Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no boli...ale czasami tak trzeba...

tez staram sie jezdzic na urlopy w polowie miesiaca i w polowiem nastepnego wyjezdzac...jak to mariolanta pisze tez nie lubie pustki na koncie

ostatnie testy urlopowania przez 6-7 tygodni poza faktem ze i owszem naciszylam sie bliskimi wynudzilam setnie moja chec zarobkowania wydatnie sie zmniejszyla - wiadomo czlek sie odzwyczaja .....niestety bardzo niekorzystnie wplynely na stan mojego posiadania ..czyli trzeba bylo poszukac innego rozwiazania ... zamiary - nie uzywam slowa plany ze boga nie rozsmieszac ukladam pod to zlecenie na ktorym obecnie jestem, ale moze i tak byc ze w chwili zmiany miejsca zmieni sie rowniez i taki harmonogram wyjazdow....gdyby cos...

Ja obojętnie kiedy jadę na urlop, zawsze ostatniego mam kasę na koncie :haha:.

To są plusy mojego zatrudnienia. 

O minusach nie będę mówić. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakatarzone okrutnie Dzień dobry Milusińscy :cześć2:mówi  Wam przeziębiona Afryka. Dawno takiego kataru nie miałam, masakra. Nigdzie się nie wybieram, bo głupio bym wyglądała z rolką papieru toaletowego na szyi i pernamentnym glutem pod nosem. :mur::haha:. Także posnuję się po "obejściu" i "jogę" poćwiczę, choć to jest prawie awykonalne, bo ten koszmarny katar nie daje spać. 

Pomyślności Milusińscy w nowym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja obojętnie kiedy jadę na urlop, zawsze ostatniego mam kasę na koncie :haha:.

To są plusy mojego zatrudnienia. 

O minusach nie będę mówić. 

Ja też :haha:czasem nie wiem z którego konta korzystać funty czy euro:szydera: i to jest minus :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscowym socjalpflege to cały świat pracuje...wszyscy na szkoleniu. Kiedyś Pakistańczyk,  niedawno ślicznotka z Kamerunu,.A dziś Ziomal z Wrocka. 

Ale ziomek już tu osiadły ze swoją rodziną,  bo akcent ma szwabski. Niemiecki znaczy. 

No, śniadanko skończone,  umyję statki A potem Sonj fryz zrobię świeży,  bo wygląda...aić stond!

Obiad mam w lodówce,  mogę zatem się serwetką zająć. 

No to Ci...pa! Wam,  znaczy,.Pa!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planu! Już nie myjemy,  tylko dywany odkurzamy...CHYBA cuś zżera po kryjomu,  bo ubzdziony...A! Nie,  nie po kryjomu..podwieczorek żre w salunie..acha..nasypane jak dla kur. No to machnęłam odkurzaczem całość mojego niemieckiego domu. 

Nigdy nie wiadomo,  co się demencji ubździ..

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kubasem zielonej herbatki ludkowie mili :kawa2: pdp ogarnięci u was? posprzątane ? :)mam 15 minut jeszcze bo potem zawożę moją damę na masaże..robi je taki fajny Hindus....ale przystojnyyy, ludzie , mnie starej babie a się miękko robi jak na niego patrzę..nie dziwię się  że wszystkie chca do niego tylko..noo ciasteczko mówię wam.;) jak się tak napatrzę to potem cały dzień mam lepszy :szydera: a dzisiaj jeszcze i nocka będzie miła, bo po przyjeżdzie dziadzi z przedszkola z nim jeszcze pojadę , to się znowu napatrzę :szydera::szydera:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, scarlett napisał:

Witam z kubasem zielonej herbatki ludkowie mili :kawa2: pdp ogarnięci u was? posprzątane ? :)mam 15 minut jeszcze bo potem zawożę moją damę na masaże..robi je taki fajny Hindus....ale przystojnyyy, ludzie , mnie starej babie a się miękko robi jak na niego patrzę..nie dziwię się  że wszystkie chca do niego tylko..noo ciasteczko mówię wam.;) jak się tak napatrzę to potem cały dzień mam lepszy :szydera: a dzisiaj jeszcze i nocka będzie miła, bo po przyjeżdzie dziadzi z przedszkola z nim jeszcze pojadę , to się znowu napatrzę :szydera::szydera:

 

Ciasteczka dobra rzecz...nawet jak się na nie tylko patrzy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Ja obojętnie kiedy jadę na urlop, zawsze ostatniego mam kasę na koncie :haha:.

To są plusy mojego zatrudnienia. 

O minusach nie będę mówić. 

mam na mysli kase za urlop co przy obecnej formie zatrudnienia u mnie w rachube nie wchodzi..taki live....urlopuje sie na tzw wlasny koszt...niestety

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lucyna.beata napisał:

poczytalam kawe wypilam ide naciagnac jakiegos lacha na siebie i do pracy ..zatem do pozniej 

 

Chciałaś się tak wtulić w lacha, to proszę bardzo i przytul jeszcze coś ode mnie :cmok:.

Pogoda nie rozpieszcza, więc dopieszczajmy się nawzajem.

 :szydera::hura::szydera:

Screenshot_20190318-122418_Gallery.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NNNdanuta napisał:

@LACH - dzisiaj poniedziałek !!! Dawaj więcej tego Poniedzielskiego to będziemy mieli luzik :szydera:

Proszę:

 

Ale tak najbardziej, dla Ciebie chciałem wyszperać w jego wykonaniu "Balladę o Wiśniewskiej", bezcenne i chyba dlatego nie do znalezienia. Ale trzeba mieć nadzieję! I być wytrwałym!!! :szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A razie jestem tu u Soni. Do Pirmasens przegrałam kasting xd

No, a do mojej babki też nikt nie chce przyjechać...ciekawe co syn zrobi w takim wypadku?

Jednej nie chce,  bo wymaga,  a innych kandydatek niet !

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...