Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie pomyliła Ci się kolejność cyferek ? :szydera:

Do tej odwrotności to jeszcze duuuuużo wody w rzece upłynie :d i kolejne zielone dzieciątka zdążę wyhodować :d I nasze wnuki do komunii posłać :oklaski:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A moja Synowa co porabia? :szydera:

tak luknęłam na sekundkę co Wy tu wyrabiacie...i ja też mam synka fajnego...:hura:ustatkował by się wreszcie ,a on za nic ma moje rady..ale jak fajną ma córcie @Maria Jolantato ja też poproszę o namiary,jak wrócę do domku to z nim poważnie porozmawian:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Na poprzedniej stelli :haha: Nic nie nadawało się do jedzenia tylko smalec z prywatnego mięsnego, taki ze skwareczkami ... żarłam ten smalec :haha:

Nie jem smalcu ! Od dzisiaj nie jem smalcu !

Mierząc ciuszki zauważyłam brzuszek. A jeszcze parę lat temu chciałam przytyć. Tylko dlaczego nie w biuście. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie jem smalcu ! Od dzisiaj nie jem smalcu !

Mierząc ciuszki zauważyłam brzuszek. A jeszcze parę lat temu chciałam przytyć. Tylko dlaczego nie w biuście. :szydera:

Nie jedz ... Poważnie mówię, bo wiele daremnie robiłam żeby parę kilo wrzucić na siebie, a smalec zadziałał od razu :szydera: W cycki tez mi poszło (a tego wcale nie chciałam), najgorsze że straciłam talię osy i wadą smalcu jest to, że on najbardziej w pas idzie... :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka wróciła i wszystko wróciło do normy. Nawet powiedziała że tęskniła za mną. To cud że nie zapomniała o moi istnieniu. :haha: Bo mnie się ciągle pyta gdzie jest Maria. :szydera:

Powiedz Kasieńce., że wkrótce przyjadę, niech będę tą Marią :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

Powiedz Kasieńce., że wkrótce przyjadę, niech będę tą Marią :cmok:

Ona ma ściągę na lodówce z moim imieniem i jak ją czyta to zawsze się pyta o Marię. Nie ma pojęcia jak mam na imię, woła na mnie "Halo !". :haha:

Więc zmień imię na "Halo" i będzie git. :oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, erika napisał:

Na ostatniej mojej szteli pdp ciągle  mnie nazywała Krystyna :szydera:, tak się złożyło że przyjechała zmienniczka Krystyna :haha:

WszyStko zniese,nawet Hans:) byle nie HALOOOOOO.Alergię mam straszną na HALOOOOO:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka nie nadużywa, woła tylko jak w czasie mojej pauzy gdzieś ( czyt. na cmentarz ) jedzie i wraca do domu. Poza tym mówi do mnie "du". :haha:

Dzisiaj jak wróciła to usiłowała mnie koniecznie nakarmić choć byłam po kolacji. W końcu przyniosła mi truskawki i palcem pokazywała które są największe i które mam zjeść. :szydera: Czasem naprawdę nie wiem czy to czasem nie ona jest opiekunką a ja podopieczną. :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ona ma ściągę na lodówce z moim imieniem i jak ją czyta to zawsze się pyta o Marię. Nie ma pojęcia jak mam na imię, woła na mnie "Halo !". :haha:

Więc zmień imię na "Halo" i będzie git. :oklaski:

Moja tez na mnie wola Marija.....albo hej.....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba już rozumiem dlaczego agencje amoku dostają jak wakacje się zbliżają. Szukają opiekunek a wszystkie się lenią. Na forum też. :szydera:

Nie lenią się , tylko bardzo zapracowane są ....wieczorem :(.... Tak lubię tą Elkę tutaj , ale jednego zrozumieć nie mogę ....Uparła się , żeby tatko nie szedł wcześniej do łóżka jak o 21-ej ...Tyle razy mówiłam ,  że chyba lepiej jak w łóżku wygodnie będzie leżał jak kima w fotelu . Nie i koniec ...ma o 21-ej iść ....No i codziennie wieczorem ta sama polka grana ...Dr ...od przynajmniej 19-tej chce iść spać a ja go zagaduję , męczę , nawet lapka odnoszę późnym popołudniem do swojego pokoju , żeby siedzieć na widoku , bo może mu być nudno  ...i już sama tym męczeniem jestem bardzo zmęczona .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie lenią się , tylko bardzo zapracowane są ....wieczorem :(.... Tak lubię tą Elkę tutaj , ale jednego zrozumieć nie mogę ....Uparła się , żeby tatko nie szedł wcześniej do łóżka jak o 21-ej ...Tyle razy mówiłam ,  że chyba lepiej jak w łóżku wygodnie będzie leżał jak kima w fotelu . Nie i koniec ...ma o 21-ej iść ....No i codziennie wieczorem ta sama polka grana ...Dr ...od przynajmniej 19-tej chce iść spać a ja go zagaduję , męczę , nawet lapka odnoszę późnym popołudniem do swojego pokoju , żeby siedzieć na widoku , bo może mu być nudno  ...i już sama tym męczeniem jestem bardzo zmęczona .....

A nie mozesz go zostawic w tym fotelu i niech sobie do 21.00 drzemie ? Po co sie męczysz ?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

A nie mozesz go zostawic w tym fotelu i niech sobie do 21.00 drzemie ? Po co sie męczysz ?

Nie mogę ...Od siedzenia boli go doopa i ...każe sobie stawiać przed fotelem rollator i co jakiś czas podnosi dupsko . On po wylewie ma niesprawną lewą stronę ...tzn. wstaje ...moment utrzyma się na nogach , ale tylko aby ..aby ....Próbuje z rollatorkiem parę kroczków ( uwielbiam jak liczy - on naliczy 7 ...a ja 3 :-) ) do przodu i cofa się na fotel ...Trzeba uważać , żeby dobrze usiadł ...a fotel w tym czasie postawiony na sztorc ....Fajni ludzie ...mili ..serdeczni ...aleee...naprawdę zastanawiam się , czy tutaj wrócę . Wyrosłam już z poświęcania się " z miłości " ....Chyba , że się coś zmieni na lepsze ...w co nie wierzę ...za bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...