dc44cadf66481a5d228041ba5f92353d.gifzycze zatem najlepszego na caly piatek i reszte weekendowych dni

zapraszam moi drodzy 1332156564_babcia_plotkujca_przez_komputery.gif.6006a697092a373d3fd2ce244524bc7b.gifbo samemu kawa nie smakuje :cześć:

 

@lucyna.beata Nie jesteś sama, od godziny żłopię kawę, jeszcze jedna nie zaszkodzi:kawa2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Miałam dzisiaj dzień...taki skomplikowany trochę :haha: Namówiłam babkę na załatwienie przedszkola dla dziadka. I pojechała z synem organizować, a ja zostałam na straży. Mocna demencja i zafiksowanie na punkcie żony groziły paniką w razie jej nieobecności. Paniki nie było, ale pytanie ze 100 razy gdzie się jego skarb podział już tak. No i wrócili spiskowcy :haha:Przedszkole rusza od poniedziałku. Powiedziałam babce, żeby mówiła mu, że to terapia przepisana przez lekarza. Sama jestem ciekawa co będzie. I dalej się działo....Stróżując postanowiłam wyprać swoje rzeczy. I czekałam, czekałam, czekałam...i się nie doczekałam >:( Parę godzin pranie się kotłowało i nie wyprało, bo pizgnęła pompa :haha: Pralka ma ponad 20 lat i miała prawo, tylko dlaczego akurat dzisiaj? >:( Cóż...wypuściłam wodę wężykiem i wykręciłam pranie ręcznie. Teraz poczekam na naprawę, bądź na zakup nowego sprzętu, a i tak to wybełtane pranie trzeba będzie raz jeszcze uprać :haha: No...to się rozpisałam...:haha: Ale już kończę ten elaborat :szydera:

to kara za mieszanie z tym przedszkolem moja droga:haha:..a serio...byc moze nikt wczesniej jej nie sugerowal ze od swojego talarka moze odpoczac ..wiesz jak dzialaja lekarze....jak nie zapytasz albo nie powalczysz to zapomnij...

a pranie? no coz dobrze ze to jednorazowa akcja...mam nadzieje....wspominalam jak moja zmiana miala pecha pralka sie poszla....jeee..c i ona bidula caly tydzie recznie podklady itd....a wiesz ile pralek mam dziennie

pranie wywies...ladna pogode zapowiadaja...

a zakup nowego sprzetu mozna odliczyc jezeli jej maz jaka grupe tez mozesz jej zasugerowac...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...