Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, awe59 napisał:

Dzien dobry  :d:d

W PL zimno....jak w zimie. Wczoraj odebrałam samochod z warsztatu. Przegląd, wymiana filtrów, oleju i takie tam....oraz wymiana kondensatorai jakichś sworzni, uszczelek i innych dupereli i wybuliłam 2600 zł....:mur: to jest tak jak sie samochód zostawia na dwa miesiące w niepowołanych rękach....teraz łańcuch na kierownicę i sosna ! :d

Ide dziś do fryzjera....może humor mi sie poprawi.

Milego dnia  :cmok:

Tak...tak...samochodu i męża nie oddaje się w inne ręce :haha: Potem boli :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy! 

Odpowiadając na pytanie @MeryKy to planowo powinno się skończyć 21 marca, a tak naprawdę to sosna wie. :haha:, a w ogóle to pogoda jest dla bogaczy, dla nie bogaczy są prognozy złe. :szydera:

Wbrew naturze wrednej pogody ducha życzę Nam i... byle do wiosny jak powiadają starzy górale. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :całus:.

Próbuję doczytać zaległe strony, ale ciężko idzie, chyba jestem za mało inteligentna. 

Niektóre posty są dla mnie niespójne, niejasne, wracam do poprzednich i dalej nie rozumiem :szok:.

Kurde, chyba czas do szkoły wrócić. 

Miłego dnia dla wszystkich :love:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :całus:.

Próbuję doczytać zaległe strony, ale ciężko idzie, chyba jestem za mało inteligentna. 

Niektóre posty są dla mnie niespójne, niejasne, wracam do poprzednich i dalej nie rozumiem :szok:.

Kurde, chyba czas do szkoły wrócić. 

Miłego dnia dla wszystkich :love:

Bo to bez litra nie rozbierzesz:szok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy! 

Odpowiadając na pytanie @MeryKy to planowo powinno się skończyć 21 marca, a tak naprawdę to sosna wie. :haha:, a w ogóle to pogoda jest dla bogaczy, dla nie bogaczy są prognozy złe. :szydera:

Wbrew naturze wrednej pogody ducha życzę Nam i... byle do wiosny jak powiadają starzy górale. :d

Jakbym teraz miała urlopować w Polsce to bym się chyba załamała z powodu pogody.

Może bym żagle zwinęła na jakieś Last Minute jak bocian :haha:

Dzisiaj na pauzie zrobie sobie kopytka tzn. założę złuszczające skarpetki i będę przygotowana na wiosnę :hura:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Afryka napisał:

Słyszałam, że szklanka zimnej wody zamiast seksu, ale kawa!? :haha:

Kawa niekonieczie bo rozszerza naczynia krwionośne,rozgrzewa i endorfiny się budzą i chcica,ha ha ha.Ale z drugiej strony szklanka wody???Niee!

Dzień dobry się z wami ze słonecznego i wietrznego,zimnego wybrzeża.Milutkiego dnia:) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Niestety tylko kawa. :haha:

obraz.thumb.png.6cb30b24cccef02d3680efedb1f11ea7.png

 

32 minut temu, Afryka napisał:

Słyszałam, że szklanka zimnej wody zamiast seksu, ale kawa!? :haha:

Dziendoberek wsxystkim:d Pozdrowienia ze stolicy Polskich Gór:d

Zagladnelam tu tylko na chwilkę, i widzę że  Wy czegoś drogie koleżanki chyba haha nie rozumiecie:haha:Nie ma żadnego ..zamiast... bzdury:haha:bo i po co?? 

Więc najpierw sex potem kawa:haha:a szklanka wody już dawno odeszła do lamusa:haha:

Miłego dnia wszystkim życzę:cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...